427 Shares 5414 views

Jelking: referencje i wyniki. Użytkowanie i szkoda jelqing

Co dziwne, nie tylko kobiety są niezadowolone z ich ciał. Jak się okazało, duża liczba mężczyzn cierpi z powodu niewielkiego rozmiaru ich głównej godności. I choć współczesna kosmetyka i medycyna wiedzą, jak im pomóc, rozwiązanie tego problemu jest bardzo niestandardowe – jelqing. Przegląd i wyniki tej techniki będą rozważane bardziej szczegółowo.

Jelking jak to jest

Historia użycia jelqing jest zakorzeniona w odległej przeszłości. W czasach starożytnych ta technika, zdolna zwiększyć rozmiar i rozmiar organu płci męskiej, wykorzystywana była głównie przez Arabów. Wiadomo, że pociąga za sobą użycie pewnego zestawu ćwiczeń specjalnych, którego celem jest stymulowanie przepływu krwi do męskiej godności.

W wyniku miesięcy pracy (pod warunkiem prawidłowego wykonania), naczynia krwionośne wzrastają, aw konsekwencji pożądane zmiany. Wszystko to można osiągnąć przez regularne stosowanie jelqing. Poniżej opisujemy informacje zwrotne i ich wyniki.

Jakie są jelqing?

Idealnie istnieją dwa rodzaje jelqing: mokre i suche. W pierwszym przypadku, w celu przygotowania organu płci męskiej do ćwiczeń, stosuje się wodę, aw drugiej – nie. Ta mokra opcja jest stosowana znacznie częściej. A przede wszystkim dla amatora. Jakie są cechy mokrego i suchego wyglądu?

Mokre jelqing: jak się bawić pod prysznicem?

Niezależnie od tego, jaką technikę wybierzesz (na mokro lub na sucho), głównym zadaniem jest przygotowanie narządu płciowego do dalszej pracy. Można ją porównać z standardowym rozgrzewką wykonaną przez ludzi przed główną dyscypliną sportową. Pamiętaj, że takie ładowanie pomoże Ci szybciej rozgrzewać ciało i uniknąć obrażeń.

Z kolei właściwy jelqing, na przykład mokry, jest wykonywany najczęściej pod prysznicem. W tym celu wyreguluj ciśnienie gorącej wody (nie powinno się popijać) i wziąć luffę. Następnie miękka porowata tkanina jest napełniona ciepłą wodą i odwraca się do męskiej godności. Powstanie się.

Procedura ta powinna być powtórzona, gdy woda ochłodzi się do bielizny. W sumie rekrutacja wody będzie miała około 25-30 sekund. Ta procedura powtarza się, aż mięśnie zostaną rozgrzane. W rezultacie poczujesz namacalny upał.

Jak wykonać mokry jelqing ze smarem?

Drugi wariant używania mokrego jelqing polega na specjalnym rozgrzewaniu mięśni ze specjalnym smarem, żelem lub kremem. W tym celu można użyć dowolnej substancji o podłożu oleistym lub wodnistym. Głównym warunkiem jest to, że nie powinny one być wchłaniane zbyt szybko. Na przykład możesz użyć oleju dla niemowląt Johnson's. Wykonaj takie ćwiczenia jelqing w następujący sposób: najpierw musisz wylać niewielką ilość środka smarującego na ręce, a następnie miękkimi i masującymi ruchami stosuje się je do narządów płciowych.

Następnie zaleca się owinięcie penisa w pierścień u jego podstawy, łącząc palec wskazujący z palcem wskazującym z prawej strony. Potem trzeba wycisnąć palcami i przesunąć je z wysiłkiem na czubek penisa.

Idealnie, ręka w uchwycie OK-palca powinna dotrzeć do końca penisa w zaledwie 3 sekundy. Ruchy powinny być rytmiczne i wykonywane obiema rękami na przemian z równą intensywnością. W sumie konieczne jest wykonanie 100 podejść z każdą ręką. W podobny sposób, ale bez użycia jakichkolwiek środków smarujących, suche jelkowanie jest również wykonane. Opinie pozwalają nam stwierdzić, że początkujący muszą najpierw opanować technikę na mokro, a następnie przełączyć się na suche.

Suchy jelqing lub palec masaż

Jako wariant suchego jelqing można użyć masażu palców męskiej godności. W tym celu należy założyć jedną rękę organu narządów płciowych (w pobliżu jej podstawy) w taki sposób, aby kciuk został na jednej stronie, a pozostałe cztery na drugiej.

