355 Shares 3097 views

Hack babcia urodziny z jego rąk. Pocztówka urodziny babci

To po prostu tak się złożyło, że dają prezenty na urodziny. Jednakże, jeśli z rodziną lub przyjaciółmi do dziś nie może spełnić, a następnie przejść do krewnych jest to konieczne, zwłaszcza jeśli chodzi o jej babci. I tu jest mały problem – dar. Oczywiście, można iść do sklepu i kupić kilka przydatnych rzeczy do domu, ale to jest bardziej odpowiedni w tym przypadku będzie miał niepowtarzalny zabytek babci urodziny. Z rękami i może sprawić, pocztówkę, a niektóre z pamiątkami, oraz oryginalne kwiaty i praktyczny drobiazg. W tym samym czasie, bez względu na to, co tworzysz siebie dla babci, ona będzie zadowolony z tego przedmiotu.

Róża z gazet: doskonały prezent

Aby wyjechać na wakacje do kobiecej przedstawiciela wykonane z kwiatów. Zasada ta odnosi się również do bliskich krewnych. Można jednak pokazać wyobraźnię i znany wszystkim bukiet świeżych kwiatów zastąpiony przez Rose wykonane własnymi rękami. Istnieje wiele korzyści, które będą miały ten prezent. Rękodzieło z rękami w dniu urodzin babci w formie róż z gazety, na początku, aby być przechowywane dłużej niż zwykłe kwiaty, a po drugie, będzie jak obchody sprawcy, bo to jest zrozumiałe, że wnuk jest wykonany specjalnie dla niej.

Tak więc, do produkcji takiego niezwykłego bukietu będzie musiał kleju, strony starych książek czy gazet, nożyczki i wstążką dekoracji. Można również narysować na kartonie i wyciąć 5 płatków o różnych rozmiarach. Z tych szablonów włamać babcia urodziny własnymi rękami będą tworzone szybko i łatwo. Jeśli róże uczyni małe dziecko, płatki powinny zwrócić osoby dorosłej.

Szczegóły wytwarzania w róż

Aby rozpocząć produkcję bukiet konieczne cięcia długich pasków z gazety. Ich szerokość powinna odpowiadać szerokości dostępnych szablonów. Ponadto każdy pasek powinien być złożony jak akordeon, umieścić na górze karty, pokroić wokół obrysu i cięcia. Wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować się do każdego rozmiaru 5 płatków. Szerokość najmniejszej szczegółowo powinna wynosić około 3 cm, a każdy kolejny 1-1,5 cm więcej. Górna część płatków uzyskanych powinny być zaokrąglone.

Ponadto, w celu umożliwienia co objętość płata się pionowo wygięte w połowie tak, że zagięta krawędź okazało do przeciwległego boku elementu. Teraz trzeba zrobić trzpień – musi być skręcone razem w sitowej i naprawić swój koniec, aby zapobiec odwijania.

Zespół wzrosła

Pozostaje zebrać kwiat. Do probówki do papieru przykleja płatek, który jest tylko 2-3 mm od łodygi. Konsekwentnie, należy dołączyć wszystkie części – najpierw mniejszy i wtedy większe. Gdy wszystkie płatki będą przyklejone do łodygi, róża będzie tylko wysychają i może dać. Te kwiaty mogą uczynić wiele z nich i stworzyć całą masę.

Teraz, gdy wiesz o możliwości tworzenia różę z gazety, nigdy nie znowu pojawia się pytanie, w jaki sposób zrobić prezent dla mojej matki, babci i siostry własnymi rękami – takie kwiaty mogą zadowolić każdą kobietę.

Pocztówka własnymi rękami

Innym sposobem uczestniczenia w karty dla babci urodziny. Ręce mogą zrobić to drobiazg na wiele sposobów – dużo zależy od wieku dziecka lub osoby dorosłej, która będzie produkować. Tak więc dziecko może stworzyć kartkę z życzeniami dla babci w następujący sposób: arkusz kolorowych kartonów złożyć na pół i ozdobić przednią część.

