642 Shares 1502 views

Błędy w wyniku czego ponad milion startupów nie powiodło się.

Każdego dnia tysiące aktywnych, zmotywowany, ambitnych młodych i mało ludzi odkrywa swoją działalność. Według statystyk, większość inicjatyw bardzo szybko (w ciągu 1 roku kalendarzowego) jest zakończony z wynikiem negatywnym.

Liczba 1 000 000 (jeden milion) w nagłówku, jest mocno zaniżona. W rzeczywistości ci, którzy nie udało się zrobić własny projekt sukcesem, wiele więcej. W tym przypadku, powody, dla których rozruch nie zostały rozwinięte wystarczająco jednorodna. W niniejszej pracy, zwracamy uwagę na nich.

 1. Próbując rozwiązać kilka problemów na raz.

Niepewność na początkowym etapie, gdy istnieje duża baza klientów, rynek malouznavaema firma, rozkazy są tak małe, że nie ma pieniędzy na hype, sprawia firmach zrobić kilka rzeczy w tym samym czasie. Logiczne jest, że żadnego z nich nie można zrobić dobrze. W rezultacie, problemy stają się jeszcze większe.

Postawić sobie cele na każdy dzień bieżący. Skoncentrować się na najbliższym zadaniu decyzji. Przejdź do następnej decyzji, dopiero po zakończeniu poprzedniego. Używanie takiego algorytmu do organizowania własnych działań, można osiągnąć lepsze wyniki.

2.Slishkom dużo informacji

  Nikt nie wie, co jest gorsze dla menedżera – brak informacji lub jej nadmiar. Internet pozwala otrzymać nieograniczoną ilość informacji. W tablicy nowej wiedzy może być „stracone”, zaczął szukać odpowiedzi na jedno pytanie, przełącznik do drugiego, trzeciego i zainteresowanych w końcu po prostu tracić czasu. Staramy się skupić na znalezieniu odpowiednich informacji naprawdę rozwiązać natychmiastowe problemu. Prawdopodobnie najszybszy sposób na znalezienie potrzebnych informacji – idź do biblioteki biznesowej, gdzie wszystkie dane są strukturalnego w temacie.

  3.Stavte przodu rozwiązywalnych problemów

   Można wyznaczyć sobie cel – aby napisać system operacyjny i stać się konkurentem dla Bill Gates oraz Windows korporacji lub rozpocząć produkcję gazu i wyprzeć z rynku Gazpromem. Pomyślne rozwiązanie każdego z tych zadań pozwoli bardzo opłacalna firmie. Pytanie jest tylko osiągalnych celów, biorąc pod uwagę obecną rzeczywistość i swoje zdolności. Można spędzić wiele wysiłku, czasu i pieniędzy, ale nie osiągnąć pożądany rezultat. Skupić się na rozwiązaniu tych problemów, rozwiązanie, które jest obiektywnie najlepiej jak potrafisz.

   4. Ochrona wizerunku firmy od momentu jej powstania.

    Obraz powstaje od pierwszego dnia istnienia. Uchylać się od działań, które mogą negatywnie wpłynąć na reputację firmy. Nie składaj obietnic, których nie można wykonać. Nie daj się nabrać przez klientów i partnerów, w imię krótkoterminowych zysków.

    5. Bądź wytrwały w dążeniu do osiągnięcia celu.

     Po uruchomieniu własnej działalności gospodarczej, należy pamiętać, że nie należy się spodziewać na rynku. Potencjalni klienci na bieżąco i bez oferowane przez firmę towarów i usług normalnie istniała. Konkurenci dołoży wszelkich starań, aby nie dać się już wygrał pozycji. Na jeden dzień czy nawet miesiąc nie jest możliwe, aby nowa firma rozpoznawalna i bardzo dochodowy biznes. Trudny okres braku pieniędzy i braku zaufania do swoich umiejętności i poprawność wybranej ścieżki – nieuniknione. Musimy być przygotowani, zwłaszcza psychicznie, aby wytrzymać niekorzystne okoliczności i silnie rozwijać własną działalność gospodarczą.

     6. Staraj się iść najkrótszą drogę zarabatovaniyu pieniędzy.

      Czasami proces tworzenia idealnego produktu lub usługi oddaje początkujący przedsiębiorca. Pragnienie, aby idealny produkt całkowicie wypiera wynik handlowy. Biznesmen zamienia się artystą, twórcze osoby, dla których najważniejsze nie są wyniki finansowe generowane przez sprzedaż produktu i procesu jego tworzenia.

      Głównym celem w każdym starcie jest tak szybko, jak to możliwe, aby zarabiać na projekt. Skupić się na pozyskiwaniu nowych klientów do usług, usługi lub produktu, który jest już dostępne. Poprawę cech jakościowych – długi proces. Mogą być praktykowany stale.

      7. Trzymaj motywacji

       Wszystkie odkrycia są „głodni” lud do zwycięstwa. Bardzo rzadko, dzieci sukcesy przedsiębiorców osiągnąć sukces porównywalny z rodzicami. Otworzyć firmę i doprowadzić go do kategorii sukces – jest to niezwykle trudne zadanie. Musimy pracować na granicy 24 godzin zasilania dziennie, rozwiązać wiele zadań niemożliwych do pokonania wiele trudności, aby skoncentrować się wyłącznie na rozwoju własnej działalności gospodarczej.

       Kiedy masz już mieszkanie, samochód, konto bankowe, z sześcioma zerami, bardzo trudno jest zmusić się do pracy pod kątem zużycia. Tylko umotywowani ludzie mogą być fanatyczni pracować nad swoim projektem, mimo braku pieniędzy na kampanię reklamową na dużą skalę, wysokiej konkurencji i braku wiedzy. Aw inny sposób nie jest możliwe, aby osiągnąć sukces.

       8.Budte krytyczny

        Nie obwiniaj niepowodzenia kogoś innego niż siebie. Czy jesteś kierowanie własnej działalności gospodarczej, a zatem są zobowiązani do zapewnienia możliwie złożoności i szybko poradzić sobie z aktualnymi trudnościami. Nie trać siły w bezowocnych próbach znalezienia winnych, lepiej uważaj je do rozwiązywania problemów.