387 Shares 6899 views

Zwisłouche króliki – niesamowite zwierzęta

Zwisłouche króliki – bardzo piękne zwierzę z opadające uszy. Teraz istnieje wielka różnorodność tych gatunków, wszystkie one mają te same cechy. Które? Dobrze, uszy po pierwsze, jest ona wiszące odwrócone wewnątrz ucha. Po drugie, jest to, że głowica jest podobny do owiec.

Rozcieńczyć króliki te nie są bardzo popularne, ponieważ nie są one szczególnie płodne. Jeden królik w środku przynosi pięć lub sześć królików. Ale, pomimo niskiej płodności, krotnym mama opieki, są one doskonałe paszy, chronią swoje młode.

Pokrótce opisać popularne rodzaje królików z opadające uszy.

francuski owca

Zacznijmy od tej rasy. Ona pojawiła się w 1850 roku. Wynik był rasy przez współpracujące zwisłouche królika i olbrzymich. Ze względu na charakter tego bardzo spokojnym zwierzęciem, ale tych królików ze względu na duże rozmiary nie jest zalecane przez rodziny z dziećmi. Francuski owce potrzebują długich spacerów. Pożądane jest również, aby utrzymać tak dużego królika w klatce, który był, gdzie hulanki.

angielski owiec

W tym gatunku, króliki i szerokości uszy, i jeszcze wdzięku ciała. Tylne nogi w tej gryzonia większej niż z przodu. Kolor u królików może być czarny, biały i jasnoszary. Uszy na długość do 60 cm i szerokości 16 cm. – ze względu na zawartość tych niefachowe królików fałdy się strach. Wskazane jest, aby zachować te zwierzęta w dużych pomieszczeniach, lub mogą one być po prostu z powodu ciasnoty natrafienia na uszach.

Meissen owca

Ten typ zające pojawiły się w wyniku krzyżowania angielskiego i francuskiego owce. Po raz pierwszy pojawił się w 1906 roku rasa. Od wielkości średnie zagięcia królików, że wydłużony korpus, szyjka jest stabilny. Uszy tych zwierząt porośniętych włosami. Kolory mogą być różne: żółty lekki i ciemnobrązowe. Ze względu na charakter tych królików zwisłouche są ciche, delikatne. Są one idealne do aresztu domowego.

Niestety, ten gatunek jest na krawędzi wymarcia, tak w ojczyźnie (Meissen), jest on chroniony.

Karzeł królik zwisłouche baran

Ten rodzaj otrzymanych przez skrzyżowanie karłowatej zwisłouche króliki i francusku. Przez pierwsze czasie przedstawiciele rasy pojawiły się w Holandii. Rasa okazała się nie raz, nie było trudności, ale mimo to udało się osiągnąć pożądane rezultaty.

Masę zwierzęcia o dwóch kg wełny miękkiej, kolory są różne. Przez naturę zwierząt spokojnym, przyjaznym. dobrze reagują one na szkolenia.

Zawartość eared króliki

Należy zauważyć, że przed dostać królika, konieczne jest, aby wyjąć przewód. Od tych zwierząt nie są obojętni na takie rzeczy. Potrzebny będzie również wielkość komórek więcej niż 0,7 x 0,5 m. Wskazane jest, aby kupić dom, ponieważ te gryzonie są przyzwyczajeni do życia w jaskiniach.

Umieścić stoiska klatki w miejscach maloprohodimyh oświetlonych, chronić przed przeciągami i bezpośrednim nasłonecznieniem.

Można postawić toaletę w celi, jak zwisłouche królik miniaturowy zwykle kał w tym samym miejscu.

Dla będą wymagane miski żywności, pożądane jest, aby wybrać ciężki ceramiczny, w celu uniknięcia chaosu w komórce. Dla niektórych wody jest konieczne, aby uzyskać specjalną butelkę wody.

Trzeba powiedzieć, że jest to konieczne, aby być niech królik biegać po domu przez około dwie godziny dziennie.

Karmienia zwisłouche królików

Oczywiście, jedzenie królik jest bardzo ważne. Nie jest wskazane, aby dać do sześciu miesięcy gryzoni warzywa surowe, owoce i zioła. Po 6 miesiącach, można uzupełnić dietę z powyższych produktów, ale w małych ilościach. Podstawę diety – jest, oczywiście, mieszaniny ziarna i siano. Wszystko to można kupić w sklepie zoologicznym. Jeszcze trzeba kupić specjalny kamień mineralny i kredy do zwierzęcia mógł szlifować dół zęby.

Lop błotna królik: cena

To zwierzę można kupić w zoorynke, sklepie zoologicznym, a w klubie. Oczywiście, dla zwierząt z rodowodem trzeba będzie zapłacić o wiele więcej niż królika kupiony na bazarze. Minimalne koszty tego gryzonia 500 rubli. Dla rasowy rodowód królik będzie musiał zapłacić od 2000 do 10000 rubli.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, co stanowi zwisłouche króliki, jakie są. Rozmawialiśmy chwilę o swoich poglądach, trochę poruszył temat jedzenia i obsługi.