401 Shares 5629 views

5200 Galaxy Tab 3G: Opinie i funkcje

5200 dziś tablet Galaxy Tab 3G łamie wszelkie rekordy sprzedaży zarówno w Azji i na całym świecie. 10-calowe urządzenie uderzyło ich rynek estetyka, kompaktowy i lekki. Należy zauważyć, że zmiana w nowych modeli tabletów przeszły nie tylko design i wyświetlacz, ale także cechy wewnętrzne. Tutaj, Samsung poszedł na temat linii wielu fanów.

Ogólna charakterystyka

Model R5200 jest oparty na pojedynczym systemie o nazwie Clover Trail +, która jest zaangażowana w rozwój firmy Intel. W rezultacie, platforma urządzenie będzie inny mobilność i wydajność przez wiele lat. Przedstawiciele marki „Intel” zapewnił swych lojalnych użytkowników, że nowe technologie, aby stworzyć „Trail +” wolno wnosić urządzenia czujnika o dwa stopnie w górę.

Warto zauważyć, że teraz Galaxy Tab 3G 5200 9 dostał potężny centralny procesor linia Intel Atom serii Z2560. Całkowita częstość przetwarzanie zadaniem było około 3,2 GHz. To nie jest zbyt wygórowane wskaźniki skuteczności, ale twórcy tej sytuacji znaleźli wspaniałe rozwiązanie. Procesor jest podzielony na cztery oddzielne strumienie. Dlatego też informacje przetwarzane będą znacznie szybciej niż modele progenitorowych. Również bardzo dobre w 5200 specyfikacji Galaxy Tab 3G odnoszących się do GPU. Istnieją dwa rdzenie zdefiniowanie zadań przetwarzania multimedialnych wspólne częstotliwości 0,8 GHz. Jak w układach pamięciowych, wydłużenie w zakresie od 16 do 64 GB i RAM – 1GB.

5200 tablet Galaxy Tab 9.1 3G obsługuje wszystkie najbardziej popularnych interfejsów, integruje się z urządzeniami peryferyjnymi. Należy zauważyć, że urządzenie jest wbudowany port podczerwieni, kompas, akcelerometr i żyroskop nawet. Szczególną uwagę należy zwrócić na zwiększenie czujnika przechwytywania. Dzięki technologii Sensor Grip tabletki, które mogą automatycznie optymalizacji interfejsu nadrzędnego dla leworęcznych.

Cechy konstrukcyjne

Zewnętrznie, urządzenie wygląda o wiele mniejszy niż jest w rzeczywistości. Wymiary tabletki – 24,2. 17,1 cm, natomiast jej grubość wynosi tylko 8 mm. To fenomenalny postać, która nie może pochwalić się dowolną znaną marką na świecie. Ważne jest, aby wiedzieć, że na rynku jest wiele podróbek 5200 Galaxy Tab 3G. Chiny pod tym względem wyprzedza wszystkich innych krajach. To właśnie tam powstała imponującą produkcję fałszywych R5200.

Chiny Galaxy Tab 3G 5200 można znaleźć natychmiast. Przede wszystkim, urządzenie ma grubość 15 mm. Po drugie, na ciele nie ma wiele atrybutów producenta marki. Po trzecie, istnieją znaczne różnice w centralnych i interfejsów sprzętowych cechach.

Wracając do przeglądu oryginalnego modelu, warto zauważyć, że jego waga wynosi zaledwie 504 gramów. To sprawia, że R5200 jeden z najlżejszych tabletki na naszej planecie. Konstrukcja nowej karcie 3, niektóre elementy zapożyczone z linii Note. Natychmiast przyciągnęła uwagę panelu przedniego. Samsung inżynierowie zdecydowali się przenieść wszystkie przyciski sterujące z menu na samej ciała. Ale jest okrągły lustro ochrona przed przypadkowym prasowaniem. Obok przycisków są logo firmy oraz warunki lampka kontrolna kamery. Tylny panel jest wykonany z błyszczącego plastiku, który nadaje urządzeniu A estetyczny wygląd. Jednak z tego powodu tabletki zauważalnego poślizgu w dłoniach. Teraz, zawsze zalecane jest, aby trzymać się krawędzi. W 5200 Galaxy Tab 64GB 3G ciało lekko teksturowane, ale to nawet nie czuć w dotyku. Gumowanie twarze w wyniku badań został opuszczony.

