537 Shares 6400 views

Zasobów do nauki języków obcych „Duolingo”: opinie, funkcje i wydajność

Temat znaczenia znajomości języków mówi się miliony razy, a jeszcze ustalone witryn i aplikacji do ich badania. Dziś będziemy mówić o innej – program „Duolingo. Jesteśmy nauki języków obcych. "

Co to jest?

Interesującą Program „Duolingo”? Recenzje jej najbardziej entuzjastycznie, gdyż pozwala nauczyć się języka w dowolnym miejscu iw dowolnym czasie za darmo. Zarabiaj twórców na tłumaczeniach dokumentów dla różnych firm.

Dzisiaj „Duolingo” – to nie tylko źródło informacji dla nauki języków indywidualnych, ale również:

 • możliwość skorzystania z lekcji na miejscu ( „Duolingo” dla szkół);
 • w celu sprawdzenia poziomu wiedzy i potwierdzenie urzędnika do uzyskania certyfikatu na poziomie IELTS i TOEFL, uznawany przez wielu firm zagranicznych (Duolingo English Test);
 • aby przetestować ich angielski kandydatem na to stanowisko (Duolingo Englih testowy dla firm);
 • Tinycards – flashcards, aby pomóc zapamiętać wszystko, wszystko – od kuchni włoskiej do złożonych znaków japońskich. Twórcy zadbali, że użytkownicy mogą tworzyć własną talię kart, szukać ich interesujące i podpisane przez innych użytkowników.

inkubator

Ludzie chętni na językach, lub po prostu wiedząc, inny język, zasób oferuje do udziału w tworzeniu nowych kursów. Takie posunięcie pozwala się rozwijać i produkować kurs szybciej. Kolejny cel – zachowanie martwych języków i języków zagrożonych wymarciem.

Jak to działa?

Tak więc, jeśli chcesz dowiedzieć się za pośrednictwem „Duolingo” English opinii zainspirowało cię i masz co najmniej 10 minut dziennie, to będzie interesujące, aby dowiedzieć się, jak działa program.

Nauczyć się języka może być na dwa sposoby – poprzez przebiegu i tłumaczenia artykułów z Internetu.

Cały materiał w trakcie podzielony jest na tematy, a są one – na lekcji. Każda lekcja zawiera pisanie zadań, czytania, mówienia i słuchania. Zajęcia oparte są na zasadzie „od prostych do złożonych”, a to jest niemożliwe, aby przejść do nowej lekcji, nie dobrze nauczyć poprzednie. Ta forma nauki przypomina quest, który zachęca użytkowników do nauczenia się nowych rzeczy w zabawny sposób. Jak w grze, użytkownik ma 3 życia, które palą, jeśli jest to błędne odpowiedzi. W takim przypadku, powraca do początku materiału lekcji i powtarza jeszcze raz. Za wygraną, można uzyskać waluty gry – Lingotto, które mogą być wymieniane na ubrania dla sów, nowych wyrażeń i innych nagród.

Stopniowo, w trakcie przechodzenia z jednego poziomu na drugi, coś, co może być zapomniane. Aby uniknąć tego problemu, należy okresowo powtarzać materiał pokryty. Aby to zrobić, należy spojrzeć na skali na każdym poziomie – jeśli jest pełny, to znaczy, że wiedza nie została zapomniana. Jeśli jest on pusty, konieczne jest, aby zwracać uwagę na to. Twórcy zasobów powiedzieć, że użytkownik przeszedł wszystkie szczeble, będzie wiedział, 2000 słów. Zgodnie z języków europejskich kompetencji wielu słów, które trzeba znać na poziomie A1, który jest podstawą. Tak więc możliwe jest, aby odpowiedzieć na ważne pytanie dla użytkowników (powołując się również na „Duolingo” oceny): „Czy to możliwe, aby nauczyć się języka” Tak, można, ale na poziomie podstawowym. Jest to dobry wynik dla tych, którzy rozpoczęli wiele razy i rzucił naukę języka angielskiego, niemieckiego i innych języków ze względu na fakt, że nie był ciekawy, to jest wystarczająco trudne, czy nie czas.

Tak więc „Duolingo” nie pomaga czytać adaptację literacką i zrozumieć mowę native speakerów na rozprawie. W tym celu odpowiednie usługi wyspecjalizowane więcej.

Jakich języków można się nauczyć?

Lista dostępnych języków do nauki zależy od matki. Dla tych, którzy znają rosyjski są dostępne w 5 językach – angielski, niemiecki, hiszpański, włoski i szwedzki.

Dla tych, którzy wiedzą, kursy języka angielskiego dostępne w hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, rosyjski, holenderski, szwedzki, irlandzki, turecki, duński, norweski, polski, ukraiński, wietnamski, walijski, węgierski, grecki, rumuński, czeski, koreański, Klingon, Indonezyjska, a także hindi, suahili, hebrajski i esperanto. Jest to największa lista dostępnych języków.

Jak mogę się zarejestrować?

