154 Shares 6000 views

Self-masaż brzucha – zdjąć fartuch tłuszczowej w domu

Cienka talii i płaski brzuch – marzenie większości kobiet. Jednakże, zła dieta, brak regularnych ćwiczeń i ciąży często to niepraktyczne sen. Jest rozwiązanie! Czy samo-masaż brzucha – zdjąć fartuch tłuszczowej.

Przygotowanie do samodzielnego masażu

, Trzeba przygotować przed rozpoczęciem procedury. Potrzebne będą: masaż mitynka masażysta, antycellulitowy żel do ciała, żel pod prysznic, krem. Przed sesją trzeba wziąć ciepłą kąpiel lub po prostu stać pod prysznicem. Po odstaniu smarować żelu żołądka cellulit, aby ułatwić ślizganie się ciała.

Konieczne jest, aby zwracać uwagę na temperaturę w pomieszczeniu, w którym masaż będzie realizowany. Duszny pokój do masażu Krem po prostu nie będzie wchłaniany do organizmu, a zimny pokój nie pozwala mięśniom odpowiednio odpocząć. Tylko po to zostało ustalone z najbardziej komfortowej temperatury, mamy poczucie masaż brzucha – usunąć obszar problemu raz na zawsze.

masaż zwłaszcza brzucha

Brzuch – obszar ten jest niezwykle wrażliwy na wszelkie wstrząsy. Konieczne jest zatem, aby słuchać swojego ciała i jeśli jakiekolwiek problemy, takie jak zapalenie, miesiączki lub ciąży należy wybrać inny sposób, aby przynieść postać wraca do normy. Jeśli wszystko jest w porządku, a następnie iść do przodu i zrobić własny masaż brzucha. Zdjąć fartuch tłuszczu bez użycia standardowych środków rozgrzewki. Efekt będzie zauważalny i bez termogeley lub rozgrzewki kremów.

Podstawowe techniki do samodzielnego masażu brzucha tak proste, jak to możliwe. Są to: pocieranie, głaskanie i delikatnie dotykając opuszkami palców. Wszystkie ruchy są wykonywane w kierunku wskazówek zegara. Masaż zawsze zaczyna się i kończy z lekkimi pociągnięciami kojące. Wielu z was wie o uzdrawiającej mocy masażysty ręce, ale nie wiele osób wie, czy to możliwe, aby usunąć brzuch masować siebie. Możliwe. Wystarczy, aby zaopatrzyć pewną ilość czasu i cierpliwości.

Podstawowe techniki masażu

  • Wymagane odbioru – głaskanie. Dzięki niemu skóra jest przygotowana, rozgrzany i dostrojony do dalszego mniej oszczędzające techniki samodzielnego masażu. Stopień palców ciśnienia zmienia się zgodnie z własnymi uczuciami. Nieprzyjemne emocje głaszcząc dostarczyć nie powinno być.
  • Kolejny etap – szlifowanie. To rozciąganie się i przemieszczenie skóry i tkanek powierzchniowych. Odbierający poprawia krążenie, pomaga wyeliminować cellulit i odpływ płynu. Szlifowanie odbywa się od dołu do góry. Na biodrach może wykonać ruch kołowy, i można używać jako opuszkach palców i dłoni podstawy.
  • Ugniatanie – zarówno wzdłuż iw poprzek włókien mięśniowych, poprawia elastyczność mięśni, poprawiają odżywienie tkanek, usunięcie kwasu mlekowego w mięśniach podczas wysiłku. Ugniatanie zasada jest bardzo prosta – skóra jest wyciągnięta i ugniata w taki sam sposób, jak na swojego ulubionego ciasta pizzy.

  • pat dłonie obu rąk – Temperatura następujące zabiegi self-masaż, radzi sobie z zadaniem zwiększenia napięcia mięśni. Ruchy są wykonywane na przemian z obu rąk. Ważne jest, aby słuchać własnych uczuć i przy pierwszych oznakach dyskomfortu w celu zmniejszenia obciążenia na tkaninie.
  • Toczenia wałka skóry pomoże wzmocnić efekt wszystkich poprzednich etapach.
  • Masaż kończy w tym samym głaskania. Po kilku tygodniach regularnych procedur na pytanie, czy jest możliwe, aby usunąć fartuch, samo-masaż, odpowiesz twierdząco.

Self-masaż brzucha – podstawowe zasady

Zdecydowaliśmy się spróbować self-masaż brzucha? Usuń kompleks fartuch tłuszczu. Dodanie do masażu odpowiedniej diety i ćwiczeń fizycznych, nie uwierzysz własnym oczom, gdy miarą miesięcy obwód talii. Konieczne jest, aby pozbyć się tych złych nawyków, zarówno stres galling zapivanie słodycze lub słodkie dobrym nastroju szkodliwe napoje gazowane. Co jeszcze jest znacząca brzucha self-masaż? Zdjąć fartuch z beztłuszczowe, w dowolnym czasie dogodnym dla nas.

Zgadzam się, podczas stały brak wolnych godzin i minut jest naprawdę ważne. Zaledwie 10 minut dziennie przeznaczyć na własny masażu, są w stanie stworzyć prawdziwy cud z każdej figurze. Skóra jest dokręcone, objętość wytopu w jego oczach, a narządy wewnętrzne zaczynają funkcjonować lepiej, zwiększając metabolizm, tak niezbędne dla zdrowej diety.