558 Shares 3114 views

Sanatorium dla dzieci „incydent”, obwód miński: opis, opinie

Sanatorium „case” dla dzieci znajduje się w czystym ekologicznie terenie Białorusi. W warunkach sanatoryjnych dla rekreacji i poprawy zdrowia dzieci w różnym wieku. Głównym czynnikiem leczniczy pracowników sanatorium czuć opiekę, jakości opieki zdrowotnej i dobrego samopoczucia swoich graczy.

opis

Sanatorium „case” dla dzieci działa od 1972 roku, znajduje się w rejonie Mińska. Terytorium uzdrowisko zajmuje powierzchnię 26,7 ha, bezpieczeństwo pobytu dzieci gwarantuje bezpieczeństwo okrągły zegar. Cztery budynki mieszkalne ośrodki otoczone są lasem mieszanym, gdzie było miejsce iglaste lasy i gaje brzozowe. W pobliżu znajduje się sztuczny staw i rzeka przypadek na jej cześć i został nazwany sanatorium. Czynniki naturalne zapewnienia szybkiej odbudowy, wzmocnienia zdrowia dzieci.

Pracownicy agencji płacą dużo uwagę nie tylko leczenia, ale także procesu edukacyjnego. Ośrodek zdrowia przyjść do dzieci w różnym wieku, od 6 do 17 lat, zwraca się uwagę na siebie. Podczas leczenia, dzieci uczą się według programu nauczania ich wieku, są one zaangażowane w kręgach, zapoznają się z rówieśnikami, odbierać umiejętności życiowych i zdrowego stylu życia.

sanatorium dla dzieci „przypadek” może jednocześnie przyjąć na leczenie i rehabilitację 460 osób. Cała infrastruktura, sprzęt medyczny i personel koncentruje się na widowni dziecięcej.

profil medyczny

Słuck – niewielka miejscowość w okolicy znajduje się wiele ośrodków. Jednym z nich jest sanatorium dla dzieci „na wszelki wypadek”. Ustanowienie wsparcia i usług medycznych dla następujących wskazań:

 • Choroby układu mięśniowo-szkieletowego, tkanki układu mięśniowo-szkieletowego (skolioza, płaskie, reumatyczne zespołów, itp.);
 • Choroby układu krążenia (tachykardia, dysfunkcji autonomicznego, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie i inne).
 • Choroby układu pokarmowego, choroby (wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zapalenie, itp.);
 • choroby układu hormonalnego (cukrzyca na różnych etapach choroby tarczycy, zaburzenia metaboliczne System).

Procedury medyczne i usługi

sanatorium dla dzieci „przypadek” (obwód miński) jest wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny, skupionych w budynku dwupiętrowym. Przebieg leczenia jest przeznaczony do dwudziestu jeden dni, każde dziecko pobiera zbadane przez wyspecjalizowanych profesjonalistów i pediatra. W sprawie powołania procedury uwzględniają indywidualnych wskazań i przeciwwskazań, w trakcie działań realizowanych celów korekcyjnych sanatorium kontrolę lekarską i.

sanatorium dla dzieci „przypadek” w arsenale jest jako zasobów uzdrowiskowych i bazy naukowej i praktycznej. W celach terapeutycznych, należy:

 • Sapropel błoto i wody mineralne, ekstrahuje się nad jeziorem dzikiego (Grodnensk obl., Diatlovo rn).
 • terapia laserowa elektroterapii mikrofalowa terapii rezonansowej.
 • Duża gama masaży, gimnastyki, basen, UHF-terapii.
 • Fizjoterapia, speleoterapia, helioterapia, medycynie.
 • Działając pokoje inhalacji, aromaterapii z szerokiego wyboru środków naturalnych.
 • Kilka rodzajów kąpieli leczniczych: wody mineralne źródeł lokalnych, perła, leków i tak dalej.
 • Dzieje gabinetu prysznice terapeutyczne z gidrokafedroy.
 • dentysty i innych działa.

Uruchomić program rehabilitacji aparatu oddechowego, ortopedii dziecięcej, dzieci z upośledzeniem wzroku, a także programów mających na celu przezwyciężenie zabolevny nerwów i chorób układu krążenia i wiele innych. Oprócz standardowego pakietu procedur, istnieją usługi komercyjne, takie praktyki są sanatoria na Białorusi. Ceny podane są w odrębnym cenniku.

Rozpoznanie stawia się w naszym własnym laboratorium klinicznym, działający sprzęt diagnostyczny – USG, EKG i innych. Recepcji są specjaliści:

 • Fizjoterapeuta.
 • Pediatra.
 • Lekarz diagnostyki funkcjonalnej.
 • Dentysta.

mieszkanie

Jadąc do sanatorium dziecięcego „przypadek”, możemy spodziewać się ciekawy, urozmaicony czas. Dla komfortowy pobyt budynków czterokondygnacyjnych są projektowane, ponumerowane od Soto funduszu pokoje do przyjmowania większej liczby osób (dwóch do czterech). W indywidualnej dziecka są dostępne łóżko (łóżka), stolik nocny, stolec. Pokoje wyposażone są w układzie blokowym, które są świetlicę sanitarnej i salon. We wspólnym pomieszczeniu do wypoczynku znajdują się lodówka i telewizor w łazience – prysznic.

sanatorium dla dzieci „przypadek” przyjmuje tylko dzieci od 6 do 17 lat, mieszka razem rodzice i dzieci nie jest przewidziane. Leczenie i usługi medyczne podawać pacjentom od sześciu lat. Każde dziecko uczy się nie tylko żyć z dala od rodziców, ale odbiera umiejętności życiowych – w budynkach wyposażonych w moduł orbitalnej, gdzie warunki do prania, prasowania ubrania. Wszystkie cztery budynki dysponuje salą gier.

