790 Shares 7610 views

"Asepta", pasta do zębów: kompozycja i recenzje

Dla zdrowia musisz uważnie śledzić od najmłodszych lat i poskromić ten użyteczny zwyczaj swoich dzieci. Szczególną uwagę zasługuje na jamy ustnej, a mianowicie na zęby. W niektórych przypadkach nabierają nadmiernej wrażliwości. W takich sytuacjach zaleca się stosowanie produktów do pielęgnacji miękkiej. Na przykład marka "Asepta" – pasta do zębów, żel, płyn do płukania jamy ustnej i inne charakteryzują się niską ściernością.

Przyczyny nadwrażliwości

Problem nadwrażliwości na zęby napotyka większość ludzi w każdym kraju. Ponadto, zgodnie z niektórymi informacjami, w ciągu ostatnich 10 lat częstość występowania hiperstresji u dorosłych wzrosła do 68%. I to tylko z liczby osób, które zostały zbadane. Należy zauważyć, że obecność tej choroby wskazuje na nieinwazyjne uszkodzenie twardych tkanek.

Kiedy emalia zęba jest normalna, dobrze chroni miazgę zęba przed wpływem temperatury i innych środków drażniących. Zmiany patologiczne w jej strukturze nieuchronnie prowadzą do zwiększenia czułości zębów. Choroba może zacząć postęp po rozpadzie zęba. Inne powody mogą być:

 • Eliminacja wapnia z emalii;

 • Użycie wybielającej pasty;

 • Wada zębów;

 • Podatność na zwiększony skasowanie zębów.

W celu wyeliminowania czułości konieczne jest zastosowanie środków terapeutycznych i profilaktycznych. "Asepta" (pasta do zębów) jest dobra pod tym względem. O tym produkcie i pójdzie następna mowa.

Skład

Skutecznie choroba jest leczona specjalnymi pastami, takimi jak Sensitive, co przekłada się na "wrażliwe lub" podatne ". Obejmują one omawiane produkty.

W takich preparatach medycznych zawiera się pewna ilość potasu. Ten składnik chemiczny pomaga zmniejszyć wrażliwość zakończeń nerwowych miazgi zęba. Z tego powodu większość z tych produktów zawiera potas w postaci azotanu, chlorku lub pirofosforanu.

Ponadto w produkcie znajduje się związek wapnia i fluor. Pozwala to na utworzenie folii ochronnej do emalii – hydroksyapatytu. Faktycznie film jest formowany właśnie z powodu zawartości fluoru. Powstaje niezawodna ochrona, która stale opiera się wpływowi różnych czynników drażniących.

Błoto termiczne pozwala na tworzenie specjalnych właściwości, które są podawane do pasty do zębów "Asepta". Kompozycja w tym przypadku ma działanie uspokajające i gojące. Poprawia się krążenie krwi, a emalia zębów staje się silniejsza.

Dla odporności na zęby antybakteryjne odpowiada zawartość ksylitolu i takich roślin leczniczych jak nagietek, słodka koniczyna, ayr. Ze względu na zawartość papaina z czasem można przywrócić utracony śnieżnobiały uśmiech. Możesz też zapomnieć o rajdzie w wielu aspektach raz na zawsze.

Skuteczność użycia

Dzięki opisanej kompozycji zapewniona jest wysoka skuteczność stosowania pasty do zębów. Środek terapeutyczny i profilaktyczny nie tylko redukuje nadmierną wrażliwość zębów, ale również wzmacnia emalię. Ponadto, ze względu na właściwości antybakteryjne "Asepta" (pasta do zębów) pomaga zmniejszyć ryzyko próchnicy. Ale co najważniejsze, usuwa zapalenie i krwawienie dziąseł. Regularne stosowanie pasty do zębów jest gwarancją świeżego oddechu.

Wysoka jakość i niezawodność gwarantowana

Rosyjska firma farmaceutyczna Vertex jest odpowiedzialna za produkcję medycznych produktów profilaktycznych. Została założona w 2003 roku i obecnie jest największym krajowym producentem środków w dziedzinie kosmetologii i medycyny.

Produkty firmy podzielone są na kilka serii:

 • "Alerana" – niezawodna ochrona i pielęgnacja włosów;

 • "Asepta" – leczenie i profilaktyka różnych chorób jamy ustnej;

 • "La Cree" to właściwa pielęgnacja skóry.

Głównym zadaniem firmy jest stworzenie wysokiej jakości i bezpiecznych produktów, które będą dostępne dla szerokiego kręgu ludności rosyjskiej.

