647 Shares 3469 views

Serial „Czas Precious”: aktorzy i fabuła

Oszałamiająca tureckich telenowel zdobyły serca milionów kobiet na całym świecie. Intrygująca fabuła, trzymane w napięciu przez cały film, sprawiły, że seria popularne. Jednym z nich jest „bezcenny czas.” Aktorzy znakomicie przyzwyczaił się do swoich ról i byli w stanie przekazać specjalny smak tego kraju.

historia

W tej serii opowiada o latach 60-tych ubiegłego wieku. ACARS rodziny małżeństwo pęka w szwach: Ali, wracając z podróży, postanawia rozwieść się z żoną dla dobra młodych Holendrów.

Kobieta w szoku: to więcej niż 20 lat małżeństwa, a teraz to! Wraz z przybyciem młodego kochanka Kapitan Ali rozpoczyna Dzhemile i ich czworo dzieci z domu niemal na ulicy.

Ale silna kobieta nie poddaje się: ona walczy o przetrwanie, podczas gdy były mąż chciał jakoś pomóc finansowo.

Równolegle z losem losem rodziców dorosłych dzieci. Każdy z nich jest dość skomplikowane relacje z drugą połową, niespełnionej miłości i nieszczęśliwych małżeństw.

Bohaterami serialu „Czas Precious”

Aktorzy w filmie odgrywa po prostu pyszne. Wydaje się, że każdy z nich rzeczywiście żyć tym życiem.

  • Ali (Ercan Petacchi) – dobry, ale bardzo porywczy człowiek. Stwierdzono, że można łatwo rozstać się z byłą żoną i rozpocząć nowe życie z młodą kobietą z Holandią, ale nie nieco od niego. Następnie wielce rozczarowany w nowych i nowo żonaty żony.
  • Dzhemile (Aicha Bingöl) – silna duchem, piękne i godne szacunku kobietą. Ali nie przebaczyć, nawet gdy błagał ją, by zapomnieć o wszystkim i wrócić do niej.
  • Caroline (Wilma Elles) – Młodzi Europejczycy, piękny, dumny, stylowy. Szczerze zakochany w Ali, ale za pieniądze gotowi i zastąpić go. Ona rodzi syna, ale nie będzie posiadał tego człowieka. W 2. i 3. sezonach będzie z innymi mężczyznami – „torebki”.
  • Berin (Yildiz Chagri Aksoy) – najstarsza córka Ali i Dzhemile. Zmuszeni żyć z niekochanej mężem dla dobra ukochanej.
  • Mete (Aras Bulut Inemli) – przystojny chłopak udany muzyk. Do końca swojego trzeciego sezonu nie będzie prowadzić w relacjach z kobietami.
  • Eileen (Farah Zeynep Abdullah) – środkowa córka zakochała się w człowieku, który pasuje jej ojców, Sonera (Mete Horozoglu). Jest to prawdopodobnie najbardziej seria wyciskacz łez „Cenny czas.” Aktorzy, którzy zagrali parę byli skłonni uwierzyć w szczerość wszystkimi zmysłami! Para od dłuższego czasu nie mogą być razem, ale w końcu będą one znaleźć swoje szczęście.
  • Trochę Osman (Emir Birka Zindzhidi) – po prostu wybawieniem z tej serii! Dobry chłopiec, w imieniu narratora w filmie.

Czy nie widzisz?

Aktorzy z serialu „Czas Precious” może sprawić, byś uwierzył, że historia nie jest fikcyjna, ale prawdziwe. Jest to przede wszystkim ze względu na aktualność tych ujawnionych w serii. Bardzo historia życia, wzloty i upadki w związku, cierpienia i radości przeszedł całkowicie w serii „cenny czas”. aktorzy zawodowi, wiele z nich jest już znana widzom z innych filmów tureckich.

Film otrzymał wiele nagród telewizji, co oznacza, że jakość to naprawdę wyróżnia. Jeśli lubisz długie serie (seria 230), a następnie należy go zobaczyć. Twój czas jest dobrze spędzony nie będzie dokładnie!