168 Shares 4765 views

Squat WC Gustavsberg Artic 4310: opis i opinie. Ocena toalety

WC – jeden z tych produktów, które są niezbędne w każdym mieszkaniu. Ale czasami trzeba zmienić. Może to być spowodowane przez uszkodzenie stary lub po prostu pragnienie, aby kupić bardziej pięknego i nowoczesnego modelu. Czasami wymiana kanalizacji przedmiotu jest wynikiem restrukturyzacji łazience. Jak wybrać wysokiej jakości i wygodny model wc jest lepszy?

rodzaje toalet

Toalety są różne na kilka sposobów. Jeden z nich – aż do instalacji. Toalety są podłogi i zawieszenie.

 • Podłoga łatwo i szybko zainstalować. Przymocowane do podłogi lub do ściany tylnej.
 • Zawieszony na wygląd bardziej elegancki. Ale trzeba je zainstalować z wyprzedzeniem, aby ukryć przewody zasilające w ścianie. Ponadto ściany i mocowanie miski powinien być wytrzymały, więc nie obluzował się w czasie. Zazwyczaj takie pojemniki mocujące wytrzymać obciążenia do 400 kg. Często w takich zbiornika toalety ukryte w ścianie, też. To wychodzi tylko przycisk spłukiwania.

kanalizacja kierunek rura w dużej mierze determinuje wybór muszli klozetowej. W domach prywatnych często znajduje się pionowo w starszych budynkach wysokościowych z wykorzystaniem ukośne odprowadzanie. W nowych budynkach wpusty są połączone w poziomie.

Spłuczki WC może być uzupełniony i może być dołączony do niego. Konstrukcja ta nazywana jest cukierek.

materiały

Różne miski i materiał, z którego jest wykonany. To może być z tworzywa sztucznego, porcelany lub porcelany. Która toaleta jest lepszy? To zależy od zadań, które kupujący Zestawy dla tej pozycji.

 • Plastic – najtańszy, najprostszy, ale też najmniej materiału wysokiej jakości. Boi zadrapaniami i uderzeniami. Szybko tracą swój pierwotny wygląd.
 • Porowata powierzchnia ceramiki łatwo pochłania zanieczyszczenia. Ale pokryte specjalną powłoką, aby w pełni chronić toaletę. Przy zakupie, trzeba dokładnie rozważyć jakość powłoki. Jeśli jest złej jakości, wówczas WC wkrótce staną się bezużyteczne ze względu na silny zapach.
 • Porcelana – jakość, ale drogim materiałem. Zbyt boi na wstrząsy.
 • Nie jest w pełni metalowe miski, ale często są one zainstalowane w miejscach publicznych, takich jak wagony kolejowe.
 • Są toalety z kamienia naturalnego. Są bardzo oryginalne i piękne, ale drogie i dość kruche.

Zbiorniki mogą być umieszczone na pewnej wysokości nad toaletą lub umieszczony na niej. Na zewnątrz toalety z cysterny wygodny, ponieważ jest łatwy w utrzymaniu. Wiszący zbiornik WC ukryte w ścianie, a gaśnie, gdy spust do kanalizacji.

dodatkowe funkcje

Nowoczesne toalety wyposażone w różne dodatkowe funkcje. Są to:

 • Antivsplesk uniemożliwia powstawanie rozprysków podczas opróżniania. Czasami dopasowanie jest trudne do czyszczenia toalety.
 • Podnośnik – system hamowania ruch pokrywy klozetowej tak, że zamyka się cicho. Funkcja ta jest również nieznaczne.
 • Antigryazevoe powłoka pozwala czyścić toalety rzadziej.
 • Podwójny system spustowy – to naprawdę jest prawdziwym sposobem na zmniejszenie zużycia wody.
 • Pomóc zaoszczędzić przycisk, kliknij dwukrotnie który zatrzymuje dopływ wody.

Przy wyborze modele uwzględniają rzeczywiste korzyści z dodatkowych funkcji. Po tym wszystkim, ile WC, w dużej mierze zależy od ich liczby.

Producenci ocena WC

 • Bardzo popularna marka polskiego hydraulika Cersanit. Działa na rynku od mniej niż 20 lat. W tym czasie pracownicy firmy udało się wprowadzić na rynek światowy z modeli kabiny prysznicowe i toalety.
 • Pod marką toalety Ideal Standard sprzedawanych, produkowany tylko w Europie. Od stu lat, ale stał się sławny za wysoką jakość.
 • Szwajcarska marka znana Laufen 120 lat. Jego wieloletnie toalety są wyposażone w podwójny system drenażowy, który oszczędza wodę. Lubią oryginalne wzornictwo dla konsumentów. Sedesy są produkowane w Europie.
 • Firma produkuje Santek produkcja „Ceramika” znajduje się w Novocherkassk i Czeboksary. Prawie 10 lat wejdzie ona w skład Grupy Roca.
 • Jakość produktów niech szwedzka firma Svedbergs.

Ocena toalety

Jeden z najlepszych, według opinii użytkowników, uważa się, WC Gustavsberg ARTIC GB114310301231. Kompaktowe urządzenie, które jest sprzedawane do zbiornika. Zalety – podwójny układ spustowy prawie cichą pracą, i stabilność konstrukcji. Wadą – czasem odwadniającego nie jest regulowana, co może prowadzić do przepełnienia. Dość łatwo regulować ręcznie.

Ifo Frisk RS021030000 uważany za najlepszy wśród kompaktowych toalety tej klasy. Jest również wyposażony w system podwójnego zlewu, ale tańsze niż poprzedni. Tak, a pojawienie się bardziej tradycyjny.