Wskazania dotyczące użycia

Terapeutyczna i profilaktyczna "Asepta" (pasta do zębów) jest odpowiednia do codziennego higieny. Tylko eksperci zalecają dodatkowo stosowanie jakichkolwiek środków odżywczych zawierających fluor. Oprócz hiperpażenia u dorosłych lub dzieci, wskazaniami do stosowania pasty do zębów może być występowanie takich chorób:

 • Zapalenie dziąseł;

 • Zapalenie przyzębia;

 • Zapalenie jamy ustnej;

 • Cheilitis;

 • Zapalenie spojówek.

Jeśli chodzi o przeciwwskazania, nie ma specjalnych przypadków, z wyjątkiem indywidualnej nietolerancji składników.

Metoda stosowania i wynik

Do czyszczenia pasty do zębów "Troska o Asepta" nakładana jest na szczoteczkę w niewielkiej ilości. Sam proces jest wykonywany w ruchu kołowym. Ponieważ stan szkliwa ma bezpośredni wpływ na zdrowie dziąseł, każda procedura powinna być zwrócona na nie, starannie je łącząc.

Po oczyszczeniu wypłukać usta wodą lub jakimś produktem higienicznym, opóźniając przez pół minuty. Cała procedura jest wykonywana dwa razy dziennie, rano i przed snem, spędzając co najmniej 2-3 minuty.

Pełny wynik można zaobserwować miesiąc po rozpoczęciu korzystania z narzędzia. Badania wykazują, że wrażliwość szkliwa zmniejsza się o 48,2%, ryzyko krwawienia dziąseł spadnie do 61,7%, a stan jamy ustnej poprawia się o 66,3%.

Ochrona zębów

Oprócz istniejących produktów Vertex uruchomił nową serię "Asepta" PLUS, składającą się z trzech nowości:

 • Ostrożnie wybielanie.

 • Remineralizacja.

 • Kawa i tytoń.

Pasty pierwszej kategorii są użyteczne dla osób o zwiększonej wrażliwości emaliowanych zębów. Druga kategoria przeznaczona jest dla osób potrzebujących intensywnego wybielania zębów. Trzecia kategoria przeznaczona jest do odtworzenia szkliwa. Kompozycja przyczynia się do szybkiego uzdrowienia zębów "Asepta Plus" (pasta do zębów). Remineralizacja jest osiągnięta dzięki zwiększonej zawartości hydroksyapatytu, czemu szybko przywraca się szkło.

Zmiana struktury emalii związana jest z utratą użytecznych minerałów lub spożyciem niewystarczających ilości w organizmie. Może to również wpływać na zwiększoną kwasowość śliny.

Niezawodna ochrona dzieci

Dla kochających rodziców nic ważniejszego niż zdrowie dzieci. Firma "Vertex", oprócz dorosłych, bierze pod uwagę potrzeby każdego dziecka. Produkty higieniczne są wykonane na bazie żelu, dzięki czemu najlepiej i delikatnie można usunąć resztki jedzenia z zębów. Warto zauważyć, że emalie dla dzieci nie są jeszcze wystarczająco silne i dlatego wymagają szczególnej ostrożności.

W asortymencie dzieci "Asepta" prezentuje środki dziecka i dzieci. Seria dla niemowląt jest zalecana dla noworodków i dzieci do 3 lat. Dzieci mogą kupić dziecko od 4 do 8 lat.

Praktycznie każdy "Asepta" – pasta do zębów dla dzieci – ma przyjemny i słodki smak "Tutti-frutti", który pozwala szybko przyzwyczaić się dziecka do nowego, niezbędnego zwyczaju. Uwzględnienie składników roślinnych w wiarygodny sposób w celu ochrony jamy ustnej przed wystąpieniem reakcji zapalnych. Dzięki obecności ekstraktów z rumianku, aloesu i pasty z białą farbą ma działanie przeciwzapalne i łagodzące. Ponadto, nawilża i zmiękcza gumę.

Opinia publiczna

Jak zwykli konsumenci reagują na produkty producenta krajowego? Wielu zauważa wysoką jakość produktu i pochwala jego naturalną kompozycję. Jak zauważyli niektórzy nabywcy, cierpieli na trwałe żółte naloty na zębach. Można tylko sobie wyobrazić, jak trudno jest ukryć twój uśmiech przez cały czas, doskonale wiedząc, jak raj na zębach może zepsuć wrażenie osoby. Po użyciu produktów firmy "Vertex" żółtego odcienia, jak nigdy się nie stało.

Ogólnie rzecz biorąc, ocena pasty do zębów "Asepta" jest pozytywna. Ponadto wielu dentystów może potwierdzić swoje korzyści, które doradzają temu narzędziu swoim pacjentom.

Podsumowując, pozostaje nam życzyć, aby wszyscy starannie przestrzegali nie tylko jamy ustnej, ale także całego ciała. Przecież wiele chorób pochodzi z powodu złej diety. Powinieneś dobrze jeść, a wtedy zdrowie będzie silne!