624 Shares 3506 views

Jak zainstalować biurko komputerowe z rękami

Wielu zastanawia się w jaki sposób zmontować biurko komputerowe z rękami, ale za to mieć żadnych specjalnych umiejętności nie jest wymagane. Każde opakowanie z akcesoriami to standardowy obraz i opis, w którym jest dość proste, aby dowiedzieć się, co jest co. Aby biurko komputerowe własnymi rękami, trzeba kupić lub zrobić sobie następujące informacje:

  • Dwie boczne podpory pod blatem.
  • Tylna podpora do blatu. Jest to konieczne, aby sztywność stołu.
  • Dwa poziome elementy łączące. Idą pod zlewem i podłączone do pionowych podpór. Blat stołu jest dołączony do nich.
  • Jeden blat.
  • Specjalne wsparcie przeznaczone dla jednostki systemowej.

Można pokazać wyobraźnię. Podstawka może być prostym prostokąt jest zamocowana do ściany bocznej i może być zamknięty podparcie boczne, wymagałoby oddzielnego elementu. Jeśli pobyt w otwartej wersji dokonać poparcie dla zasady.

  • Wysuwana półka na klawiaturę – 1 szt.
  • Restrykcyjne pasek – jeden kawałek. Jest on zainstalowany w tylnej części blatu, na stole nie można było wcisnąć drogiego sprzętu.
  • Nadbudowa dla elementu drukarka 3. To tradycyjnie składa się z samej okładki i dwóch wież.
  • Kierowanie regały przesuwne, 2 szt.

Aby połączyć elementy trzeba będzie wiertarki. Jeśli chcesz skorzystać z DSP, to lepiej, aby zamówić części mebli w spółkach, które są wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Są łatwo zaakceptować zamówienie na produkcję elementów na swoich szkiców.

Jeśli chcesz, aby biurko komputerowe z rękami z drewna i mają odpowiednie umiejętności, można dokonać samodzielnie wszystkie szczegóły. Tak więc, pierwszym krokiem jest kompilacja projektu z precyzyjnych pomiarów wszystkich potrzebnych części. Ponieważ wysokość należy wziąć standardowej wersji – 750 mm. Blat może być dowolne, w zależności od dostępnego miejsca i swoich pragnień. Jeśli chcesz mieć stolik komputerowy z rękami na standardzie, można również pobrać próbkę klasycznej rozmiar 900h600 mm. Przestrzeń pod nadbudowy pod drukarką przeznaczony jest do ryzy papieru lub papeterii. 100 mm, jest zwykle wystarczające.

Biorąc przykładową listę podpisuje wielkość każdego elementu w dwóch wymiarach. Rozważmy wymaganą grubość płyty wiórowej lub płyty, z którego wykonany jest stół. Stojak drukarki powinny koncentrować się na wielkości danego urządzenia. To jest bardzo ważne, jeśli chcesz, aby biurko komputerowe własnymi rękami, aby poznać wysokość ściany tylnej. Najlepszy ze wszystkich, jeśli to będzie pół przestrzeń od podłogi do spodu blatu. Mniej nie da się zrobić, i więcej – nie jest zbyt wygodne, ponieważ ta przestrzeń jest wykorzystywana do okablowania. Staje się zupełnie zrozumieć, jak zrobić biurko komputerowe własnymi rękami.

Jednak warto pamiętać, że stół z płyty wiórowej wymaga tapetowania krawędzi. Konieczne jest piękna i chroni materiał przed kruszy. Wystarczy, aby przenieść elementy, że nacięcia są w zasięgu wzroku. Oznacza to, blaty, stojaki na drukarki i jednostki systemowej, wspieranie rozszerzenia klawiatury. Łączą elementy można użyć wiertarki elektrycznej. Tak więc, jeśli nie wiem , co można zrobić z drzewa z rękami, to trzeba z grubsza plan jak zmontować biurko komputerowe.