377 Shares 6654 views

Gdyby całe ciało trzęsie …

Wielu z nas nie jest w stanie kontrolować swoje emocje i działania. I to jest naprawdę dobre. Ale co, jeśli się do takich dziwnych, niewytłumaczalnych objawy czasami, dla których nie możemy kontrolować stan i brak zrozumienia przyczyn, co dzieje się z nami pogrąża się w strachu i paniki? Na przykład, gdy całe ciało drży. Spróbujmy zrozumieć, dlaczego tak się dzieje i co zrobić w tej sprawie.

Po pierwsze, jeśli ciało się trzęsie, to wołanie o pomoc w naszym organizmie. Po wszystkich „nienormalnym” państwa – to odchylenie, nie udało się. Przyczyny należy szukać. Wymagane.

Powody buszujący całe ciało, nie może być kilka. Po pierwsze, wzrost temperatury z powodu choroby (jest to wirus, a warunki pooperacyjne). Innymi słowy – masz dreszcze. W tym przypadku, trzeba zestrzelić temperatury (jeśli nie jest poniżej 38 stopni) i przenieść się do przebiegu leczenia antybiotykami (jeśli objawy są „nie zniknie” więcej niż pięć dni, a dopiero po konsultacji z lekarzem).

Długotrwałe leczenie z wykorzystaniem niektórych leków, wciągająca, też mogą stać się powodem buszujący całe ciało. Czasami wystarczy poczekać kilka dni, a czasami potrzebujesz pomocy lekarza, powołującego tych leków (o ile, oczywiście, nie są zaangażowani w samoleczenia).

Dziś to nie jest tajemnicą, że imponujący kawałek leków medycznych jest wciągająca. Właściwie, to i pewne segmenty ludności. I dlatego niektóre z tych środków już dostępny na wolnym rynku. Man „ma spływać” na podobnym leku (nazwa celowo nie wspomniano), jeśli chcesz, aby drastycznie zmniejszyć zużycie lub porzucić to wszystko, przeżywa te same objawy: drżenie ciała, są nieuzasadnione drgawki, napady lęku, fobii …

Jednak najbardziej prawdopodobną przyczyną – stres. Tak więc nasz organizm reaguje na działanie ekstremalnych, trudnych lub zagrażających sytuacjach. Adrenalina i jest powodem, że trzęsie się całe ciało. Na ciele skrajnych anomalii. A jeśli ktoś ekstra „dawka” adrenaliny nie powoduje zakłóceń w organizmie, a niekiedy nawet konieczne (sporty ekstremalne, na przykład), to dla niektórych, szczególnie wrażliwa i podatna, czynnik ten może stać się zagrożeniem dla zdrowia ogólnego.

Jeśli powodem, że trzęsie się cały organizm, jest stres, trzeba spojrzeć niszczycielską moc. Może coś poszło nie tak w pracy, czy były problemy w rodzinie, lub zostały przeniesione do nowego domu, czy problemy w planie finansowym. Dla osób z wysokim poczuciem własnej wartości, samokrytycyzmu, ze stabilnych wartości życiowych nawet słowo podane wcześniej i później powstrzymał, może spowodować poważne stres.

Główne cechy stanu naprężenia – niekontrolowane (a czasem nieuzasadnione), niepokój, drżenie ciała, drażliwość, ciągłe zmęczenie, niepokój, bezsenność, trudności z koncentracją, uczucie bóle w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem (do uduszenia), gorączka, mrowienie (lub drętwienie kończyn).

Wyjdź tam wyraźnie: konsultację ze specjalistą. Po pierwsze, lekarz, a potem, być może, psychiatra. I tu absolutnie nic się wstydzić. Chodzi o swoje zdrowie i (całkiem prawdopodobne) życia.

Mogą one być przypisane do leków (uspokajających) lub uspokajających. W tej chwili jest on przeciwwskazany alkohol, kofeina, leki zawierające substancje odurzające (oni tylko pogorszyć sytuację).

Bądź przygotowany na to, że zanim nadejdzie jakiś wpływ, to zajmie czasu. I nawet po znacznych ulepszeń nie rzucać leczenia, jeśli nie ukończyć kurs. Jedyne „ale” może być pogorszenie lub efekt uboczny. I nawet w tym przypadku obowiązkowa konsultacja z lekarza prowadzącego.