851 Shares 1868 views

Jak zrobić własnymi rękami dzianiny sneaker zbiorniki? Sneaker-cysterny: Program szydełka i master class

Wybierając prezent dla mężczyzny jest bardzo złożonym i długotrwałym procesem. Jeśli wiesz, jak robić na drutach, to problem staje się znacznie mniej, bo jesteś własne ręce mogą zrobić oryginalną niespodziankę, że będzie odwołanie do dowolnego przedstawiciela silniejszej płci. Najważniejsze – to jest pożądanie, cierpliwość i wytrwałość. Nagrodą za swoje wysiłki będzie entuzjastyczne uznanie od ludzi biorcy i poczucie samozadowolenia. Sneaker-cysterny, związane z jego rąk, jak jako dziecko, a mężczyźni dorosłych rodziny. Ponadto, jeśli weźmiemy za podstawę do tego przewodnika po drutach i używać wyobraźni, może również okazać się oryginalny prezent dla płci pięknej.

Sneaker-cysterny hak: klasy mistrzowskie dla początkujących

Aby związać pantofle w postaci czołgów, trzeba będzie:

  • para z filcu podeszwy, jeśli zdecydujesz się uprościć pracę i zaoszczędzić przędzy. W tej klasie mistrzowskiej jest jedynym tselnovyazannoy;
  • Około 400 g żądanego koloru przędzy. Należy pamiętać, że kiedyś byliśmy wiążącego sneaker zbiorniki i potrzeby, aby przejść do koloru, który jest odpowiedni dla naszych pomysłów. Liczba włókien oblicza się niezależnie od siebie, ponieważ zużycie zależy od grubości przędzy i haka. W każdym razie lepiej jest grać bezpiecznie i kupić trochę więcej przędzy niż jest to konieczne w celu uniknięcia przeszukując sklepy potrzebne kolor związać sneaker zbiorniki;
  • Schemat szydełka składa same lub reprezentowana w kategorii wzorcowej w formie drukowanej;
  • trochę czarne włókno lub inny ciemniejszy;
  • haka, dla wybranej przędzy;
  • Akcesoria i wszystko to, co chcesz ozdobić produkt.

Warsztat ten przeznaczony jest dla tych poręcznych ludzi, którzy są zaznajomieni z podstawami szydełka i umieją czytać obwodu.

podeszwa

Najpierw musimy połączyć dwa wyłączną owalny kształt i rozmiar stopy. Aby to zrobić, należy prześledzić obrys stopy na kartce papieru i wyciąć. Wiążą się z dwóch identycznych części kolumny podeszwy bez sc, koncentrując się na ich wzór. W miejscu pięty i palców dodać na barów w zależności od rozmiaru. Coraz częściej stosuje się do dziania wzorca, w czasie, aby dostosować długość i kształt, jeśli jest to konieczne. Ci, którzy go znaleźć trudne do obliczenia liczby wzrasta w oku i ubavok powinna odnosić się do istniejących programów, które mogą być połączone zbiorniki sneaker. Schemat dziania poniżej, został opracowany dla trzewiki dla dzieci, ale można wziąć go jako podstawa. W przypadku podeszew z filcu są nieco łatwiejsze. Wystarczy kupić parę wkładek o największym rozmiarze i wyciąć je do pożądanego kształtu. Szydło trzeba przebić otwory, przez które następnie provyazhetsya początkową liczbę kolumn, bez sc. Reszta pracy i wkładki oraz tselnosvyazannymi przechodzi na algorytmie zaproponowanym w tej klasie mistrzowskiej.

fundacja

Nie zerwać nić, gdy podeszwa jest gotowy. Trzeba robić na drutach kilka wierszy bez podwyżek, aby stanowić podstawę, na której nasze sneaker-cysterny pójdą w górę. Jeśli wolisz robić na drutach jej kolumny z SC, następnie dzianiny 4 rzędy, jeśli chcesz kolumny, bez sc, następnie 6-serię. Powinieneś dostać podeszwę, jak pokazano poniżej.

górna część

Teraz musimy połączyć obie części górnej części naszych kapciami. Każdy z nich jest pół podeszwa. Są one proste i toczenie dzianiny wiersze. Nie zapomnij pętli wyciąg powietrza (bary, bez sc zgodne z dwóch pętli wyciąg powietrza, kolumn SC – trzy).

Szyjemy uzyskać elementy do dołu i jelita wstrząsających zbiorników sneaker.

Zamocować nitkę na szczycie naszych pantofle i drutach koło sc bez kolumn 2-3 rzędach. W celu złagodzenia szeregi uzyskane na końcu rzędu jest połączony z pętlą podnośnika łączący kolumny.

