836 Shares 6814 views

Co to jest seks analny? Jak zacząć angażować się w seks analny?

Anal czasów starożytnych w większości kultur uważany zabronione. Z jednej strony, uprzedzenie eksploatowany: wszystko, co jest związane z obszaru położonego między pośladkami, uważa się brudna. Z drugiej – taki akt uznano wypaczone i nie prowadzi do osiągnięcia „prawdziwej” naturalnego przeznaczenia – prokreacji. Dziś na przyjemności tego rodzaju nie wyglądają tak ściśle, ale większość z analfabetyzmem w sprawach seksu analnego często prowadzi do uszkodzenia lub ciężką chorobą. Dlatego wydaje się logiczne, aby wziąć pod uwagę charakterystykę tej ustawy, zasady przygotowania do niego, i wykonalności tego rodzaju intymności w ogóle.

Co to jest seks analny?

Odpowiedzi na to pytanie w różnych grup ludności są bardzo różne emocjonalne.

– Debauchery – kategorycznie płakać samotnie.

– Sposób, aby uniknąć ciąży? – obejmować inne.

– Szczególną przyjemność – trzeci roszczenie.

Istnieją inne odpowiedzi, często inspirowane przez brak wiedzy na ten temat, albo obłudną postawę wobec seksu w ogóle. Kto ma rację? Co to jest seks analny? Stosunkowo kompletny obraz z niej może być tylko odnosząc się do słowników i ekspertów seksuologa. Oni pomogą Ci zrozumieć różnicę między aktu seksualnego stymulując prawidłowy sposób, aby uzyskać taką erotyczną przyjemność bez szkody dla zdrowia partnera.

Co to jest seks analny (penitratsiya, coitus)? Ten stosunek, w którym jedna ze stron jest aktywna, penis wchodzi do odbytu lub inny symulator, pasywny. Ogólnie rzecz biorąc, w medycynie pełny stosunek seksualny jest uważany za jedyny członek wprowadzenie. Zastosowanie podstawniki (wibratory, taśmy na inne ciała obce) nazywa stymulacji. Jednak ludzie rzadko rozróżnia tych pojęć.

Zboczenie, czy nie?

Pomimo faktu, że dzisiaj akt seksualny tego rodzaju nie jest uważane za zboczenie, wielu nadal traktują go z obrzydzeniem i odrazą. Prawdopodobnie, tacy ludzie nie wiedzą, że ten rodzaj kopulacji nie ogranicza się do par tej samej płci. Ćwiczył i relacje przeciwnej płci. Ponadto, istnieją sytuacje, w których prawo seks analny jest dopuszczalne tylko rodzaj intymnych relacji. Oto niektóre z tych sytuacji. Wszyscy powstaje w momencie, gdy wspólny bliskość jest niemożliwe.

  • Ze względu na długie i bolesne miesiączki.
  • W czasie ciąży, bezpośrednio po urodzeniu.
  • W patologii chorób lub narządów płciowych.
  • Gdy chcesz zapisać błonę dziewiczą.

Wreszcie, akt tego rodzaju wzmacnia doznania erotyczne. Więc co to jest seks analny? Panaceum? Zboczenie? Sposób, aby oszukać naturę? Ani jeden, ani drugi, ani trzeci. seks analny – to jeden z wielu sposobów osiągnięcia przyjemności seksualnej. Przestrzeganie zasad, może być dostać jasną, niezapomniane doświadczenie, poszerzyć swoje doświadczenia seksualne.

Jak to się robi?

Jak bezbolesny seks analny? Ściśle stosować się do najważniejszych przykazań: ten rodzaj seksu powinien być tylko dobrowolne. Tylko gotowość obu partnerów do nowej relacji przyniesie prawdziwą przyjemność z procesu i pomóc uniknąć urazów.

Zwykle bierny partnerem utrzymuje strach przed bólem. Oni napinać, skompresowany, a tak naprawdę sprawia, że penetracja bardzo bolesne lub niemożliwe. Jak zacząć angażować się w seks analny bez bólu? Należy zwrócić szczególną uwagę na grę wstępną. Muszą być szczególnie delikatny i wyrafinowany. Pieścić kobietę (lub pasywnego partnera), człowiek powinien stopniowo zbliżać żądany obszar. Można delikatnie dotknąć jej język lub wargi, dotykać łechtaczkę … pieszczą swoje potrzeby partnera, dopóki nie zostanie całkowicie odpocząć. Jest bardzo ważny moment psychologiczny. Tylko człowiek, który kocha, w stanie zrozumieć i wspierać partner może dać jej niezwyczajne przyjemność. Zwieracz jest najpierw włożony palec, a następnie dwóch. Aby przejść do pełnego aktu może być tylko przypadek, kiedy kobieta oferuje żadnego oporu pozostaje spokojny. Ważne: zanim seksu analnego trzeba koniecznie użyć smaru przeznaczonego do tego celu. To może być eXXtreme Glide, Contex Strong, JO lubrykant H2O COOL, ANAL GEL DESIRE etc. Robią to łatwe do poślizgu, mają ocieplenia lub efektu chłodzenia. Oczywiście, najlepszym źródłem informacji jest lekarz w doborze środków smarnych.

Przestrzegamy zasady – chronimy zdrowie

Pierwsza pozycja powinna być bardzo lekki i płytki, a tarcie rzadkich, gładkie, miękkie. Zwieracz jest wyposażony w bardzo potężnych mięśni, które rozciągają się za jednym razem – tak dobrych zranić swojego partnera. Często płeć nieudany kończy różnych dysfunkcji pęknięć, zakażenia. Dlatego w celu osiągnięcia orgazmu podczas analnych partnerów seksualnych powinien mieć cierpliwość i ostrożność. Aby uniknąć komplikacji eksperymentu, zaleca się, aby stopniowo przejść do nowego umysłu zbliżeniowy, przestrzegając pewnych zasad:

  • Z wyprzedzeniem, aby przedyskutować możliwość takiej bliskości.
  • Kilka tygodni przed nią kobieta może zacząć własny trening. To może się przyzwyczaić do rozciągania, stopniowo wprowadzając niewielkie symulatorów. Lepiej zrobić to w łazience, powoli, ostrożnie. Gdy tylko zacznie się zrelaksować zwieracza, można zacząć działać z partnerem.
  • Intymności konieczne zrobić lewatywę. Po pierwsze, to zaoszczędzić nieprzyjemnych momentach, a po drugie, zmniejszenie ryzyka zakażenia E. coli lub innych chorób, które żyją w jelitach.
  • Na pierwszych tarć dyskomfortu należy przerwać. Nie można zrobić tego rodzaju seks z hemoroidów, szczelin, obecność jakiejkolwiek choroby lub infekcji.

Bądź ostrożny!

Angażować się w nietypowym seksie może być nie więcej niż dwa razy w miesiącu. Częste penetrację zwiększa ryzyko niewydolności zwieraczy, która może być leczona jedynie chirurgicznie. Ponadto małe pęknięcia, które często są tworzone w takich pieszczot infekcja może przeniknąć. Więc nie praktykują ich zbyt często.

seks analny nie jest wypaczeniem, jako sposób, aby rozwinąć i dywersyfikacji intymnych doświadczeń. Z właściwym nastawieniem do niego tak coitus drodze do ożywienia związku małżeńskiego, kwitnące życie seksualne partnerów z nowymi, nieznanymi kolorami.