609 Shares 8645 views

Jak zawiązać krawat lub sztukę prawdziwych mężczyzn

Męska Tie – bardzo ważną częścią garderoby, która musi być obecny w wielu kopiach. Najlepiej, jeśli są one dostosowane do różnych strojów, mogą być noszone przy różnych okazjach iw różnych sytuacjach. Czy wiesz, jak wybrać odpowiedni tę rzecz, wiesz, jak dobrać krawat do garnitur i krawat to dobrze – odpowiedzi na te pytania muszą być podane w czasie zrobić prawdziwą, stylową szafę współczesnego człowieka biznesu.

Jeśli nie masz pojęcia, jak zawiązać krawat, uzyskać pomoc dla tych, którzy mogą pokazać to na przykładzie. Jeśli nie jest to możliwe, można zastosować się do kilku wskazówek. Aby związać się z „małych” węzeł zwany «Ma węzeł», mogą rozciągać się na zewnątrz szersza część szwu krawata, przy czym obu końców elementu poprzecznego tak, że górna część była wąska. Następnie trzeba wydać na wąskim końcu szeroki, dodaj go do serwisu, i wreszcie, która odbędzie się w pętli między kołnierzykiem i krawat. Ostatnia aktywność – usunięcie przed szerokim końcu opaski, prodergivanie je na zespole górnej warstwy i szynie montażowej. Ważne jest, aby sprawdzić, czy końce krawata są takie same, i czy pasuje pod kołnierzem.

Przed zawiązać krawat dowolny węzeł, powinni być przeszkoleni na chwilę przed lustrem, bo bez praktyki nie jest umiejętnością przyjdzie. Związać „Kwartet” węzeł, który jest najbardziej proste i skuteczne, konieczne jest ścieranie tie na szyjce, w dół szerokim końcu poniżej wąskich 30 cm, przy czym oba końce krzyża i sprawiają, że szerokość części wąskiej. Ponadto jest to konieczne, aby utrzymać wąski koniec, na gwint jej dnem do góry, po przejściu przez pętlę między opaską i kołnierzem. Następnie będzie posiadać tylko szerokość części sznurka w pętli z góry na dół, posiadających urządzenie aby zapobiec jego dokręcania.

Węzeł «Windsor» nie jest tak proste jak dwa wyżej, jest trójkątny węzeł szeroki, niezbędne w sytuacjach formalnych. Aby go zrealizować, należy nosić krawat, szeroki koniec w dół do 30 cm poniżej wąski, przekroczył je nakręcić najszerszy udział w pętli szyjnej utworzonej w ten sposób, aby dotrzeć do lewej strony węzła i przejść w pętli od góry do dołu. Następnie należy wysłać szeroki koniec krawata na wąskiej części prawej strony, to odebrać i przewleczony przez pętlę po raz trzeci. Następnie trzeba związać się wyciągnąć szeroki koniec, zaciskając węzeł i wyciągnąć go do kołnierza.

Jednakże, trzeba najpierw ustalić, nie tak, jak wiązać krawat, i ile z tych rzeczy może być konieczne. Po pierwsze, substancja stała, nadaje się również do wszystkich stroje. Najlepszy ze wszystkich, jeśli jest czerwony – kolor sukcesu, dobrobytu i władzy, orzeźwiający i dobrze komponuje się z innymi kolorami.

Przed zawiązać krawat, myśleć o tym, dlaczego go potrzebujesz. Odpowiedzialny za negocjacje biznesowe w szafie musi być obecny przedmiot z powtarzającego się wzoru – paski lub kropki. Paski rzecz – wyrazem świadomości biznesowej i poważnych zamiarach, nadaje się do tradycyjnych kolorach, reszta na odzieży (garnitury i koszule). Krawat z kropką polka odpowiednim dla oficjalnych okazjach, zwłaszcza jeśli wzór jest bardziej jak punkt.

W odniesieniu do sztuki wiązanie krawata, należy natychmiast określić typ węzła, z których każdy zależy od kołnierza. Jeśli kołnierz jest cięty, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do węzła „Windsor”, tom, dobrze wyglądający w jego szeroko rozstawionych rogach. Inne formy kołnierzem można łączyć z dowolnym typem węzła, jeśli wiesz, jak zawiązać krawat prawidłowo i wiedzieć, jak to zrobić. Główna jednostka – standardowa – nieco wydłużony kształt, który pozwala na wydłużenie wizualnie kołnierza szyjki. Ten ciuch stworzy atrakcyjny efekt lekkiej asymetrii i oryginalności. Co do wielkości węzła, wówczas element jest zawsze podyktowane moda. W tym roku – roku z głównych składników, z wyraźnym kształcie, bardzo stylowy i nowoczesny.