608 Shares 1623 views

Oryginalna dekoracja butelek szampana na ślub.

Ślub – to jest pierwsza, najważniejsza uroczystość w życiu młodych ludzi. Dlatego para stara się zorganizować wszystko na najwyższym poziomie. Bride, aby rozpocząć przygotowania na długo przed ślubem, bo trzeba zwracać uwagę na każdy szczegół, tak aby było to wszystko zrobione ze smakiem i stylem w jednym. Różne drobiazgi i akcesoria do tej uroczystości odgrywają ważną rolę, ponieważ pomagają stworzyć niezwykłą atmosferę.


Butelka szampana już się nieodłączną rekwizyty ślubne. Po pierwsze „gorzkie młody!” Brzmi brzęk szklanek wypełnionych tylko tym świetle z napoju musującego. I dlatego prawie każda panna młoda chce zobaczyć na wakacje tabeli ozdobione butelki szampana. Różnorodność salonów ślubnych, biura oferują nam szeroką gamę biżuterii dla butelek. Z braku czasu, można kupić butelkę dekoracji szampana na ślub i świątecznego wnętrza, ale jest o wiele ładniejszy i tańszy to zrobić samemu.
Sposoby zdobienia szampan wesele.

  1. Jeśli chcesz się wyróżniać, zrobić butelkę szampana dekoracji w oryginale ślubnych i stylowy, może być ozdobione świątecznymi etykietami pić, naklejek. Nie jest konieczne, aby wydrukować je na drogim papierze, a za duże pieniądze. Etykiety mogą łatwo tworzyć własne. Aby to zrobić, trzeba będzie „Photoshop” podstawową wiedzę o programie, drukarki, dostęp do internetu. Zlokalizuj World Wide Web oryginalny szablon etykiety na butelki, w ramach programu „Photoshop”, można wstawić zdjęcie nowożeńców, napisać piękny tekst z życzeniami i dołączyć różne naklejki na temat ślubu.
  2. Teraz można często zobaczyć butelkę szampana na weselu w stroju panny młodej i pana młodego. Te stroje można kupić w każdym salonie lub nawet ślubnej na rynku szereg ślubie. I można wziąć tę sprawę poważnie i zrobić stroje dla butelek najbardziej, lub kolejności, w studio. Stroje mogą być w jednym kolorze sukni ślubnej młodej. Można nawet zrobić repliki swoich strojów. Taka dekoracja butelka szampana na weselu wygląda bardzo ładnie na świątecznym stole.
  3. Ta opcja dekoracje – tylko to, co jest słuszne dla niezwykłego, oryginalnego i ciekawego nowożeńców. W celu uczynienia dekorację butelek szampana na ślub, trzeba tylko normalny kolorowy papier, wyobraźnia i poczucie humoru. Na przykład wyciąć motyla papieru i kurtkę dla młodego butelki. Butelka narzeczona cięcia białej sukni. Jeśli podczas swojej wyobraźni rozgrywa się, że jest możliwe, aby każdy papier atrybuty nawet ślub. Taka konstrukcja szampana na weselu – to świetny sposób, aby pokazać swoją indywidualność i kreatywność.
  4. Można także spróbować pracy z tkaniną. Szczelnie obtyanite butelka podoba Ci żadnej szmatki, a następnie biały tiul. Pozostałą top „ogon” dokręcić ozdobną wstążką i dekoracji, na przykład, jakiś kwiat. Jest również możliwe, że cała powierzchnia butelki do przyklejania dżetów i koralików.