Następnie zacznij się wspinać, używając małego napięcia, naciskając, osiągając głowę, przekręć dłoń (powinna wyglądać jak figura-osiem) i płynnie zsunąć ją w dół. Wykonaj podobny masaż co najmniej 15-20 sekund. Następnie powtórz te wszystkie ruchy dokładnie do siebie odwrotnie: poruszaj się gładko i zejdź z napięciem. Tutaj możesz używać zarówno mokrych, jak i suchych jelqing. Informacje zwrotne i wyniki tego ćwiczenia będą pozytywne, jeśli wykonasz to poprawnie.

Jak poprawić i skonsolidować wynik?

Aby poprawić i skonsolidować wynik, konieczne jest wykonanie powyższych ćwiczeń przez 2-3 tygodnie. Na przykład podczas pierwszego tygodnia należy wykonać 200-300 powtórzeń (patrz ćwiczenia z uchwytem na palec OK).

Dlatego z każdą ręką nie przekraczaj 100-150 slajdów. W tym przypadku siła ściskania palca powinna być średnia, a czas ćwiczeń nie może przekraczać 10 minut. Czy tego rodzaju galaretki regularnie. Wyniki tego naprawdę cię zaskoczy.

W drugim tygodniu liczba powtórzeń i siła ściskająca pozostają takie same, a czas wykonania jest zwiększony o 5 minut. W trzecim tygodniu liczba slajdów obiema rękami powinna wzrosnąć do 500 lub więcej razy. Zaleca się również zwiększenie kompresji, a czas wydłużyć się do 20 minut.

Jelking: opinie i wyniki

Ta metoda zwiększania męskiej godności spowodowała wiele dyskusji wśród silniejszego seksu. Niektórzy twierdzą, że metoda jest całkowicie bezużyteczna, i nie zaleca jej używania na sobie.

Inni pochwalić się sukcesem, ale z poprawką, że bez użycia smarowania proces jest bardzo bolesny. Trzecia nie miała cierpliwości i nie zaczęli się rozciągać przez trzy tygodnie. Czterech osób mówi, że codziennie używają jelqing. Korzyścią tej techniki jest niezwykła wrażliwość seksualna, którą następnie zdobywają.

Jeśli mówimy o wynikach, zgodnie z niektórymi danymi, badani doświadczali wzrostu objętości narządu płciowego o około 0,5-0,7 cm.

Plusy i minusy

Jak każda technika, jelqing ma swoje zalety i wady. Na przykład pozytywny wzrost narządu płciowego (wzdłuż długości i szerokości) można odróżnić od plusów. Ponadto, z właściwym podejściem, te ćwiczenia poprawią krążenie krwi i zwiększają skuteczność erekcji.

Jeśli jednak źle zachwasz się jelqing, szkoda z tego będzie znacznie ważniejsza niż dobra. Na przykład przy zastosowaniu podejścia nieklasycznego można doznać obrażeń tkanek miękkich, rozciągać mięśnie pachwiny, uszkadzać naczynia i skórę. Mogą wystąpić także pewne działania niepożądane.

Jakie są konsekwencje złych działań?

Wśród efektów ubocznych, które mogą wystąpić przy użyciu niewłaściwej techniki jelqing, możemy wyróżnić:

  • Obrzęk głowy lub podstawy narządu płciowego;
  • Obecność siniaków i siniaków;
  • Obecność siatki kapilarnej (wskazującej na pęknięcia w kapilarach);
  • Nieprzyjemne i długotrwałe nie przechodzące doznań;
  • Charakterystyczny zaczerwienienie;
  • Uzyskanie nieproporcjonalnej lub niestandardowej formy organu seksualnego (na końcu kursu) itp.

Jak zmniejszyć możliwą traumatyzm tej techniki?

W celu zminimalizowania możliwych obrażeń spowodowanych nadmiernym ciśnieniem lub nieprawidłowymi działaniami na męską godność, należy najpierw skonsultować się z lekarzem. On udzieli zaleceń i pomoże w praktycznych poradach. Ponadto wszystkie ćwiczenia muszą być wykonywane ściśle według schematu, w tym zwiększanie obciążenia i czasu. Zrób wszystko krok po kroku i nie spiesz się. A co najważniejsze, obserwuj wynik.

W najmniejszych odstępstwach od normy zaleca się przerwanie kursu i przerwę przez 2-3 dni. Aby zatrzymać się w zajęciach jest konieczne, a jeśli od momentu ich rozpoczęcia wystąpiły problemy z wzniesieniem. Jednym słowem, czy wszystkie ruchy bez fanatyzmu, używając zdrowego rozsądku.