656 Shares 3781 views

Nazwy najbardziej popularnych indyjskich męskie od A do Z

Jak w każdym narodzie, w każdym kraju, w Indiach rozwinęły swoje własne tradycje i zwyczaje. I, oczywiście, bezpośrednio związane z tymi kanonami i nazw indyjskich.

Zgodnie z prawem Hindi, nazwy indyjskim męskie są wybierane zgodnie z życzeniem starszych członków rodziny, a także opierając się na astrologii. Ogólnie rzecz biorąc, imiona męskie są przydzielane w zależności od religii i kasty, do której należy nowonarodzonego chłopca.

Podstawowe zasady przy wyborze nazwy

Wszystkie indyjskie imiona męskie i żeńskie przypisanego przez przestrzeganie pewnych zasad:

  • Nie brane długich i skomplikowanych nazw. Witamy skrócie, jest łatwa do wymówienia i powtórzyć.
  • Nazwa powinna posiadać pewną sensu. Ucieleśniać dobre intencje i pragnienia. Lub do identyfikacji pojęcia, które mają pozytywną wiadomość.
  • Nazwy nie muszą być unikalne. W Indiach akceptowane powszechnie występujących nazwisk. Nazwy rzadkie są uważane za oznakę złego smaku. Tak więc często odwiedzam tę samą nazwę, mają też nazwiska najbardziej popularnych indyjskich męskie.

Nazwy od A do E

Aditya – w słoneczny.

Indian mężczyzna nosi nazwę, uwierz w siebie, w swojej rodzinie i swoich ludzi. Charakteryzuje czczenia najwyższych kompetencji czci bożkom.

Brahma – źródło, twórca.

Nazwa przewoźnik ogłasza wzniosłe idee. Charakter uzdolnionych talentów. Ma cechy przywódcze i wyznacza sobie ambitne cele.

Vishal – duża objętość.

Człowiek, którego przywództwo i dominacja we krwi. On dąży do perfekcji, idealizowania siebie i innych. Część perfekcjonistą.

Ganesh – mądry Bóg.

Nazwa nadana na cześć indyjskiego bóstwa Ganesh, poluslona, polucheloveka który ma niezwykłą mądrość i inteligencję. Człowiek nosi nazwę przyciąga szczęście i dobrobyt.

Devdan – boski dar.

Szczery, otwarty człowiek. Dowcipny i wesoły, są one zwykle określane jako „duszą firmy.”

Na litery E i E wspólne indyjskich mężczyzn nie ma nazwy. Wynika to z charakterystyki narodowości wymowy i akcentu.

Nazwy od F do M

Nazwy na litery G i H są również nieobecny. Jak w każdym kraju, w hindi wspólnych tylko niektórymi kombinacjami dźwiękowymi.

Abraham – ojciec rodziny i klanu.

Człowiek z silnym charakterem. Samowystarczalny i wyważony. Na zewnątrz, zawsze spokojny, ale często ukryte za tym spokojem burzę emocji. Charakterystyczne cechy Ibrahim – był jeden człowiek-kobieta, poświęcony rodzinie i jedyna kobieta wybranym (ale nie zapominaj, że istnieją wyjątki od każdej reguły).

Kama – ulubione, pożądane.

Nazwa boga miłości i pożądania, symbolizowany Kupidyna. I człowiek z tą nazwą często kontaktowy, łatwo komplementy dawcę, skłonnej do narcyzmu. Uwielbia uwagi i flirtu. Ale w tym samym czasie przez jego połowę, szczerze iz całego serca poświęcona niej.

Lakshman – szczęście, kwitnie.

Człowiek, pewny siebie, kontrolować swoich emocji. Powodując szacunek innych, często lidera i ma zwykle sytuację w dłoniach. Śmiały i odważny, zdolny do heroicznych czynów.

Masud (Massoud) – szczęśliwy.

Rozsądny i zrównoważony człowiek. Spokojnie i ostrożnie reaguje na najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Cześć i dobre imię jest na pierwszym miejscu. Każda rodzina, wybierając tę nazwę do jego chłopiec przewiduje stabilne życie.

Nazwy od H do T

Nanda – jasny radość.

Podobnie jak wielu ludzi, indyjskich nazw i ich wartości, nazwa Nanda ma swoje korzenie w odległej przeszłości. Nazwa ta przeprowadza wielką lidera Gokuli. Stąd jego bezpośrednie cechy, przekazywane przez wieki. Odważny, silny, prawdziwy lider i mężczyzna w stanie prowadzić. Kapryśna dowódca, z prawdziwie uczciwe i szczere.

O nazwach literę brakuje.

