645 Shares 3202 views

Subtelności zerwania stosunków: jak zostawić faceta, nie obrażając go

Budowanie relacji między mężczyzną a kobietą może być dość trudne. Różnica w postrzeganiu świata, smak i patrzeć na te same rzeczy będzie tylko skomplikować sytuację. I tak to się dzieje, że związek ma swoją siedzibę, ale coś nie sumują się. W pewnym momencie uświadamia sobie, że jej wybór nie był tym, że prezentowane obok siebie. I wtedy pojawia się problem – jak rozstać się z kimś, nie obrażając go.

Dlaczego tak trudno jest zerwać związek

Bardzo często zdarza się, że jest to już niemożliwe, aby być razem. Relacje są świeże, fajne uczucie, stajesz się nieprzyjemny firma z partnerem. Wydawałoby się, że droga jest prosta: Wystarczy powiedzieć, że trzeba zostawić. Jednakże, jest to naprawdę trudne do zrobienia. Przyczyny mogą być bardzo różne:

  • Dziewczyna boi się, że będzie ból facet, i będzie cierpieć;
  • Jeśli młody człowiek temperamentem, istnieje niebezpieczeństwo, że nie mógł zrozumieć decyzję swojego towarzysza i spowodować jej fizyczny ból;
  • istnieje chęć pozostać przyjaciół, ale ona nie umie rozstać się z mężczyzną, nie obrażając go w tym samym czasie, że nie odwracają się od niego;
  • Może ona również bać tego faceta po rozstaniu rozpocznie się opowiedzieć innym o swoich tajemnic.

Wszystkie te powody sprawiają, że jasne, że skandale nie są krzycząc. To nie wymaga dziewczyna lub młody człowiek. Dlatego konieczne jest, aby wiedzieć, jak zostawić faceta, bez obrażania go.

Rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”

Zanim zaczniesz myśleć o delikatnej planu rozdzielania, trzeba spojrzeć na sytuację ze wszystkich stron i myśleć – czy trzeba go naprawdę. Od czasu do czasu każdy związek przeżywa okres kryzysu. Może to wynikać z pewnych powodów całkowicie obcych. Facet czy dziewczyna tam problemy z praca, szkoła, przyjaciele, rodzina, etc. A jeśli nie znajdą wsparcie w związku, to zaczyna się wydawać, że obok obcy, kto nie jest w stanie zrozumieć. Ale problem ostatecznie rozwiązany i urazy są zapomniane. Ale skutki tych urazów może radykalnie zmienić życie. A nie na lepsze.

Aby nie musieli gorzko żałować konsekwencji, nie należy podejmować decyzje pod kierunkiem emocji. Wszystko, czego potrzebujesz, aby spokojnie ważyć i rozważenia. A jeśli po tym ona stanowczo mówi do siebie: „Naprawdę chcę rozstawać się z facetem” – to jest czas, aby zacząć działać.

Jak zainicjować separację

To nie było konieczne, aby opłakiwać konsekwencje nieudanej przerwy, konieczne jest, aby wiedzieć, jak zostawić faceta. Nie obrażając go, dostaje mnóstwo bonusów dla siebie. Więc możliwości są:

  • Zniknąć z jego życia. Oczywiście, to nie należy nagle zrobić. Jako wyjście – rzadko widujemy celu skrócenia czasu trwania posiedzenia, nie próbować go nazwać. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby ta kobieta pójdzie z miasta na jakiś czas. Stopniowo, związek będzie do niczego.
  • Zrób to tak, że facet rzucił pierwszy. Aby to zrobić, musimy starać się zachowywać jak dziewczyna, więc zaczęła się irytować i drażnić młody człowiek. Czy wszystkie rzeczy, że większość nie lubi. Wtedy człowiek zdaje sobie sprawę, że nie mają one parę, a może zdecydować się opuścić.
  • Zostaw poprzez SMS Man. Metoda ta jest idealna, jeśli ona nie jest w stanie dokładnie wyrazić swoje uczucia, a ona sama jest nieprzyjemny powiadomić decyzję o odejściu. SMS można bezpiecznie wyrazić wszystko, prosić o przebaczenie, a potem, jeśli zdecyduje się połączyć, nie ma telefonu.
  • Dostosować zdradę. Do tego potrzebujemy pomocy dobrego znajomego, który będzie mógł grać razem i zaczyna otwarcie flirtuje z facetem. Może on nie wracał wrażenie, ale po nieudanej próbie pokonać wszystko jest dobrze, można obrócić sytuację na swoją korzyść.

pomysłowe sposoby

W niektórych przypadkach, dziewczyny wolą zerwać wszelkie więzi z człowiekiem zawsze. Nie chcą być przyjaciółmi, komunikować się, a ich to nie obchodzi, jak reagują na niego młody człowiek. Te dziewczyny nie są zainteresowani rozstanie z człowiekiem, nie obrażając go. W takim przypadku można spróbować użyć wielu metod cięcia, na własne ryzyko:

  • Dziewczyna może udawać, że przylega homoseksualistą. Oczywiście, może to być przyczyną nieporozumień między facetem, ale nie poszedł w dół samoocenę i będzie cierpieć mniej.
  • Zmienić. Jest to najbardziej dramatyczny i ryzykowny sposób. Człowiek reakcja może być nieprzewidywalne i zbyt negatywna. Jedynym plusem – natychmiastowe zerwanie, bez dalszych wyjaśnień.

Jest to ważne

Rozstanie z mężczyzną, trzeba zerwać wszystkie kontakty i zasięgnąć więcej nie wrócić do tej kwestii. Jakiś czas lepiej nie widzieć w ogóle, nie nazywam się i nawet nie myśleć o sobie nawzajem. W przeciwnym razie może ona czuć się winny, że zerwała z facetem. Puny może stać się nie tylko człowiek, ale też luka winowajcą.

Najlepiej jest, aby odciągnąć siebie. Aby zrobić jakiś interes, zanurzyć się w badaniu pracę. Relax więcej z przyjaciółmi. Jako opcja – aby znaleźć hobby, więc czas minie szybko i przyjemnie. Najważniejsze jest to, aby przetrwać pierwszy okres po oddzieleniu i wkrótce całe życie się poprawi.