388 Shares 1675 views

kozy wzorzec. Jak uszyć zabawkę z ich rąk. master class

specjaliści psychologii dzieci mówią, że każdy dzieciak powinien pewnością miękkich zabawek. Ich tworzenie jest zabawne i interesujące zajęcie. Poprzez zakup tkanin i narzędzi niezbędnych do szycia w specjalistycznych sklepach, ty bez niczyjej pomocy, postępując zgodnie z instrukcjami, które będą w stanie zrealizować wszystkie swoje pomysły. W naszej pracy proponujemy kozy wzór, jak również instrukcje dotyczące sposobu szyć.

Przygotowanie do szycia

Mało syschetsya przynajmniej jedna osoba na świecie, która byłaby obojętna na zabawkach. Piękne stworzenie myagonkie przyciągnąć uwagę i małych dzieci, a starsze dzieci. Oni wywołują okrzyki emocji, entuzjazm i radosnych uśmiechów. Specjalna miłość są zabawki, które są szyte na własną rękę. Mała owieczka, kozy, szyte ręcznie matka – to najlepszy prezent dla dziecka, ponieważ wkłada w to całe ciepło jego własnej duszy.

W artykule opisano Wzór zabawki kozy, za pomocą którego można dokonać dziecko bardzo ładny lyuibmitsu. Tworząc własną wypchane zwierzę, trzeba zdecydować, jakiej wielkości powinno być. Ponadto, koza może poruszać nogami stać lub siedzieć. Niezależnie założona kozy wzór i szyte zabawki stosując ma wiele zalet:

 • Praca z dziećmi przynosi członków rodziny;
 • zmniejszone zapasy stare szmaty;
 • szyte na sobie miękką zabawkę – to świetny prezent dla bliskich.

Opierając się na pracach dzieci, nie należy zapominać o bezpieczeństwie. Igły są najlepiej przechowywać w pudełku z magnesem i przeliczone każdy pożądany wątek vdet. Nie ufaj faceci wszystkie instrumenty, zwłaszcza nożyczek. Lepiej jest dać zabawki, które mają tępe końce, i trzymać gorące żelazo dalej.

aby przygotować

Zabawki szycia musi spełniać następujące wymagania:

 • odpowiednie tkanek miękkich, która naśladuje wełny;
 • Materiał dla tworzenia oczka, zatrzaski i lufa;
 • Wypełniacz – Watolina;
 • wątku w celu dopasowania tkaniny;
 • szpilki;
 • Przyciski dla oka;
 • nici do haftu nici do twarzy;
 • ołówek lub znacznik do stosowania oznaczeń;
 • wykroje;
 • Nożyce tkaniny.

Przerysować na papier sylwetki wszystkich niezbędnych składników podoba Ci kształty (kozy wzór podane w artykule), zwiększając ją do siebie odpowiedni rozmiar. Wszystkie elementy są starannie wyciąć, a następnie umieścić powstałe części na tkaninie, rozłożone złą stroną do góry, i narysować kontur. Po tym wyciętych części z materiału przyszłych kóz odchodzenia od utworzonej sylwetki 0,5-1 cm (margines na szew). Wielkość zasiłku zależy od ilości składników produkowanych zabawek. kozy wzorzec może być odroczone do następnego zabawki.

głowa do szycia

Przed podniesieniem kozę, szyć w miejscu, które będzie pysk, oczy, podkreślić usta, nos, brwi i rzęs. Następnie uszyć części składowe uszy zagięte szczegóły złej stronie. Wzdłuż szwu wykonać nacięcie nożyczkami na zewnątrz zespołu nie brzydkie. Następnie wyjąć uszy na zewnętrznej stronie. Szwy trzeba rozłożyć wewnątrz wąskich ołówek lub druty. Połączyć sekcje zewnętrzne razem zamocować kołki uszy krawieckie do góry głowicy z atrakcyjnej powierzchni teks wzdłuż krawędzi, a następnie usunięcie części głowicy na zewnętrznej stronie i gładka stawów. Często wzór zabawki kozy w tym etapie wskazuje na umiarkowaną wyściółkę syntetyczny napełniania głowicy do podstawy szyjki. Open cut zaszywa.

Tułów i nogi

Szczegóły cielę wyrównać lewą stronę i uszyć razem. Zostawić otwór, dzięki czemu można łatwo napełnić zabawkę. Usunięcie ciała poprzez nezashity wyciąć i wypełnić go z syntetycznym wypełnieniem. Sew szczelina ukrycie szwów. Krotnie parami 8 części, z których dostać 4 nogi. Zostawić otwór, kolei i ubić wypełniacz. Szyć cięcia, szpilka do nóg ciała, identyfikacji położenia. Kończyny połączyć z małymi ukrycia ciała szwach. Z ogonem działa podobnie. Pozostaje szyć głowy do ciała – a koza jest gotowa.

Różnice między wzorami

Można zauważyć, że wzór kozy, owce mogą być różne. Przeanalizowaliśmy zabawek Szycie kilku części. Ale można zrobić produkt z jednej lub dwóch części – głowica jest uszyty osobno, tułów z nogami jest jedną część. Ogon jest tworzony w razie potrzeby.

Jeśli wzór kóz, przygotowanego z rękami, składa się z czterech części, jedną część brzucha ściegów z bokiem zewnętrznym, a także drugiej części ze sobą, wewnątrz. Następnie trzeba podłączyć dwa już istniejące elementy razem, szyć wzdłuż konturu, pozostawiając jedynie otwór na brzuchu. Usuń wynikowy szczegółów i przez dolny otwór ubić tułowia wypełniony kozę. W lewo, aby zaszyć szczelinę na brzuch i głowę przyszyte do ciała, który jest tworzony podobnie do opisu podanego powyżej.

Boże Narodzenie zabawki

To jest modne do dekoracji choinki z zabawek, wykonany własnymi rękami. Bardzo popularne produkty tematycznych, które ucieleśniają symbol nowego roku. W Roku Kozła , można łatwo zrobić ładny igrushechku małe. Oryginalnie wygląda trochę koza z filcu. Wzór ozdoby choinkowe jest dość proste do wykonania, a ona bardzo szybko szyte zabawki. Głównie stosuje się jedną, dwie lub trzy części. Napełnić częściowo syntetyczne ciała wyściółki i luźne, a czasami nie stosować wypełniacz. Łączenie par każdego szczegółowo leżała dekoracyjny szew na zewnętrznej krawędzi. Szczegóły okazuje nie jest to konieczne. Ostrożnie stosować je do siebie i szyć. Będziesz miał bardzo ładny i oryginalny kozła wykonany z filcu, którego wzór jest przedstawiony w tym artykule.