Obie płyty są rozdzielone stylowy srebra ramy. Warto zauważyć, że na górnej stronie znajdują się obecnie port podczerwieni oraz slot dla kart SD-i SIM. Teraz każdy manipulacji z nimi nie spowoduje żadnych trudności. Szczeliny są wbudowane, sprężyste mechanizmów chwytających. i przycisk wyłączenia głośności znajduje się również w obszarze górnego panelu.

Wszystkie twarze są symetryczne, krawędzie są zaokrąglone. W projektowaniu tabletki, zdecydowano się przenieść głośniki stereo w górnej części. Oznacza to, że nie są one blokowane przez strony.

Funkcje wyświetlacza

Model 5200 Galaxy Tab 3G posiada duży błyszczący ekran o przekątnej 10 cali. Chroni ekran płyty specjalnego lustra. Niestety, nie ma słabą powierzchnią przeciwodblaskowej, czyli małym filtrze wyświetlania rozwiązalność. Tak więc, w obliczu silnej czytelności podświetleniem drastycznie zmniejszona. Upośledza wyświetlacz i matową powierzchnię matrycy wyświetlacza, który nie odbiera bezpośrednie promienie świetlne. Ale ekran jest wyposażony w specjalny olejofobowego filmu do odcisków palców łatwo usunąć.
Poziom jasności w zakresie od 4 do 327 cd / m2. To sprawia, że możliwe jest ręczne skonfigurowanie optymalnych wartości w dzień i w nocy. Automatyczny regulator jasności jest zasilany przez czujnik światła Galaxy Tab 5200 3G komory głównej.

Opinii niektórych użytkowników tabletów nawiązuje do faktu, że deweloperzy nie brać żadnych środków ochronnych, aby uniemożliwić wjazd kurzu pod ekranem. To jest błędne, gdyż widocznego punktu na pierwszy rzut oka, takie jak brud, to sztuczne pokrycia wady. Ma on na celu stworzyć efekt matowej powierzchni ekranu. Gdy widoczne zwłaszcza te wskazują niskiej luminancji.

Kontrast wyświetlacza przyzwoity – 900 do 1. W opcjach ekranu można znaleźć trzy poziomy oświetlenia: standardowy, dynamiczny i filmu. Gdy jeden z nich zmienia kolor i stopień jasności.

Platforma wydajność

W 5200 cech Galaxy Tab 3G sprzętu na wysokim poziomie. Tabletka jest oparty na nowej generacji platformy Clover Trail +. Linia ta została wprowadzona przez chipset Intel w Międzynarodowym Kongresie urządzeń mobilnych trochę więcej niż rok temu. Cera procesor R5200 2-rdzeniowy Z2560, który jest w stanie obsłużyć cztery wątki zadań jednocześnie na 0,8 GHz. Co do konwertera grafiki, jest ona reprezentowana przez standardowy 554-tego modelu liniowego PowerVR. Liczne badania wykazały, że wydajność Tab platforma 3 radzi sobie z wszelkimi wymagających gier i aplikacji. Przeglądarek ładowane bez widocznych opóźnień. Testy zostały przekazane równie dobrze przy niskiej i wysokiej rozdzielczości wyświetlacza.

Wsparcie dla interfejsów

5200 tablet Galaxy Tab 3G zapewnia dostęp do bezprzewodowej komunikacji za pośrednictwem modułu radiowego XMM6360 Intel. Najmniejsza wiór, który występuje tylko w urządzeniach z czujników. Zostało to ogłoszone przez dumnie przedstawicieli marki Intel.

Również w rozwoju urządzeń inżynierów Samsung postanowił zachować dla użytkowników wszystkich możliwości pracy mobilnej. W związku z tym, że mikrofon jest specjalnie znajduje się w dolnej części tabletki, w celu zwiększenia objętości komunikacyjnego.

Co do bezprzewodowego internetu, wszystko jest standardem. utrzymywana sieć Wi-Fi w zakresie od 2,4 do 5 GHz. Możliwe jest przesyłanie plików przez Bluetooth.

