193 Shares 3182 views

Różne statusy o wojsku: motywacyjny, pełen humoru i czeka na dziewczyny

Ostatnio bardzo popularne statusy o wojsku. I to jest jasne, dlaczego. W dzisiejszych czasach prawie każdy siedzi w sieciach społecznych. I prawie wszyscy faceci iść służyć. Większość z nich to dziewczęta, z których wielu czeka na ukochaną osobą z wojska. I aby przekazać swoje emocje, by dzielić się swoimi uczuciami z innymi, oni umieszczać na swoich profilach szereg tematycznych obrazów i wzmocnić ich status. Ale faceci zbyt często działają różne aforyzmy na ten temat – na pewno wiesz przez co przeszedł i co ich czeka.

Cytaty sławnych ludzi

Wiele troskliwi o statusie wojsk – w rzeczywistości jest to zestawienie wszystkich figur. Wśród młodych ludzi (którzy są lub były przez nią) jest on powszechnie stosowany taką frazę: „edukacja Military wprowadza odwagę, strach” Mówi Tadeusz Kotarbinsky – znany polski logik i filozof XX wieku. Antonio Miro, hiszpański pisarz, kiedyś wypowiedział: „Armia stworzony, aby zniszczyć” – i, w rzeczywistości, miał rację.

Bardziej popularne wyrażenie, który jest wyposażony w dość wyrazisty kolor jasny: „Twoja dusza może należeć do Boga, ale twój piąty punkt należący do wojska.” To odwołanie do rekruta w amerykańskich sił zbrojnych. Być niegrzeczny, ale prawdziwe.

subtelny humor

Wiele stanów o wojsku, które są powiedzeń wielkich ludzi, nie bez ironii. Na przykład, niemiecki naukowiec XX Vilgelm Shvebel powiedział ciekawą rzecz: „Lepiej jest niezręcznie bronić niż pewni wiedzieć dlaczego i jak zostanie zabity”.

Ale to nadal jest stosunkowo nowy cytat. Po różnego rodzaju wypowiedzi na temat usług świadczonych tam od czasów starożytnych. Clearchus, uczeń samego Platona, powiedział: „Żołnierz jest zobowiązany obawiać jego dowódca ponad najgorszego wroga.”

I wreszcie jeszcze jeden ostry wyraz. Należy do George'a Bernarda Shawa, słynnego angielskiego dramaturga. Powiedział, że „armia – to złe szkoły, bo wojna nie zdarzają się codziennie, ale wojsko udawać, że ich praca jest stała.”

dla dziewczynek

Obecnie istnieje wiele stanów o wojsku dla dziewczynek. Nietrudno się domyślić, że istnieją aforyzmy na temat należących do znanych pań. Zasadniczo, ich autorzy – dziewczyna, która tylko czeka na demobilizacji. Najprawdopodobniej popularna fraza to: „Armia – szkoła dla chłopca i dziewczynki do egzaminu.” Innym bardzo często jest wyrażenie: „Ja wam towarzyszy – ty i ja spotkać.” W zasadzie, znaczenie każdego z tych cytatów. To polega na tym, że kocha swojego chłopaka i zawsze na niego czekać. Stwierdzenia te przekazać ją innym i utrzymania własnego ducha. Właściwie, to i trzeba statusy o wojsku.

„Ona czeka na faceta z usługi? Jest to kawałek muzeum „- te cytaty można znaleźć również w Internecie. Powodem ich wygląd jest prosty – niektóre osoby naprawdę daje obietnicę, aby wytrzymać rok separacji, ale nie ograniczają go. I oczywiście, nie jest to odpowiedź, która przekłada się również do takich powiedzeń mieć porządne dziewczyny w rym i regularne statusu: „Ci, którzy nie wierzą, niech milczą! Będę czekać na ciebie, żołnierzu! „, jednak nie jest to konieczne, aby zgłosić go do wszystkich sieci społecznościowych. Najważniejsze – aby utrzymać swoją obietnicę, jest o wiele bardziej wartościowe.

stan witalny

O wojsku istnieje wiele żartów i dowcipnych aforyzmów. I wielu z nich – życie dla żołnierzy. Lub motywowania. Mówi się często: „Nie umierają w dzieciństwie, aw wiązaniami stopa nie umrze!” Albo to: „Wypalanie – wydawało dźwięk wiatru w polu”

Ogólnie rzecz biorąc, wiele różnych wyrażeń można teraz znaleźć. Ale najważniejsze – nie wierzę, wszystko naraz na podłodze, zwłaszcza dowcipy armii. Wszakże tam, jak mówią, to wszystko zależy od tego, kto co dostaje część. A potem to już możliwe i wymyślić własnego stanu, w oparciu o doświadczenia uzyskane w osobie.