Pranav – niewinna, czysta miłość.

Pomimo faktu, że sama nazwa ucieleśnia ideę jasnym, miłości, Pranav jest z natury aktywne i celowe liderem zarówno w miłości, jak iw innych dziedzinach życia.

Ravi – bielone słoneczny.

Towarzyski i ciekawski Ravi ma nadmiernego naiwności i samozadowolenie. Zwykle człowiek o tej samej nazwie hojny i gotów podzielić nawet ostatni kawałek chleba. Jednocześnie taka hojność graniczy słabej woli i braku siły charakteru.

Sadhir – mądry, jare.

Sadhir wczesnego dzieciństwa ma wspaniałą cierpliwość i twarde. On nauczy praca domowa aż sto procent pewna wiedza. będzie szukał swojego ulubionego pasję z wszelkich dostępnych środków. On będzie wspinać się po korporacyjnej drabinie, nie agresywna, ale bardzo wytrwale.

Toril – charakter.

W krajach skandynawskich jest powszechnie nazywany Toril dziewczęta. Ale Indian męskie imiona, które analizuje wykaz zawiera nazwę Toril. W Indiach, Toril – To jest naprawdę nazwisko mężczyzny, który prowadzi aktywną postawę, jędrność ducha i charakteru. Człowiek o takiej samej nazwie może być taka sama „ściana”, w każdym sensie, marzenie milionów pięknych indyjskich kobiet (i nie tylko). Najważniejsze – nie wypuszczają go z drogi i daje możliwość samorealizacji, nawet jeśli czasami to wygląda bardzo dziwnie.

Nazwy na Y, W

Usha – przebudzenie świcie.

Często nazwy indyjskich mężczyzn, dość miękkie w wymowie, są zupełnie inne znaczenie. I miękkie słysząc nazwę Uszy charakteryzuje jej posiadacza jako pewny siebie, odważny bohater. Posiadanie nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach i zdolni do podejmowania świadomych i solidne rozwiązania.

Firdaus – niebiański, boski.

Człowiek, doceniając zwyczaje i tradycje swojego plemienia. Wyróżnienia krewnych i przodków. Uczciwy i otwarty człowiek, który nie chce być liderem. Ale w ten sposób jest to doskonały pracownik, który dla dobra zespołu i bramki zamieni się na górę.

Harish – lider "Lord of the Apes".

Człowiek, szukając moc i chwałę. Najczęściej osiąga się pożądany, ale jest prawdziwe i sprawiedliwe. Optymista i lider natury, Harish zawsze wesoły, ulybchiv i stanie oczarować nawet najbardziej poważne i nieufni wobec rozmówcy.

Chandan – drzewo sandałowe.

Człowiek z jasnym nazwy Chandan często szlachetne i uwodzicielskie kobiece sny bohatera. Jednocześnie mocno stanąć na nogach, doceniając stabilność i dobrobyt. Posiada niezachwianą wolę życia i zaraża innych. Radiant, nieuleczalną romantyczką, skłonnej do szerokich gestów.

Shandar – dumny.

Dziecko, które zostało nazwane Shandar, dziecko jest uzdolnione talenty. On chętnie sięga do wiedzy, uwielbia uczyć się i osiągać nowe cele. Oprócz podstawowego nabytej wiedzy i kariery, młody człowiek jest bardzo łatwo się uzależnić wszystkie nowe i dlatego ma kilka hobby. Również mężczyźni z tej samej nazwie opracowany przez kreatywność i nieodpartym poczuciem humoru.

Nazwiska na literę C, a także pozostałych liter alfabetu brakuje.

Znani nazwy indyjskie

Indian nazwy dla mężczyzn, oprócz występowania w kraju, a także mają międzynarodową renomę.

Na przykład:

  • Aditya Pancholi.

Najprzystojniejszy mężczyzna w Bollywood. Przykładowa rodzina mężczyzna i zwolennikiem sportowego stylu życia.

  • Ravi awimim.

Genialny inżynier, który pracuje w IBM. Ma ponad 500 różnych patentów.

  • Vishal Thakkar.

Niestety, znane żadne zmiany, a smutne wydarzenie – jest ofiarą Chirurgów Plastycznych, która zostawiła go bez nosa. Historia Vishal wzbudziła w sercach ludzi na całym świecie. Popularność, też jest inna.

Nazwy Indian choć i mają niezwykły dźwięk i często wydają się dość niezwykłe, ale przede wszystkim interpretować jasne i pozytywne koncepcje. Wiele z nich znane są nie tylko w swoim kraju, a wśród rdzennej ludności, ale także na całym świecie.