Teraz musimy dostać coś w rodzaju kieszeni, w której kładziemy dopełnienie poliester lub inny wypełniacz do objętości. Pamiętaj, aby zostawić okno dla wygody. Postać ma wielkie znaczenie, ponieważ od tego zależy wygląd produktu i jego dokładności. Niektórzy ludzie wolą używać szkielet do stworzenia poprawnego i dobrze określony kształt. W tej klasie Master stosowanego wypełniacza. Syntetyczna wyściółka i kieszeń farsz szyte tak, że nie wchodzi w procesie skarpetki.

wieżyczka

Dojazd do produkcji górnej części zbiornika. Aby to zrobić, zbieramy łańcuch osiem szwów, uczynić je w kręgu i dzianiny z serii pięciu krokach i trzema rzędami kolumn bez podwyżek bez sc. Otrzymujemy mały owalny łodzi. wypełnia się również z bawełny lub syntetycznego padding i przyszyć do góry naszych kapciami. Jeśli opierając się tylko jeden opis, to trudno odnosić się do tych zbiorników sneaker-hak, system jest koniecznością. Jest możliwe, aby stworzyć własną.

beczka

Żaden z zbiornika nie może się obejść bez kagańca. W tym celu musimy zebrać łańcuch dziewięciu pętli powietrza zrobić, zamknąć je w kręgu i dzianiny bez podwyżek około ośmiu rzędach. Następnie otrzymaną rura musi wypełnić wypełniacz, przy użyciu pióra lub innych cienkich otwory Przedmiotem przyszyć beczki i przymocowaną do wieży. hak Sneaker-cysterny mogą wiązać nawet początkujący szwaczka, a co najważniejsze – nie spiesz się i zrobić wszystko dokładnie.

koła

Dotarcie do tworzenia kół. Nie przeceniają swoje siły i bez zastanowienia wszystkie naraz dzianiny sneaker zbiorniki. Program szydełka nawet dla takich jak proste elementem koła może być po prostu potrzebne. Jeśli jednak zdecydujesz się zrobić bez niego, a następnie wziąć swój czas i śledzić każdy wiersz z najwyższą starannością.

Uzyskanie 3 pętli powietrza, w pierwszej z tych kolumn bez dzianiny 6 Sc i zamykanych w kolumnie pierścienia łączącego. W drugim rzędzie, aby dodatki w każdej kolumnie, to znaczy w celu powinny mieć 12 pętle. W trzecim rzędzie, dodać co drugiej kolumnie otrzymuje się 18 pętle. Czwarty rząd powtarza trzeci. Wynikiem tego jest to kolumna 24. Piąty wiersz dzianiny bez podwyżek. Tak więc należy go włączyć kół 12 dla każdego zbiornika. Dla największego podobieństwa przedmiotowego zbiornika dla nich, można użyć dwóch kolorów przędzy.

Nie ma innego sposobu, aby utworzyć koło. Może wiązać się taśmę 24 i składają się w każdego rodzaju zwoju, a następnie szycie je razem.

gąsienice

Pierwsze gąsienice dziewiarskich. Aby to zrobić, musimy połączyć taśmę 4. Nieusieciowany forma kształt przypominają literę „n”. Zaczynamy z zestawem 135 szwów. Postaraj się swobodnie rekrutacji do krawędzi nie może być zakontraktowane. Alternatywnie, można wziąć za zbiór pętli hak większe, a następnie z powrotem do pracy z odpowiednim hakiem przędzy. Dzianina trzy rzędy kolumn, bez sc czwartej serii Final provyazyvaem kroku rachim. Wszyscy powinni mieć 4 zespoły, dwa dla każdej pantofel.

Szyjemy utwory do kół, a następnie cała struktura jest przymocowana do samego zbiornika.

bootleg

Zaczynamy vyvyazyvayut bootleg. Aby to zrobić, przywiązujemy nitkę i dzianiny aż pięć lub sześć rzędów kolumn, bez sc (patrz preferencjami). Najważniejsze, że osoba, która będzie sobie całą tę konstrukcję, to było wygodne. Jeśli kostka zbyt niska, kapcie zachowa przesuwane. Jeśli się to zbyt wąski, będzie ściskać stopę. Wniosek: lepiej jest mierzyć sto razy. Dziane kapcie-tanki, jak każda inna rzecz wykonaną przez ręce, szwaczka wymagają dużo czasu i uwagi.

atrybuty

Wybierając wystrój naszych zbiornikach. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Najprostszym sposobem – aby dostać się do sklepów odzieżowych gwiazdkami i dołączyć je do produktu. Alternatywnie, można haftować własne logo do zbiorników.

Podsumowując, chciałbym zwrócić uwagę na korzyści płynące z takiego prezentu:

  • praca fizyczna będzie zawsze mile widziane, ponieważ stawia Master rzeczy jest nie tylko czasu i pracy, ale także kawałek swojego ciepła;
  • powtarzane ręcznie robione możliwe, ale każdy needlewoman próbuje włączyć kawałek indywidualności w jego tworzeniu;
  • dając pierwszeństwo ręcznej pracy, będzie w 100% pewien, że pozycja jest odpowiednia obdarowany człowiek w rozmiarze i kolorze.

Jest nadzieja, że w końcu będziesz mieć wielki sneaker-tanków szydełka. master class jest stworzony z myślą, aby pomóc i skłonić odpowiedzi na pytania, które mogą powstać w procesie dziania.