266 Shares 5548 views

Kulturystyka – kobieta lub mężczyzna sportu?

Od czasów starożytnych, prawdziwy mężczyzna starał się dać swojemu organizmowi imponującą formę, graniczące ze sporo siły fizycznej. Do tej pory jednym ze sposobów jaźni jest kulturystyka, które zostaną omówione. Aby odnieść sukces w tym biznesie, trzeba iść do nieuniknionych ofiar. Mogą być one wyrażone w prawidłowe i regularne odżywianie, sen, rezygnując złe nawyki, alkohol, klubów i tak dalej. Ważne jest, aby zrozumieć, że wybierając tę drogę, zmienić cały swój cykl życia. I może to zrobić tylko kilka. Stąd są komplikacje i stereotypy, że dziewczęta nie są przeznaczone do tego typu zatrudnienia, w kulturystyce. „Sportowe damskie powinny być mniej napięta i trudna” – jak wielu twierdzi. A teraz spojrzeć na sytuację z różnych punktów widzenia.

stronniczość

Wiele kobiet i mężczyzn mówić negatywnie przeciwko kobiecej kulturystyki – mówią, że to sprawia, że ciało delikatnym kobiety w samochodzie mięśni do podnoszenia ciężkich ładunków. Dlaczego jest to tak powszechnie uważa? Oczywiście, że ci, którzy widzą w TV / monitor byłego lub obecnego mistrza świata w sporcie, wydaje się, że w tym sporcie wszystko są silne i dobrze umięśnione.

Wierz mi, to nie jest. To wszystko zależy od woli człowieka i jego aspiracji, jak daleko jest gotów pójść, co powoduje, że dąży i który osiąga. To jest podstawą całego procesu: wyznaczyć sobie cel – Bring It On! Nie wszystkie sterydy, brać udział w kursach, pić środki anaboliczne, jedzenie sportowe jedzenia w końcu. Kobiety na równi z mężczyznami mogą ustawić swoje własne Załadowany, bar, dostosować swój tryb i proporcji grup mięśni – to atrakcyjne i kulturystyki. Samica stereotyp co to będzie brzydki, ponownie opiera się na fakcie, że ona ogląda. I widzi ogromny pompowane i kobiety, którzy z kolei, jest również stawiamy sobie pewne cele i osiąga je.

poziom prawo

Co dobrego kulturystyka (samiec i samica), to fakt, że tutaj jesteś swoim własnym ustawić granice, w celu zidentyfikowania obszarów problemowych ciała, które muszą pompować i dokręcić. W rzeczywistości, każdy wybiera poziom baru, do którego on / ona chce osiągnąć.

Co trzeba wiedzieć, dla początkujących?

Wszelkie mięśnie potrzebują odpoczynku. Między dni szkoleniowych na pewno trzeba zrobić przerwę 1-2 dni. Kulturystyka dla początkujących na początku może wydawać się łatwe rodzaju ćwiczeń. Jest to kolejny stronniczość. Budząc się rano, po dobrym treningu, na pewno czuje, że nie jest to prawdą. Przybliżony schemat osiągnięć w następujący sposób: kulturystyka = jedzenie + ćwiczenia + prawidłowego snu. Oczywiście, w przyszłości, ta formuła znacznie uzupełniony, ponieważ naprężenia na ciele.

Rób, co chcesz!

Tutaj nie istnieją szczególne przepisy, jak w poniedziałek, że konieczne jest, aby pompować skrzynię, aw środę – nogi. Czy to, co słuszne, być zaangażowany w sposób chcesz, ale wszystko należy podchodzić z umysłem, nawet w „żelaznym” sportu. Kulturystyka – kobieta sportowe w takim samym stopniu jak mężczyźni. Tylko jeden wybiera swoją pasję. Wybierz i ty!