96 Shares 8285 views

Kim są animeshniki i co robią?

W społeczeństwie młodzieży są często przedmiotem swego rodzaju subkultury. Łączy ich wspólnota interesów, szereg wartości, stylu komunikacji, styl ubierania, a nawet ich slangu. Wśród tych osób są zwolennicy japońskiej multgeroya.

Ale bardziej wnikliwej analizy kwestii, które są animeshniki powinien zagłębić się ich świat, sposób życia i przedmiotu.

Aspekty historyczne japońskiej animacji

Specjalna subkultury obsesją jasne, rozpoznawalnych postaci z kreskówek, pojawiły się na początku XX wieku wśród japońskiej młodzieży. To właśnie w tym czasie na popularne komiksy zaczęły produkować kreskówki.

Bohaterowie były tak niezwykłe, że nie tylko dzieci, ale niektórzy dorośli uważali, że ich wzór do naśladowania. W Tokio, pochodzi i jest teraz z powodzeniem funkcjonują całych centrów handlowych, gdzie sprzedawać nie tylko produkty, dedykowane do anime, ale cała konstrukcja wykonane w odpowiednim stylu.

Animeshniki od słowa „anime”

Aby zrozumieć, kim jest animeshniki należy rozumieć pojęcie „anime”. Jest to japońska animacja, która w przeciwieństwie do nastolatków, a nawet orientacji dorosłej publiczności.

Japońskie postaci z kreskówek są różne poziomy szczegółowości obrazu i otaczającego tła. Działka może być bardzo zróżnicowana. Postacie są nie tylko styl, ale mogą być wyświetlane w różnych miejscach, a nawet epok.

Nie tylko japońscy fani, ale także w Rosji animeshniki wiedzą i starają się naśladować Miyadzaki Hayao, słynnego reżysera w świecie animacji. Jego spektakularne sceny z szczególnie wzruszającym muzyki podbił wiele fanów gatunku.

Różnice anime obserwujący

niemożliwe przeciwieństwie do punków czy hipisów około animeshnikov powiedzieć, że mają pewne różnice zewnętrzne. Oni nie tworzą horror z włosami, nie jest zadowolony z procesji na cmentarz, a nie wiecu na placu. Czasami można je odróżnić jedynie drobnych szczegółów i oryginalne obrazy na ubrania.

Jeszcze na imprezy tematyczne, które animeshniki szczególnie lubił, pochodzą one wyłączone. W toku są ubrania, imitujące swoje ulubione postacie i wszystkie odpowiednie atrybuty. Dla subkultury jest specyficzna i specyficzny styl komunikacji. Zwolennicy hobby nawet nauczył się języka japońskiego, aby użyć ich słowa mówiąc. Ale tu jest nacisk na slang, więc pełna znajomość języka nie mówimy.

Słownik animeshniki

Szczególnie animeshnikov ulubione słowo – jest wszechmocny „AE”, który, w zależności od emocji może oznaczać wszystko, od radości do gniewu. Aby je zrozumieć, że wystarczy nauczyć ulubionych słów animeshnikov.

  1. "Kawai" – coś niezrozumiałe i "nyashnye". Jest to górna część niewypowiedzianej wiedzy, które muszą zostać osiągnięte.
  2. "Sayonara" – jeszcze na pożegnanie.
  3. Kenji – japoński znak, który jest po prostu niemożliwe do zrozumienia. Pisanie zaawansowanych.
  4. "Oyasume" – dobranoc.
  5. "Ohio" – dzień dobry.

Prawdziwi zwolennicy subkultury często wydawać się nieco szalony. Ale przy odpowiednim podejściu, nastolatek może skorzystać z hobby i nauczyć się wielu przydatnych rzeczy.

ranking członkiem

W zależności od stopnia pasji, podstawowej wiedzy i czasu akulturacji, animeshniki podzielone na grupy jego zwolenników.

Newbie. Człowiek, który właśnie dołączył do szeregów, i nigdy nie widział tego rodzaju slang. Jednak może być kilka próbek wyciągnięte anime.

Ciekawy. Chociaż nie dołączył do żadnej grupy, ale aktywnie zainteresowany subtelności kultury, stworzył dużą kolekcję anime. Wie więcej „professional” słowa. Aktywnie uczestniczy w różnych wydarzeniach specjalnych. Aktywnie rozszerza swoją wiedzę na temat Japonii i historii animacji.

Yaponista. Specjalna grupa ludzi, którzy rozważają anime, wraz z odsetkami w wszystko japońskim. Uczą się tak jak wszystko, co związane jest z kraju.

Otaku. Człowiek jest całkowicie wchłaniany w subkultury, która zna tajniki. Posiada bogaty zbiór własnych rysunków. Jest to jednak w Rosji otaku stowarzyszonej tylko z animeshniki. W Japonii są one związane z kultem cokolwiek.

Cechy niniejszego Otaku

Aby w pełni zrozumieć, kim jest animeshniki rozważyć cechy Otaku. Niekoniecznie wszystkie z nich są pokazane w całości, ale w większości odbywają się.