Zaprzyjaźnić się z „Duolingo” musisz się zarejestrować na stronie. Można to zrobić na trzy sposoby: poprzez rachunki w „Facebook” i „google” lub po uprzedniej rejestracji na stronie e-mail. Aby wprowadzić tylko wymaganą nazwę użytkownika i hasło. Ale możliwe jest dodanie informacji bardziej osobiste – pełna nazwa, lokalizacja, biografie, zdjęcia i linki do profili w „Facebook” i „Twitter”. Aby to zrobić, należy kliknąć na nazwę i wybierz „Ustawienia” kartę w oknie, które zostanie otwarte. Po wprowadzeniu listę dostępnych języków, w których można wybrać ten, który użytkownik chce się uczyć. Można również wybrać czas trwania jednej lekcji – od 5 do 20 minut dziennie.

Nie jest automatyczne aplikacje Check-in dla użytkowników Androida systemu operacyjnego, iOS i Windows. W chwili obecnej dostępne są następujące aplikacje, które mogą być pobrane z katalogu aplikacji z tych systemów operacyjnych:

 • Duolingo;
 • Duolingo English Test;
 • Tinycards.

Co zrobić po rejestracji? Krok po kroku

 1. Jeśli użytkownik posiada podstawową wiedzę, może on przejść test językowy i „Duolingo” po teście będzie vozmonozhnost rozpocząć naukę z lekcji z nieznanych zagadnień.
 2. Jeśli nie masz podstawową wiedzę trzeba zacząć od pierwszej lekcji, to znaczy, ze wstępem do najbardziej podstawowego słownictwa i gramatyki.
 3. Na początku użytkownik ma cztery serca, pozwalając, aby cztery błędy. Jednak wraz ze wzrostem liczby sercach postępu jest zredukowana do trzech. Celem – aby przejść wszystkie poziomy, oszczędzając liczbę serc.
 4. Jeśli nie są zaznajomieni z tłumaczeniem tego słowa, może on umieścić kursor na nim, a „Duolingo” da transferu lub wykorzystania opcji.

Komputerowa wersja sugeruje możliwość korzystania ze skrótów klawiszowych:

 • Odpowiedź wejście – Enter;
 • Wybór odpowiedzi na pytania z wieloma odpowiedziami – 1, 2, 3;
 • rekord odtworzyć – CTRL i spacji;
 • powtarzany powolne odtwarzanie audizapisi – CTRL, przestrzeń i SHIFT.

Plusy i minusy toku

Co jest dobre „Duolingo”? Opinie użytkowników zasobów ujawniają następujące zalety:

 • forma gra szkolenia pozwala nauczyć się języka łatwo i naturalnie;
 • Dzięki obecności na skalę, temat można zobaczyć pod każdej lekcji, które muszą być powtarzane, aby nie zapomnieć materiał pokryty;
 • Lingotto można wymieniać na dodatkowe zajęcia, które nie znajdują się w standardowym kursie językowym „Duolingo”;
 • Ma możliwość omówienia pracy jako forum z innymi użytkownikami i twórcami kursu;
 • zasób dostosowuje się do użytkownika i zapewnia pracę i słowa dała mu najtrudniejsze, lub te, które muszą być powtarzane.

Jaki byłby przydatny i może być dobrym aplikacji, to na pewno nie ma wad. Tak mają „Duolingo”. Informacje zwrotne od użytkowników w sieci pozwoliła zidentyfikować następujące:

 • nie wyjaśnienie gramatyki;

 • zasób nie jest odpowiednia dla tych, którzy chcą nauczyć się języka na poziomie powyżej podstawy;

 • brak alternatywnych tłumaczeń w zadaniach;

 • Program działa tylko wtedy, gdy podłączony do Internetu;

 • nie nadaje się do nauki o języku jako samodzielne narzędzie;

 • brak samouczki wideo.

Plusy i minusy testu

W teście, a także oczywiście ma swoje pozytywne i negatywne strony. Co mają ciasto z „Duolingo”? Odpowiedzi do „Sklep Play” dać jasny obraz z nich. Tak, plusy:

 • można szybko dowiedzieć się o swój poziom angielskiego wiedzy;
 • Wyniki badań „Duolingo” znajdują się na równi z egzaminu TOEFL i IELTS;
 • Zapewnia oficjalny certyfikat, który może być używany jako dodatek do podsumowania;
 • Wiele globalnych firm i rządy do podjęcia certyfikat „Duolingo” (taxi firma Uber rząd kolumbijski, Harvard University) ;
 • Ma możliwość podzielenia ich wyników na Linkedin.

A teraz minusy. Co zrobić opinii o Duolingo? tak więc:

 • brak wyników badań testu są przechowywane;
 • żadne klucze do końca pytań testowych, więc nie można zobaczyć swoje błędy, nie wspominając o ich analizowania;
 • ładować, w przeciwieństwie do kursów.

Jeśli jesteś zainteresowany w „test” Duolingo temat stosowania w negatywnym tonie, nie mylić, należy pobrać program wystarczy, aby przetestować swój poziom angielskiego wiedzy.

Co więcej można znaleźć na stronie?

Biuro „Duolingo” znajduje się w Pittsburgu. Witryna zasobu w „pracy” można dowiedzieć się, jakie są potrzebne, specjaliści firmy. To może być programiści, projektanci, copywriterów.

Na stronie w dziale „upominki” można kupić koszulki i bluzy z sowa – symbol „Duolingo”.

wniosek

Jeśli zostały poszukiwania nauczyć się języka, ale to po prostu nie może się dowiedzieć lub nauczyć, ale nie można dowiedzieć się, na pewno warto, aby pobrać program „Duolingo”. Recenzje innych doświadczonych użytkowników będzie uzupełnienie może twoje.