System operacyjny

Urządzenie Samsung Galaxy Tab 3G 5200 jest zbudowany na Android w wersji 4.2.2. Według użytkowników, jest to krok wstecz pod względem funkcjonalności interfejsu. Fakt, że w linii Uwaga użyciu nowszych wersji systemu operacyjnego, które umożliwiają wielozadaniowość dostęp do programów. Kontrole w centralnej nieobecny interfejsu, jak na przednim panelu znajdują się przyciski. Ale szybkie wyszukiwanie w zastosowaniach liniowych przedstawić w dolnej części menu. Przynajmniej skrótów na pulpicie. Dostęp do pełnej funkcjonalności jest otwarty tylko w pasku zadań.

Należy zauważyć, że system operacyjny pozwala na korzystanie z tabletu jako telefon, ale to wymaga specjalnych narzędzi.

charakterystyka komory

Stosunkowo strzelanie Galaxy Tab 3G 5200 opinie otrzymane na dwa sposoby. Z jednej strony, tylna kamera jest w stanie produkować obrazy o rozdzielczości 2048×1536 ppi. Z drugiej strony, 3-megapikselowy we współczesnym świecie zaawansowanych technologii – jest już bardzo skromne. Wady podczas fotografowania przy maksymalnej rozdzielczości nie. Odnosi się to również do jasności obrazu, a zboża i kontrastu i koloru.

Niemniej jednak, strumień wideo staje się dość średniej jakości. Maksymalny format zapisu obsługiwane w formacie MPEG-4 wynosi 720 rubli z prędkością 12 Mbit / s. Uzyskać wyraźny storyboard tego filmu jest mało prawdopodobne. Jakość komory przedniej jest zgodna z dostępnymi 1,3 Mn. Jest idealny do rozmów wideo i amatorskim autoportretów. Ładne zdjęcie, ale nie jest jasne.

wskaźniki baterii

Testowanie akumulatora tabletu przeszła bez jednego blot. Bateria trzyma ładunek naprawdę dobrze. Nic dziwnego, że jego pojemność została zwiększona do 6800 mAh. I niech postać nieco poniżej linii Note (7000 mAh), ale sprzęt jest spędził dużo mniejsze opłaty.

Bateria wystarczy działanie aż do 6 godzin pracy na średnim poziomie. W trybie fotografowania lub jakość gry za wysokie jest wyczerpany w ciągu około 4,5 godziny. W stanie nieaktywnym, urządzenie może obsługiwać do 2 dni.

Opłata płytę poprzez specjalny adapter sieciowy 2A / 5B. Niestety, nie ma możliwości ładowania poprzez port USB.

opinii ekspertów

W chwili obecnej najprostszym i cienki 10-calowy tablet jest uważany Galaxy 5200 Tab 3G. Opinie ekspertów wskazują, że cel ten został osiągnięty dzięki kompaktowym opakowaniu i rozwoju nowych technologii zintegrowanych chipsetów. Punkt zwrotny było wykorzystanie modelu portu podczerwieni i zwiększonego wsparcia dla zewnętrznego gniazda pamięci o pojemności 64 GB. Z charakterystyki wydajności inżynierów przeznaczono chipset Clover Trail +, która zapewnia płynną i stabilną pracę przy maksymalnych wymagań operacyjnych. Wśród nielicznych wad zauważyć Drogie – 25.000 rubli. Eksperci również braki odnotowano słabą antenę Wi-Fi i tylny niskiej jakości aparat 5200 Galaxy Tab 3G.

opinie klientów

Użytkownicy tabletów głównie oznaczone zalety, takie jak piękny ekran, stylowym wzornictwem, wyświetlaczem luminancji, grubości i przyjemny w dotyku tylnym panelu. Również kupujący emitują gier FPS szybko silnika, wydajność z wymagających aplikacji, intuicyjny interfejs, wygodne porty dla kart zewnętrznych, innych niż naładowania baterii, potężnych głośników.

Antypatie Tab 3 właścicieli jest fakt, że urządzenie jest silnie ogrzewane i wyświetlać słabo chroniony przed blaskiem. Wysoka cena, mała ilość pamięci RAM i ziarnistość ekranu przy minimalnej jasności jest również na liście niedociągnięć.