364 Shares 2789 views

Mink hat – jej rodzaje i funkcje. Jak zrobić czapkę z norek z rękami

Hat norek pozostaje zdecydowanie najbardziej popularny dodatek do zimowego futra. To cenne futro wybiera jeden nie jest pokolenie kobiet, które cenią piękno, ciepło i wyłączności.

Zawsze w modzie

Kilka lat temu, norek kapelusze produkowane jedną formę i kolor. Ale nawet wtedy, kapelusze były duże zapotrzebowanie w różnych segmentach populacji. Jedyną wadą czapki, że są one przeznaczone do kobiet o określonej grupie wiekowej. Dziś sytuacja zmieniła się radykalnie. Czapka z norek produkowane różne kształty i kolory. Teraz kobiety w każdym wieku potrafią docenić urok tego akcesorium.

Moda własne ręce

Nie wielu uważało, że nakrycia głowy może być wykonany własnymi rękami. Warto zastanowić się instrukcje krok po kroku, w jaki sposób wykonane w domu z norek kapelusza. master class jest przeznaczony dla każdego świadomego mody. Aby produkt własnych rąk, nie trzeba być krawca lub projektanta. Dla ludzi, którzy nie mogą sobie pozwolić na kosztowny element garderoby, proponujemy skorzystać z naszych wskazówek:

 1. Do pracy, musimy różne kawałki futra norek. Korzystnie, jeśli są to różne odcienie. Wielu nie wie, jak robić na drutach, więc fundamenty można wziąć zwykły sweter z dzianiny lub kapelusz. Dla kogoś dziania nie jest trudne, może być podstawą własnymi rękami, łącząc go z brytyjskiego gumy.
 2. Obserwowani futra szyć kawałki razem. Robimy to delikatnie. Szyć małych oczek od wewnętrznej strony.
 3. Otrzymanie wstęgę z papieru razlinovyvaem na paski nie więcej niż 7 cm.
 4. Starannie wyciąć sierść na planowanych linii. To powinien być ostry nóż lub biuro nóż.
 5. Rozpuścić stary sweter na jej dolnej części. Tutaj jest to konieczne dla prawidłowego ustalenia wielkości głowy, do rozpuszczania wymaganą ilość nici w szczegółach. Aby to zrobić, trzeba zrobić dolną część głowy i połączyć końce. Muszą one być połączone z powrotem do tyłu. Bezpłatne pętla jest wpisany na igły dziewiarskiej. Jeśli ktoś nie wie, jak robić na drutach, zbierają na gumie lub wątku.
 6. Kolejnym ważnym krokiem – szycie kawałki futra do podstawy. Rzeczy muszą być przymocowane do przedniej części sweter. Dla wygody, najpierw ustalić górne i dolne paski futra, a następnie uszyć pola. Uroda może być zmieniane futro kolor.
 7. Po futrzanego pasa są przyszyte, guma połączone ze sobą za pomocą haków.
 8. Gut-bolesnym artykuł na pierwszej stronie. Połowa praca została już wykonana. Teraz trzeba uszczelnić górnej pokrywie. Może to odbywać się na dwa sposoby: delikatnie związać górną szprychy lub szycia wkładka. W naszym oświadczeniu proponujemy rozważyć drugą opcję. Czy wkładkę ze skóry, którą można odłączyć od starego płaszcza lub kurtki.
 9. Szyć fundament i wstawić w środku. Następnie włącz przodu. Mink kapelusz wykonany własnymi rękami.

właściwy wybór

Jeśli rozważa produkcję kapeluszy z ich rąk, a następnie, aby dokonać dobrego zakupu, trzeba nauczyć się niuanse do właściwego wyboru. W dobie high-tech czapki zakupu można dokonać na dwa sposoby: kupić salon futro lub zamówić w sklepie internetowym. Warto wspomnieć, że kiedyś nakrycia głowy zanim kupisz powinny być mierzone. Dlatego będziemy brać pod uwagę tylko pierwszą metodę zakupy. Aby wybrać produkt wysokiej jakości, trzeba ocenić jego wygląd. Hat norki powinny być dobrze usieciowane. Jeśli przystawka shilsya poszczególnych kawałków futra, powinny być dobrze zabezpieczone. Dobrym czapka powinna być jakość podszewka z którego nie przyklejają się do skóry. Szczególną uwagę należy zwrócić na futra. Powinno być gładkie, bez fałd i wgniecenia i mieć grubą podpushek. Nie powinna rozpadać, inaczej życie zostanie zmniejszona w taki produkt, jak czapki z norek. głowa kobiety w tym przypadku będzie ozdobiony wysokiej jakości akcesoriów. Powinno się zwrócić uwagę na styl. Czapka powinna być kobietą w twarz. Ogromny wybór kolorów i stylów uzupełniać nawet najbardziej wymagających kupujących.

Jak przechowywać i pielęgnacja

Jeśli spojrzeć na statystyki, możemy śmiało powiedzieć, że z należytą starannością i przechowywania norek kapelusz może trwać średnio 15 lat. Dlatego też, jak tylko sezon zimowy minęło, trzeba zdjąć nasadkę do przechowywania. Ale do tego jest przygotowana według następującego algorytmu:

 • myć ich futer;
 • suszy się na wolnym powietrzu.

Ale wtedy przechowywania. Jeśli pozwalają możliwości finansowe, jest możliwe, aby dać kapelusz w specjalnej lodówce. Tam futra utrzymuje się w żądanej temperaturze i wilgotności. Jeśli wolisz produkt przechowywać w domu, a następnie wybierz kapelusze osobnym oknie, które będą bronić swoją formę i kolor przed blaknięciem. W offseason, konieczne jest, aby przewietrzyć korek. można umieścić w polu specjalną ochronną lekarstwo dla moli.

wniosek

W tym artykule, daliśmy rady w zakresie opieki i składowania wyrobu odzieżowego, jak czapki z norek. Głowa damska powinna być ciepła w chłodne zimowe dni, więc powinno być w szafie każdego mody. Kobiety, które lubią robić ekskluzywne rzeczy z ich rąk, mamy pod unikalną klasę mistrzowską na kapelusze wykonane z norek.