Aby to zrobić, z papieru o różnych kolorach cięcia 9 kręgów, nie koniecznie muszą być bardzo gładkie, co ważniejsze, mają różne rozmiary nich. Należy również 3 jasne przycisków. W górnej części przyszłych kart na różnych wysokościach powinny trzymać 3 kromki większej średnicy. Top kolej, aby wkleić kolejne dwa podobne elementy mniejsze, a następnie w środku przycisku, więc kwiaty są uzyskiwane. Jednak to jeszcze nie wypełniona karta babci urodziny. Z rękami, wykorzystując markery, kredki lub farby, konieczne jest, aby zakończyć łodyg i liści. Wewnątrz zapisu gratulacje.

Wazon babcia urodziny: użyteczna Hack Housing

Nie tylko piękne, ale również może być użytecznym włamać babci urodziny. Z ich rąk od słoików szklanych lub innego pojemnika o odpowiedniej wielkości i czasopism stron lub papieru Quilling można zrobić oryginalny wazon. Po pierwsze, trzeba toczyć paski w ślimaku, pożądane jest, aby były one o różnych średnicach i kolorach. W przypadku stron czasopisma je wykorzystać, należy najpierw zgiąć kilka razy, a następnie zwinąć w ten sam sposób.

Następnie, za pomocą kleju tych części w sposób chaotyczny być pasta w całym pojemniku do góry. Jeśli się krawędzie wazonie falisty, to będzie bardziej oryginalny prezent dla babci na jej urodziny. Z rękami w tym przypadku trzeba będzie trzymać „ślimak” nie jest bankiem, ale po prostu jedna na drugą, tworząc wzór. Ten wazon może wykonywać i praktyczna funkcja, i być wspaniałą ozdobą salonu.

Wsparcie w ramach gorąco wykonane z ziaren kawy: użyteczny prezent babcia

Stojaki na gorąco – inną użyteczną technikę urodziny babci, która może wnieść swoje ręce. Do pracy potrzebne talerze kwadratowe odpowiedni rozmiar, jutowe, klej-gun i rzeczywiste ziaren kawy. Po pierwsze, podstawą musi być pokryty z obu stron na zwolnieniu, a tylko górnej zewnętrznej strony rzekomej konieczności pokrycia fasoli. Powinno to być zrobione od krawędzi koła, stopniowo przechodząc w kierunku centrum. Każde ziarno jest ważne, aby trzymać mocno i umieścić ostrożnie, aby uzyskać piękny wzór.

Można zrobić zestaw podstawek, której wysokość będzie odpowiedzialny, aby ustawić liczbę liter, które tworzą nazwę babci. Jeśli wybierzesz tę metodę tworzenia stanowiska, a następnie rozpocznij wklejając ziarna będą musieli stworzyć postać, a następnie wypełnić pozostałą przestrzeń. Podobnie możliwe jest, aby rozłożyć dowolny napis. Gdy podstawka będzie gotowy do nacisk rozplanowany liter może być pokryta farbą, na przykład biały.

Torba dla babci

Kolorowe pudełko – to interesująca włamać babci urodziny. Z ich rąk, można zrobić to, co zaledwie 20 minut. Babcia ma gdzie przechowywać wiele małych rzeczy, takich jak guziki, szpilki i więcej.

Do produkcji drewnianych rzemiosła trzeba płaskie laski, klej-gun i farby. Początkowo wszystkie kije muszą być pomalowane w różnych kolorach i suche. Następnie umieścić je na powierzchni obok siebie, osiągając wymaganą szerokość. Po tym, pokrycie klejem kolejne dwa kije i zorganizować je w poprzek już dostępny w dwóch różnych końcach. Ponadto, należy zwiększyć wysokość ścian, układanie wykrojów z drewna do siebie, tak, że mogą się krzyżować w narożach.

Gdy zostanie osiągnięta wymagana wysokość okna, uczyni pokrywę. Podstawą dla niej jest wykonany podobnie jak w dolnej części okna, ale na zewnątrz nadal trzeba zamocować uchwyt, sklejone w wysokości 4 paluszków. Gotowy produkt może być oddzielnym prezent dla babci, a oryginalne opakowanie dla droższego prezentu.