żywność

Żywność dla dzieci w sanatorium zwracając uwagę jako silny czynnik uzdrawiania. System zawiera sześć posiłków. Specjaliści od żywienia opracowali menu zaprojektowane przez 21 dni dla każdej grupy wiekowej. Podczas kompilacji dietę mapy zostały uznane za podstawowe zasady adekwatności:

 • roztwór soli;
 • energia:
 • Bilans wieloskładnikowych.

Specjalne menu przeznaczone dla dzieci dotkniętych wypadkiem w Czarnobylu. Według raportu medycznego, dla każdego dziecka jest przypisany oddzielny menu dla tabelach żywieniowych (№ 2, 5, 7, 8, 10, 15) umieszczone w domu opieki. Na posiłki w dyspozycji gości są trzy sale restauracyjne, łączna liczba miejsc dla dzieci jest 348 sztuk.

moc harmonogram jest skonstruowany w taki sposób, że dzieci otrzymują pełny posiłek. Szeroko naturalne soki z miąższem stosowanych w diecie zawiera wiele świeżych owoców i warzyw. Są hipoalergiczne menu. Kuchnia wyposażona jest we wszystkie niezbędne nowoczesne technologie, pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje.

bony

Koszt wycieczki do sanatorium „wypadek” dzieci obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz następujące usługi medyczne:

 • Balneoterapia (wanna lub prysznic).
 • Leczenie błoto.
 • Masaż (punkt ręcznie, wibracje, podwodny sprzęt).
 • Gimnastyka w hali, medycynie.
 • Psychoterapia.
 • Helioterapia, ścieżka, thalassoterapia.
 • Jeden rodzaj elektroterapii.
 • świadczenia usług publicznych: stół dietetyczny, fortyfikacje, pijąc wodę mineralną.

Pozwolenie koszt jest obliczany w zależności od liczby dni, takich jak polityka fiskalna jest podzielane przez innych ośrodków na Białorusi. Ceny dla dziennego pobytu w szpitalu są przedstawiane w rosyjskich rubli za cenniku 2016. Sanatorium „przypadek” Dzienny koszt to 1130 rubli. Kupony oblicza się przez okres od 12 do 21 dni.

Dla dzieci organizowane wypoczynku, regularne wycieczki, na przykład, w Słucku, miasto znajduje się zaledwie 8 km od uzdrowiska.

infrastruktura

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym mają sanatorium Białorusi. Ceny usług dla dzieci uzdrowisk pobyt zaakceptowania dla większości obywateli. W szpitalach dziecięcych zwrócić uwagę na program nauczania w szkole, zajęciach dodatkowych, rekreacji zawiera ogólne działania i wolnego czasu. infrastruktura szpital jest dostępny dla wszystkich podróżnych i obejmuje:

 • Biblioteka z bogatym funduszu (12 972 sztuk).
 • salon wideo, kino (350 miejsc).
 • Klub, letni parkiet dance hall.
 • Hala sportowa, kilka boisk.
 • Telewizja kablowa i satelitarna.
 • plac zabaw.
 • Sala gimnastyczna, basen, tenis stołowy.
 • Payphone (bezpłatne).

opinie

Wyślij swoje dziecko samotnie w szpitalu, na życie nie jest każdy rodzic, i nie chodzi tu o składniku finansowego oraz możliwość pozostawienia go bez własnej opieki i nadzoru. Dla dzieci przebywających w motelach i warunków życia wszystkich oglądanych z wielką czujnością. Sanatorium „przypadek” dziecięce opinie pozytywne oceny otrzymane na piękno krajobrazu naturalnego, wiele dobrych rzeczy o żywności i działań rekreacyjnych. Rodzice, których dzieci nie spoczął tu w miesiącach letnich, zauważył, że potomstwo wrócił do domu szczęśliwy, pełen siły i energii.

Ci, których odpoczynek i leczenie wystąpiły w chłodnej porze roku, często mówić o słabej ogrzewania, częstych przypadków przeziębienia i słabej opieki zdrowotnej. Niektórzy rodzice wspomniano, że procedury zawarte w cenie, nie zostały przekazane. Z jakiegoś powodu tego nie zrobił, to trudno powiedzieć. Leczenie podawano, ale przestrzegać dyrektyw dzieci nie jest znana, procesy te nie są kontrolowane przez nauczycieli.

Jeśli weźmiemy pod uwagę reakcje dzieci leczonych w sanatorium „przypadek”, że jednogłośnie stwierdziło, że się podobało, i dostali dużo wrażeń. Wiele osób próbuje dostać się do szpitala.

przydatne informacje

Dokumenty wymagane do rozliczenia: sanatorium karta, pozwolenie, świadectwo od dermatologa, epidokruzhenii certyfikat, kartę szczepień.

Wiele osób interesuje się sanatorium dla dzieci „przypadek”, jak się tam dostać. Może być dowolnym środkiem transportu, aby dotrzeć do miasta Mińsk (w / d, powietrza, auto), przenieść do lokalnego pociągu na trasie do miasta Osipovichi lub do Baranowicz. Następnie na przejazd autobusem do miasta (trasa: Słuck Słuck-Isserno).

Możliwe jest również, aby podróżować na usługi transportowe, które kursują z dworca autobusowego do 7:50 rano do 19:45. Z biura komitet wykonawczy autobus jedzie w godzinach od 8:00 do 20:00.

Sanatorium Adres: obwód Mińsk, Słuck District, wieś Kirowa.