212 Shares 3401 views

ośrodki zdrowia – jest zdolność do poddania się pełne badanie za darmo

Dlaczego osoba zdrowa odwiedzić instytucje, takie jak ośrodki zdrowia? Jaki jest sens? Ośrodki zdrowia – Organizacje utworzone w celu określenia ryzyka chorób niezakaźnych, takich jak choroby płuc, serca, raka i innych.

powołanie

Według statystyk, w Rosji większość ludzi umiera z powodu chorób serca i naczyń krwionośnych. Potem przychodzi Onkologii i oddechowego. Odwiedzenie CZ, jeden uczy się, jeśli ryzyko wystąpienia takich dolegliwości mają z nim i uzyskać porady dotyczące zdrowia.

centrum usług może skorzystać każdy obywatel Federacji Rosyjskiej. Wystarczy przedstawić swój paszport i ubezpieczenie medyczne.

Życie bez zależności

Populacja jest coraz bardziej świadomi tego, jak ważne jest, by prowadzić życie, które obsługuje zdrowia. Ludzie oprzeć złe nawyki, tytoniu i alkoholu. A pierwsze asystentów i doradców w tej materii – to ośrodki zdrowia.

Są one przeznaczone do organizowania i prowadzenia wykładów, dyskusji i innych działań, aby pomóc tym, którzy chcą pozbyć się tytoniu, alkoholu lub innych uzależnień, do zapoznania się z niezbędną literaturę.

Żyć długo i aktywne

Długowieczność zawsze interesował się ludźmi. Nie tylko żyć długo, ale być aktywne i zdrowe przez całe życie – jest to pierwsze zadanie, które jest godne człowieka. Cel ten został osiągnięty, konieczne jest wyeliminowanie przyczyn prowadzących do powstawania chorób, oraz poznać sposoby, aby utrzymać witalność.

Głównym zadaniem ośrodka zdrowia – jest profilaktyka, która jest absolutnie identyczne z interesami ludzi, którzy myślą o swojej przyszłości i pomaga w rozwiązywaniu problemu. Terminowe zapobieganie chorobom pomaga w rozwiązywaniu wielu problemów i zapobiega ich wygląd. Żyć energiczne, zdrowe i piękne pod życie każdego z nich.

zdrowa rodzina

Coraz więcej młodych ludzi w tworzeniu rodziny odbija się na narodziny zdrowych dzieci. Jeśli para jest gotowa do przejęcia odpowiedzialności za to miejsce, w którym mogą one pomóc – to ośrodki zdrowia. Mają obowiązek prowadzenia prac wyjaśniających do podniesienia poziomu wiedzy i dostarczają praktycznych umiejętności w tej dziedzinie.

otwarcie ośrodków zdrowia Lekarz rodzinny nowy do Rosji. Pomaga w procesach rozwoju nowoczesnego społeczeństwa, mających na celu poprawę narodu, a nie tylko do zwiększenia liczby zdrowych i szczęśliwych dzieci i ochronę sędziwego wieku ludzkiego zdrowia, ale również na rozwój kultury zdrowego stylu życia poprzez poprawę jakości życia rodziny i całego społeczeństwa. zdrowie społeczeństwa zależy od stanu zdrowia każdego z jej komórek.

Zdrowie dzieci

Dla młodych ludzi, przeznaczonych do pracy centrum zdrowia dzieci, gdzie pediatrzy prowadzenia szybkiej diagnozy i, jeśli to konieczne, testów laboratoryjnych. Na podstawie wskazań udzielonych porad na temat żywienia, różne sporty, natężenia stresu, i tak dalej. N. Jeśli podejrzewasz, że choroba małego pacjenta jest wysyłany do miejscowego lekarza.

W ciężkich przypadkach, eksperci zalecają, aby skontaktować się z ośrodkiem naukowym dzieci Zdrowia, z siedzibą w Moskwie. Witryna zauważyć specjalistów wysokiego szczebla są usługi świadczone przez centrum i warunków odbioru.

funkcje

Ośrodki zdrowia zostały zaprojektowane w celu zapewnienia, że zdrowi ludzie mogą monitorować stan organizmu i nie doprowadzić go do wyraźnego warunku.

badanie pacjenta CZ jest podzielony na kilka etapów:

 • Rejestracja danych osobowych;
 • wyjaśnienie za pomocą sprzętu elektronicznego szeregu wskaźników:
  • poziom cholesterolu we krwi i glukozę;
  • poziom nikotyny we krwi;
  • serca;
  • układu oddechowego;
  • stan naczyniowy;
  • ilość tłuszczu;
  • ciśnienie krwi.

Wskaźniki te odnoszą się do wagi, wzrostu, płci i aktywności pacjenta.
Tak więc obraz, który odzwierciedla stan zdrowia, i identyfikuje niuanse w organizmie, co może prowadzić do dysfunkcji narządu w przyszłości.

W razie potrzeby przeprowadzenia dodatkowych badań:

 • określić stosunek wody, tłuszczu i mięśni w ciele;
 • dokonać analizy wydychanego powietrza;
 • oszacować nasycenia tlenem hemoglobiny;
 • mierzyć tętno i rytm serca.

Pełne badanie trwa około 35-40 minut. Zgodnie z wynikami badań dana osoba otrzymuje „Karta zdrowego stylu życia”, z zaleceniami dotyczącymi profilaktyki chorób, które biorą pod uwagę indywidualne cechy danej osoby. Wszystkie informacje są w centrum danych bazowych, aw następnej wizycie można zobaczyć dynamikę państwa.

Na ziemi, eksperci pracują, w stanie zaoferować do przeprowadzenia działań zapobiegawczych, odwiedź odpowiednie zabiegi lecznicze i fizycznych obiektów terapii.

Jeśli specjalista podejrzewa się żadnej choroby, zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem.

na utrzymanie programu zdrowia publicznego dla nowej Rosji. Nie każde miasto jest nadal możliwe, aby znaleźć ośrodek zdrowia. Opinie w internecie sugerują, że w niektórych miejscach, instytucje te są dopiero na etapie tworzenia, tj. E. Lack niezbędny sprzęt, specjaliści, nie więcej odpowiednio zorganizowane działania edukacyjne i wiele innych.

Ale aktywni obywatele mają możliwość przyspieszenia procesu na rzecz rodaków za zainteresowanie, CZ do odpowiednich struktur organów z pomocą lokalnych rad publicznych lub bezpośrednio. Państwo dba o ludzkie zdrowie, siła każdego obywatela do wsparcia tego programu i pomóc wdrożyć go na ziemi.