94 Shares 4361 views

Jak uszyć sukienkę bez wzoru?

Kobieta powinna zawsze być na piłkę i świetnie wyglądają. Ale, niestety, to zajmuje zbyt dużo czasu, zawsze trzeba coś poświęcić. Dziś powiemy Ci jak zaoszczędzić czas, pieniądze i nadal wyglądają świetnie. Na przykład, aby dowiedzieć się, jak zrobić sukienkę bez wzoru. Uważa się, że aby to łatwiejsze niż kiedykolwiek i stworzył metodę specjalnie dla leniwych. Ale kto mówi, że był wyraźnie nie kobietą! Piękno nie mają wystarczająco dużo czasu, i uszyć sukienkę na bardzo krótki okres czasu, a nawet wyjątkowe, ekskluzywne i własnymi rękami – to jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich.

Pierwsze kroki

Tak, jak zrobić sukienkę bez wzoru? Bardzo proste! Do pracy, musimy kawałek szmatki. Co to będzie zależy od modelu sukni. W tym artykule przyjrzymy się kilka opcji, z których można zrobić start w przyszłość. Po pierwsze, szyć wybrany kawałek tkaniny na wierzchu dwóch pasków na krawędziach materiału (należy zwrócić uwagę na kolor sukni, powinien on być odpowiedni do obrazu dziewczynki, jej wygląd i rysunek). W efekcie mamy tkaniny z dwoma paskami. Co robić? Wystarczy przesunąć ręce w nich zapach, a skończysz! Nadal nie w pełni zrozumieć, jak zrobić sukienkę bez wzoru?

Wszystkie niuanse, które mogą powstać

Dla następnej wersji pożądanej tkanki, która będzie bardziej dziewczęta we wzroście długości dwukrotnie, ozdobnymi wstążkami lub taśmą w takiej ilości wystarczy owinąć piersi i talii. Lepiej wziąć materiał z magazynu. Tak więc konieczne jest, aby rozłożyć ściereczkę na podłodze (dla wygody), a następnie zdecydować się na jego środku i spędzić trochę zauważalną linię kredą lub mydła. Linia będzie na ramionach. Następnie narysować okrąg w środku i zrobić dziurę w nim na głowie. Na tym etapie trzeba trzymać głowę w zagłębieniu i określić długą szyję. Ponownie, zanotuj wynik płytkiej i jasnej sukni. Pomyślany Nożyczki wyciąć nacięcie i zablokować sworznie linia materiał ramię. Uszyć sukienkę bez wzór może każda dziewczyna, nawet biorąc za podstawę tej zasady. Następnie trzeba tylko dokończyć niedokończone produkt. Że jest taśmą talii, lepiej dwa razy, a następnie wybierz linię pod biustem. Zamocować materiały mogą być sworznie, następnie szycie. W końcowym etapie, gdy wynik w pełni zaspokaja nas, konieczne jest, aby uszyć taśmę dużych szwów na gniecenie.

wniosek

Za możesz zrobić to samo lub trochę marzyć i bawić się z draperii. Z pomocą kołków i spinki do włosów (kraby) można znaleźć w przedniej krotnym sukni i wyświetlać je z powrotem. Teraz jest jasne, jak szybko zrobić sukienkę bez wzoru. Główną zaletą jest możliwość, aby ukryć wszystkie swoje wady, jak również pokazać wyobraźnię. Tylna część sukni jest jeszcze ukształtowany w formie huśtawce (wymaga w internecie są zbierane w górę). Ale nie zapominaj, że trzeba założyć i wzięcia wolnego rzeczy, powinien być wygodny i reprezentacyjny. Najlżejszy i stylowe sukienki są uważane amerykański. Są to przeważnie krótkie, ciche dźwięki, ale upewnij dziewczynka jasny i sexy.