Czech WC Jika LYRA 8.2423.4.000.242.1 jakość i przystępne w tym samym czasie, z podwójną umywalką. Sprzedawane bez mandatów. Służy ona przez wiele lat i nie stracić z oczu.

Produkty „Gustavsberg porcelany”

Szwedzka firma Gustavsberg jest częścią Villeroy & Boch międzynarodowego koncernu. Główne produkty szwedzkiej firmy „Gustavsberg” – porcelana sanitarnych. To wanny, umywalki, bidety. Wyróżniają się one niezawodność, wszechstronność, łatwość użycia.

Produkowane przez „Gustavsberg” wyposażenia łazienek jest wysokiej jakości. porcelanowej powierzchni o niskim współczynniku absorpcji wilgoci wytrzymałego i odpornego na zarysowania. Aby poprawić jakość powierzchni pokrytej specjalną kompozycją ceramicplus. Po przetworzeniu, są one łatwiejsze do czyszczenia.

Sedesy Spółka „Gustavsberg” ustawiony jest nie tylko w domach, ale także w miejscach publicznych.

Opis WC Gustavsberg Artic 4310

Toaleta szwedzka produkcja z dolnym zaopatrzenia w wodę, a wbudowany wylot poziomy. Jest on wyposażony w dwa typy wyładowania: 3 litrów i 6 litrów. Twardy Luksusowy fotel SoftClose (podnośnik) wiarygodne. Jest on dołączony do muszli klozetowej poprzez montaż, wykonany ze stali, jest odporna na korozję. równo typ WC Gustavsberg Artic 4310 okrągła.

WC-compact jest tak skonstruowany, że jego zbiornik jest zamontowany bezpośrednio za osłoną w odległości 5,5 cm od niego.

Sprzedawany razem z podnośnika siedziska i śrub do mocowania. Waga WC z kartonowym opakowaniu – 50 kg, siedzenia z mocowaniami – 3 kg.

Długość 66 do 70 cm, szerokość – .. od 36 do 40 cm, wysokość 85 cm koloru białego produktu.

WC przeznaczony do instalowania w niewielkiej odległości od ściany. Wystarczy do 1 cm od zbiornika, ale można przenieść z bliska. Elastyczny wąż do podłączenia zaworu zbiornika są włączone.

Mark Nordic Jakość i zgodność z zaleceniami organizacji międzynarodowych (AMA) oraz standardów europejskich wskazuje na wysoką jakość produktu. Uniwersalna konstrukcja miska pozwala zainstalować go na różne sposoby. Za jest depresja, która umożliwia montaż do ściany, ukrytym gniazdka do podłączenia do podłogi. Złącze węża z tworzywa sztucznego pozwala na podłączenie do kanalizacji. W razie potrzeby można je krócej.

Producent daje gwarancję na toalety dla 10 lat.

pozytywne recenzje

Użytkownikom jak wygląd muszli klozetowej Gustavsberg Artic 4310. Zwracają uwagę, że wygląda luksusowy i jednocześnie jest odpowiedni nawet w standardowej toalety.

Kupujący podkreślić, że podwójna umywalka jest rzeczywiście oszczędza wodę. Po użytkownik zdecyduje, ile wody musi być stosowany w danym przypadku.

Kupcy twierdzą, że CD WC Biały nie ma sobie równych w swoim segmencie. Ile miskę tego producenta? Cena – około 14 tysięcy rubli ..

Uważa się, że toalety Gustavsberg Artic 4310, sprzedawane bezpośrednio w Szwecji oraz w krajach Europy Wschodniej, są bardzo różne. To powiedział do tych nabywców, którzy mieszkali w Szwecji i wykorzystywać je tam. Pomóc odróżnić oryginalny model niektóre szczegóły. Toaleta jest w oryginalnym opakowaniu z kartonu. Siedzenie, zbiornik musi być wykonany i skonfigurowany. Wykonana jest w szwedzkich zakładach. O autentyczności wspomnianego kodu kreskowego produktu z pierwszej cyfry kraju pochodzenia „40”.

negatywne opinie

Opinii niektórych użytkowników wskazują, że zbiornik WC w ciągu kilku lat zaczyna biec. Poprawka nie może być ze względu na brak części zamiennych. Wyjście jest ustawienie tych sprzedawanych na rynku. Nie nadają się pod względem wielkości, ale przynajmniej działa.

Są narzekania zaworem odcinającym.

Po zainstalowaniu na podłodze i naprawić toaletę trochę luźne. Dlatego użytkownicy nie zaleca się instalowania jest bardzo blisko ściany, zwłaszcza jeśli jest to w fajansu. Oni powinni używać uszczelkę między zbiornikiem a ścianą.

Użytkownicy nie bardzo rozumiem dlaczego siedzenia podnośnik ma kształt wypukły ku górze. To nie jest bardzo wygodny w użyciu. Niektóre siedziba nabywcy stała się żółta, a po kilku miesiącach użytkowania w ogóle wybuchła.

Zbiornik wypełniony jest bardzo głośny. Dźwięk jest słyszalny szum wody nie tylko w sąsiednim pokoju, ale również w bardziej odległe. Spuszczanie kaskadę. Papieros z filtrem wyrzucane do badań w toalecie, nawet zmywane dwa opróżniania.

wniosek

W tym artykule staraliśmy się zbadać szczegółowo kwestię wyboru sprzętu do toalety. I w tym samym czasie i prezentowanym rankingu toalety. Który z nich wybrać – ty decydujesz.