  1. Więc Otaku wydać więcej na temat wszystkiego związanego z ich hobby. Mają bogaty zbiór muzyki anime na nich i na ich podstawowej gry.
  2. Raz z każdym nowym produktem, od razu nabyć lub pobrać. W Internecie można znaleźć w specjalistycznych forach, czytać dużo literatury specjalistycznej lub zwiedzania wirtualnych stron.
  3. Pamiętaj, aby wziąć udział w specjalistycznych stron, które biorą wizerunki swoich ulubionych bohaterów i stają animeshnikov klubów.
  4. Jako dekoracje wykorzystywane figurki wykonane w odpowiednim stylu i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania „początkujących”.

Podkreśla pasję do wartości kulturowych Japonii i jego tradycji. Ale akcja dotyczy to animacja, anime i opowiadań slangu używanego przez założycieli subkultury.

Animeshnikov sposobem na życie

Aby zrozumieć, kim jest animeshniki, trzeba znać ich stylu życia i zainteresowań. Wszystko rozpoczyna się zwykle z entuzjazmem przez japońskich kreskówek i wyświetlić je od rana do wieczora.

Wtedy nie ma pragnienie powtórzenia obrazów na papierze i tworzyć własne inspirowane przykładów anime i wyobraźni. Często facet wyjdzie z kontynuacją animeshniki szczególnie ukochanej kreskówki i próbuje zaimponować kobiecie, prezentuje swoją kreację.

Ludzie, którzy przystąpili do subkultury anime, oprócz oglądania i rysowanie znaków, badając mitologię Japonii, tradycji i zjawisk mistycznych. Aby przyciągnąć uwagę, animeshniki nie używać technik, które spowodowałby zakaz i potępienie społeczeństwa, w przeciwieństwie do punków i skinheadów. Ubierają się w stroje z jasnych, wyrazistych bohaterów japońskiej animacji i chudyat. Nawet ta akcja ma swoją nazwę, która pochodzi od japońskiego slang – cosplay.

Dziwactwa anime subkultury

Zabawny, wesoły, patrzenia na świat oczami dzieci, które lubią japońskiej animacji i przedstawiają zabawy, kolorowe znaki – Wszystkie animeshniki. Subkultury, który czasami powoduje zamieszanie, jest przyczyną wrogości lub ujemne, ale są przyjazne, pomysłowe działania nie ponosi absolutnie żadnych złych intencji.

Ich słodki nya'kane gdy widzą coś przetarg i słodkie, albo „kso'kane” na wzmiankę o awarii jest uważany zabawa, ale bardzo konserwatywni ludzie się nie podoba. Jednak wykorzystanie slang używany animeshniki często tylko we własnym kręgu.

Anime w Rosji

W naszym kraju, szał na japońskiej animacji rozpoczął się legendarny Pokemon i „Sailor Moon”. Na ulicach zaczęły pojawiać się nastolatków w jasne ubrania, kolor włosów i trujących ikony ozdobione postaciami urocze.

Uważa się, że subkultury, a wszelkie przywilejem młodych ludzi. Ale jeśli hippisi w wieku 40 lat jest postrzegane jako dziwne stworzenia, animeshniki może wyglądać normalnie, ale urzeczywistniać pomysły na papierze, a nawet zarabiać pieniądze.

Podstawa Animeshnikov są nie tylko wspaniałe zdjęcia, ale również specjalny muzyka, tzw J-Rock – Japoński skała. Jest tak wiele rzeczy, miesza style, od jazzu do metalu, który jest trudny do opisania główny motyw. Zespoły grać w tę muzykę, używając różnych narzędzi, zarówno klasyczne czysto japoński folk.

Japońska animacja zawsze towarzyszy J-Rock, ale w zależności od charakteru i rodzaju działki może brzmieć jak ballada, czy mają wszelkie znamiona pop.

Animeshniki w życiu codziennym

Rodzice, którzy pragną zawiadomienia oznaki swoje dzieci do dziwnych japońskich kreskówek może nie trzeba się martwić. Subkultura jest dość spokojny, ich dziwactwa są tylko w nauce historii fiction, naiwnych bohaterów i pasji dla japońskiej mitologii.

Uczestnicy mogą zorganizować festiwale, organizować marsze, skomponowane w klubach. Ale najgorsze, co może być – jest zbyt często i niewłaściwie naśladując nastolatek postacie żywe.

Młodzi ludzie mogą farbować włosy na zielono, jeśli mój bohater ma takie same, a do noszenia w szkole jest zbyt jasny odzież. Mimo to zdarza się więcej niż u młodzieży. Starsza młodzież woli przeznaczyć swoje preferencje drobiazgi, koszulki z nadrukami i ciekawą fryzurę.

Kiedy przedstawiano animeshniki bohaterów obraz pomaga zrozumieć ich istotę. Często można je zobaczyć z ich ulubionych zabawek i unikalnymi torbami.

Nie ma jednak negatywny aspekt. Jak w przypadku każdej subkultury, anime zajmuje dużo czasu. Nastolatki uzależniają się od oglądania nowych produktów. Często fikcyjne zastąpić komunikację na żywo dla dzieci. Ludzie ze słabym charakterem stać się zbyt zależna i czasami iść zbyt daleko w swoim entuzjazmem. Ale dotyczy to bardziej dla młodych ludzi, którzy nie mają przyjaciół, a anime staje się ich tylko wylot.

Istnieje dość pozytywny punkt. To pragnienie, aby realizować się w pracy, dobra i pogodnym nastawieniem do życia. Nastolatków, którzy są poważnie podejść do sprawy, rysować prawdziwe arcydzieła i nauczyć się wielu przydatnych rzeczy na temat historii Japonii.