262 Shares 8639 views

Kiedy ząbkowanie, jak pomóc swojemu dziecku?

Jeśli dziecko osiągnie wiek trzech do siedmiu miesięcy, a nagle staje się nastrojowy, temperatura, a nie jeść, może to oznaczać, że ząbkowanie. Najlepiej jest przyjąć przecier owocowy, zimne okłady i dobrych wskazówek, które mogą pomóc ułatwić ten proces.


Kiedy zaczynają ciąć zębów u dzieci?

Zazwyczaj zęby dziecka pojawiają się parami w odstępie 1-2 miesięcy, podczas gdy u dziewcząt występuje ten proces bardziej gwałtownie. W pierwszej kolejności w wieku 6-8 miesięcy na dnie gumie jest minął dwóch przednich zębów, 8-10 – gorny, 10-11 – na dole i siekaczy bocznych w jednym miesiącu – szczyt. W ciągu jednego roku dziecko może pochwalić 6-8 niebieskawo-białe perły. W wielu ząbkowanie, że to nie jest trudne, ale warto pamiętać, że każdy organizm jest inny, a ktoś to proces zdarzyć szybciej, a ktoś – nie.

Brooks na brodzie

Niektóre dzieci mają zęby pojawiają się szybko, podczas gdy inne – powoli i boleśnie. W każdym razie, około dwa tygodnie przed pierwszym narzędziu rozpoczyna zwiększone wydzielanie śliny, ponieważ organizm przygotowuje się do dalszego podejmowania stałych pokarmów. Należy powiązać śliniak pod brodą, a kiedy śpi, to lepiej położyć ręcznik pod głowę. Nadmiar śliny jest konieczne, aby usunąć ciepłą wodą z bibuły, ale nie można przetrzeć twarz dziecka prostego bezstykowa. Skóra wokół ust mogą być przetwarzane mleczka lub zmiękczający krem.

Zimno dla dziąseł podczas ząbkowania

Jak pomóc dziecku czy jego dziąsła są opuchnięte? Zanim będziesz mieć nowy ząb za kilka dni dziecko może martwić – często ryk i spać źle. Jeśli spojrzeć w jego usta, widać od razu, że jego dziąsła są opuchnięte i zaczerwienione w miejscu, gdzie będzie rozbić pierwszy ząb. Nie bój się, jeśli zobaczysz tam jest siniak. Ten skrzep pod błoną śluzową. Nawet nie dziwi fakt, że w tym czasie dzieci jedzą źle. Dlatego chłodny przecieru owocowego, tarty lub jogurt brzoskwiniowy będzie o wiele bardziej przyjemne dla dziecka niż zwykłe jedzenie.

Ząbkowanie. Niż pomóc, jeśli swędzenie dziąseł?

Dzieci, które zaczynają ciąć zęby, ciągnąc wszystko w jamie ustnej, które pochodzi ich rękach. W ten sposób one zarysować swoje swędzące dziąsła. Kiedy ząbkowanie, jak pomóc, nie wszyscy rodzice wiedzą, i dlatego pojawiają się pewne problemy. Pragnąć czegoś do zjedzenia w pełni spełnione, to lepiej kupić plastikowe zabawki dla dziecka, że będzie gryźć z apetytem. Podrażnić dziąsła nie jest konieczne. Więc nie pozwól kawałki baby łyżki cukru lub, jak to było wcześniej.

Dlaczego warto iść do drogerii?

Kiedy zaczną się cięcia zębów, dziecko może mieć gorączkę – jest normą. Ale jeśli to była wyższa 38,3, dziecko przechodzi przez dwa karmienia niedożywionych lub kilku dni, należy natychmiast udać się do lekarza. Może to być jakiś rodzaj infekcji. Ciepło może być sprowadzona środki na bazie paracetamolu ale nie aspiryna.

Niemowlę ząbkowanie. Jak pomóc ratownicze?

Jako pomoc można kupić dziecku gryzak chłodzący-ring. Są one produkowane w różnych figur. Urządzenia te mają efekt przeciwbólowy, pomaga stymulować i schłodzić dziąsła niemowlęcia, kiedy zacząłem wybuchnąć zęby. Zanim dasz swoje żucia dziecko na pierścieniu, który jest wypełniony żelem, konieczne jest, aby trzymać go na trzy minuty w lodówce.