820 Shares 6378 views

Jak usunąć połysk z twarzy w „Photoshop”: instrukcja dla początkujących

Ten artykuł będzie odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób usunąć z powierzchni połysk w „Photoshop”. Mimo wszystko, ta informacja jest zainteresowany ogromnej liczby użytkowników Internetu. Ze względu na połysk na twarzy, tworząc efekt skóry tłustej, psuje widoku wszystkich zdjęć. Jest to szczególnie naruszania grzywny połowę ludzkości. Ale nie będzie odbiegać od tematu. Następny dowiesz się jak usunąć z powierzchni połysk w „Photoshop”.

niezbędne środki

Należy powiedzieć od razu, że nie każde zdjęcie nadaje się do tej pracy. Jeśli obraz będzie miał małe rozszerzenie, będzie niewygodny do pracy z nim, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w programie Photoshop. Aby zrozumieć, w jaki sposób usunąć tłusty połysk z powierzchni przy użyciu „Photoshop”, trzeba znaleźć jakości obrazu (gdzie szef schwytany w zbliżeniu). W przyszłości, jeśli ciągle ćwiczyć, można obsługiwać wszystkie rodzaje obrazów.

instrukcja

Metoda ta jest odpowiednia dla wszystkich ludzi, nawet dla tych, którzy mają najbardziej minimalną wiedzę z danego programu. Prace te mogą być wykonywane w dowolnej wersji Photoshop. Po pierwsze, należy otworzyć zdjęcie w edytorze zdjęć. Starannie skontrolować wizualnie obrazu i przywiąż granicę tam, gdzie jest to region z tłustego połysku. Do pracy, potrzebujemy tylko jednego narzędzia – łata (skrótu «J»). Parametry to oznacza, że trzeba wybrać „Źródło” (górny panel programu). Teraz ostrożnie i ciągle otaczać obszar, który będzie przedmiotem wymiany. Wszystkie czynności wykonywane są za pomocą lewego przycisku myszy. Po zakończeniu wyboru, należy nacisnąć klawisz. Dalsze ponownie zamocować go na obszarze skóry tłustej i przeciągania na części obrazu, gdzie nie istnieje skóry normalnej (bez połysku). W rezultacie, nie powinno być podstawione strony. Wykonujemy te czynności aż do osiągnięcia pożądanego efektu. Jeżeli nieostrożnego śladów wyładowcze wymiany należy użyć funkcji „rozmycie” i ostrożnie wyciągnąć wokół krawędzi substytucji.

Aby uzyskać więcej informacji,

Photoshop posiada szeroką gamę różnych instrumentów. Dlatego zawsze jest możliwe, aby znaleźć alternatywną opcję, aby wykonać tę samą pracę. Następny dowiesz się jak usunąć z powierzchni połysk przy zastosowaniu dodatkowych środków:

  1. Narzędzie Stempel ( «S»). ma on podobne efekty z „plastra”.
  2. Narzędzie zaciemnienie ( «O»). Można to zrobić bez izolacji jeśli „black out” połysk.
  3. Z wykorzystaniem zwykłej farby pędzlem może być konieczne. Tylko najpierw trzeba wybrać odpowiedni kolor.
  4. I wreszcie, każde narzędzie selekcji. Z tej grupy funduszy, można ręcznie wybrać obszar do butów, i zastąpić ją skóry normalnej.

Na zdjęciu poniżej można zobaczyć wynik pracy i fakt, że to było pierwotnie. Zgadzam się, różnica jest znacząca.

wniosek

Kwestia, jak usunąć z powierzchni połysk w „Photoshop”, torturując wielu początkujących użytkowników programu Photoshop. I prawie wszyscy są mile zaskoczeni, kiedy dowiadują się, ta operacja odbywa się szybko i łatwo. Tak, teraz wiesz jak usunąć z powierzchni połysk w „Photoshop”. Pozostaje tylko zastosować swoją wiedzę w praktyce.