257 Shares 8657 views

"Vicks Active" (balsam): instrukcje użytkowania. „Vicks aktywny” (balsam) analogi i opinie

Przeziębienie – choroba, z którą od czasu do czasu muszą stawić czoła każdej osoby, niezależnie od wieku i płci. A nowoczesne firmy farmaceutyczne oferują leki waga może złagodzić objawy. Dziś wielu ludzi interesuje się pytania o to, co stanowi lek „Tygodnie Go” (balsam). Instrukcje dotyczące sposobu korzystania oraz skład i wskazania do stosowania są opisane poniżej.

Który jest częścią produktu „Tygodnie Go”?

Balsam jest szeroko stosowana w nowoczesnej medycynie w celu rozwiązania głównych objawów przeziębienia. Jest on wytwarzany w postaci miękkiej, nieco oleisty białej maści (niekiedy z żółtawym odcieniem) i konkretnego zapachu. Balsam jest kombinowanym sposobem i jest używany do traktowania zewnętrznego.

100 g maści zawiera następujące składniki:

  • 2,5 g lewomentol;
  • 5 g oleju terpentynowego;
  • 5 g kamfora;
  • 0,45 g cedrowego oleju;
  • 0,25 g tymol;
  • wykorzystane jako podstawa miękkiej białej parafiny.

Lek ten ma działanie drażniące. Ponadto, działa jako środek antyseptyczny. Olejek eukaliptusowy ma pewne właściwości wykrztuśne, więc stosowanie balsamu wspomaga szybkie usuwanie plwociny w płucach. Opinie wskazują, że lek pomaga walczyć z przekrwienie błony śluzowej nosa.

Efekt balsamu potrwa około ośmiu godzin. Do tej pory nie ma dowodów farmakokineteke leków. Niemniej jednak, nie ma powodu, aby sądzić, że po nałożeniu na skórę składników leku trudno przeniknąć do krążenia ogólnego.

Wskazania do stosowania leku

Jak już wspomniano, głównym wskazaniem do leku jest zimno. przekrwienie błony śluzowej nosa, przeziębienie, ból gardła, suchy kaszel – w takich stanach postanowił użyć środka „Vicks aktywny” – balsam.

Maść jednak nie zaleca się używania bez zezwolenia. W każdym przypadku należy skonsultować się z lekarzem, który może zdiagnozować chorobę i dokonania optymalnego schematu leczenia. Lek może być stosowany tylko do specjalistycznych porad lub konsultacji z lekarzem.

Oznacza „Tygodnie Go” (balsam): Instrukcja obsługi

Lek ten z pewnością może złagodzić stan pacjenta. Ale jak stosować „tygodnie Go” – balsam? Instrukcja użycia tutaj jest dość prosty. Niewielką ilość maści należy stosować na skórę z delikatnych ruchów masażu. Praktyka wykazała, że największy efekt można osiągnąć, jeśli lek w leczeniu skóry szyi, górnej części pleców, a obszarem powyżej mostka.

Procedurę należy powtórzyć dwa lub trzy razy dziennie. Po zabiegu skóra jest najlepiej nosić luźne ubrania z naturalnych tkanin. Dla szybkiego odzyskiwania jest pożądane, aby przeprowadzić procedurę przed pójściem do łóżka. Jeśli chodzi o dziennej dawce, jest określany przez lekarza. Jednakże, dorosłych nie należy stosować więcej niż 15 ml maści w czasie. Dzieciom poniżej dawka – procedurę jednego może mieć nie więcej niż 5 ml.

Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę kilka innych czynników. W każdym razie nie traktuje się preparatem skóry, ponieważ skóra jest tu bardzo wrażliwy – może to spowodować wysypkę lub obrzęki, a także silne pieczenie w oczach.

Przed zabiegiem, nie jest możliwe do ogrzania maści. Ponadto, po leczeniu skóry nie jest konieczne, aby otoczyć siebie lub zastosować poduszki do ciała. Nie należy wprowadzić lek na błonach śluzowych nosa i oczu. Jeśli nadal maść dostanie się do oczu, przemyć dużą ilością czystej bieżącej wody.

Czas trwania tego leczenia określona przez lekarza. Jednak lek nie jest zalecany do stosowania więcej niż 5-7 dni.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Pomimo faktu, że lek ten jest uważany za praktycznie nieszkodliwe, to nie może być używany każdego pacjenta. Najpierw trzeba wspomnieć o zwiększonej czułości – jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie na którykolwiek ze składników leku, nie należy go używać. Ponadto, maść nie mogą być przetwarzane obszary skóry z otwartych ran, zadrapań i innych uszkodzeń mechanicznych.

Przeciwwskazania i koklusz, astma i fałszywe zad. Nie można używać maści dla osób ze skłonnością do skurczu krtani lub oskrzeli. Nie ma konieczności stosowania leku dla osób z rozedmą płuc, jak również tych pacjentów, u których kaszel jest spowodowany przez palenie.

Nie stosować nawet w następującym przypadku maści Vicks „aktywny”. Balsam dla dzieci w wieku do dwóch lat jest niebezpiecznym środkiem. Lek jest również przepisywany kobietom w ciąży i karmiących piersią, ponieważ nie ma informacji o jego metabolizmu.

Czy skutki uboczne są możliwe?

Natychmiast należy zauważyć, że skutki uboczne są rzadko rejestrowane. Niemniej jednak, ich wygląd jest to możliwe, dlatego należy zapoznać się z poniższymi informacjami.

W niektórych przypadkach leczone obszary skóry pojawi się czerwona i podrażniona. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników może powodować obrzęki, wysypki, świąd i pieczenie.

U niektórych pacjentów, leczenie skóry powoduje podrażnienia oczu, któremu towarzyszy uczucie pieczenia i zwiększone łzawienie.

Jeśli wykryje żadnego pogorszenia, należy udać się do lekarza – być może nie zbliżać się do leku „Tygodnie Go”. Analogi balsam, na szczęście, ma, więc można go łatwo wymienić. W szczególności, jest to dość popularny jest krem-balsam „Bronhoton” i „Doktor Mama”.

Lek „Tygodnie Go” (balsam): Opinie

Lek ten ma masę cennych właściwości, które sprawia że jest to niezastąpiony w leczeniu przeziębień. Recenzje balsamu w większości pozytywne. Większość pacjentów zgłasza znaczną poprawę już po 2-3 dni po rozpoczęciu leczenia. Medycyna naprawdę łagodzi przekrwienie nosa i ułatwia oddychanie i kaszel zniknięcie. Jest to efekt zapewnia środki „Vicks aktywny”. Balsam instrukcja opisuje proste i jasne, co jest również pozytywnym jakości. Wady to niektórzy kupujący po prostu zbyt wysoka cena, które nie są dostępne dla każdego.