427 Shares 5813 views

Uczestnik „Dom-2” Aleksandra Gozias do projektu, jego przyjazd na telestroyku i plotki

Wygląda delikatna i cicha dziewczyna nie przegap kolegami telestroyke. Znany ze swoich skandalicznych wybryków i intrygi Gozias do projektu prowadził życie dobrze regulowany. Była mężatką, ale związek nie wyszło i Sasha postanowił spróbować szczęścia w słynnym serialu. Ale wszystko po kolei.

Gozias do projektu

Znanym przedstawicielem rodzaju bałtijskim. Alexander Gozias projektowi udało się urodzić córkę, poślubić i rozwód. Jeśli mówimy o edukacji, jest ograniczona do szkoły i kursy fryzjerskie. Panienka powiedział, że nie miał jeszcze czas na decyzję o planach na przyszłość.

W związku partnerskim z jego wybranej Kratkovym Ilja, który był również członkiem projektu telewizyjnego kontrowersyjny, mieszkała przez kilka lat. Dopiero po urodzeniu córki, zdecydowali się zalegalizować swój związek. Ale problemy w życiu osobistym rozpoczął jeszcze przed udaniem się do urzędu stanu cywilnego, małżonkowie nie mieszkali z małżeństwa więcej niż rok.

W 2015 roku udał się do rozwódka odlewania „Dom-2”. Podczas rozmowy, Alexander powiedział, że chce, aby znaleźć miłość, ale równolegle jest gotowy, aby zamknąć plotek i intryg build, aby zatrzymać się na wystawie tak długo, jak to możliwe. Lubiła drogę organizatorzy że po prostu wciskamy „Wyspa miłości”, z pominięciem strony budowy „Dom-2”.

Gozias i jej mężczyźni

Parish Gozias dla projektu została wyróżniona w kwietniu 2015 audycji. Przybywając na Evgeniyu Kuzinu, poszła prosto do Seszeli. Ale młody człowiek nie odpowiedział dziewczynie w zamian, a miesiąc później, Sasha przyszła na stronie projektu telewizyjnego.

Na polanie, próbowała budować relacje z Ilya Yabbarovym. Ale na „Dom-2” przyszedł Ilya Kratkov, z której wystają Gozias urodziła córkę i została jego żoną. Zamierzał wrócić do swojej byłej żony. Para podjęła próbę wskrzeszenia starego związku, ale są one ciągle kłócą, koszty i spotkał się z innymi członkami telestroyki.

Po tym Gozias miał związek z inną Ilya. To był młody Grigorenko: nazwali siebie tylko przyjaciółmi, a następnie ucałował i rozplanowane wspólne zdjęcie na portalach społecznościowych. Ale związek nie wyjdzie, Grigorenko postanowił wrócić do swojego dawnego kochanka Alene Ashmarinoy.

A w zamkniętym kręgu, Gozias ponownie wróciła do swojego byłego męża, ale nie na długo. Dla projektu przyszedł Konstantin Iwanow. Zależność od samego początku nie były łatwe. Seszele Kostyi długo szukał dziewczyny, a ostatecznie Sasha topiony. Mimo, że para jest znany ze skandali, częste kłótnie i separacji, nadal są razem.

chirurgia plastyczna Alexandra

Gozias zanim projekt nie był w stanie dostosować swój wygląd. Ale zbliża się do telestroyku, zdecydowała się zmienić, aby dopasować swoje ideały. Że chirurgia plastyczna Sasha jest jednym z najbardziej dyskutowanych tematów. I nic dziwnego, bo zmiany w elemencie zewnętrznym tam.

Alexander – projekt nie jest to pierwsza dziewczyna reshivshayasya mammoplastyki. Operacja odbyła się w specjalistycznej klinice we wspólnym chirurgów Moskwie. Radził dziewczynie najlepszą trzecią rozmiaru, który zachowuje naturalny wygląd piersi i jego funkcjonalności.

W uzupełnieniu do powiększania piersi, dziewczyna zasilone zmieniając objętość warg. Choć Sasha nie skomentował tych opinii, ale oddani fani wierzą, że jest to tylko wynikiem udanego makijażu.

Główny Troll 2016

2016 upłynął pod znakiem dwóch konkursów w serialu „Dom-2”. Oprócz corocznego konkursu o tytuł „Człowieka Roku” Równolegle widzom głosować na swoich ulubionych uczestników konkursu „Troll of the Year”. Zwycięzcą okazał się być człowiekiem, najlepsze „get” z kolegami na miejscu.

To Aleksandra Gozias zdobył tytuł głównego projektu troll TV i otrzymała 200 tys. Rubli jako nagrody. Uczestnik powiedział, że planuje wydać pieniądze na wakacje rodzicami i córką.