652 Shares 7963 views

Filmy Oksana Bayrak: głębsza rzeczywistość

Ona jest tak różny – jasne uwodzicielski blondynka, brunetka jest śmiertelne, ale zawsze wesoły i uroczy. Optymizm i niesamowita energia zdolna Oxana Bairak żadnych opłat. Wierzy w przestrzeni miłości i wierzy, że pewnego dnia musi urodzić niebieskooki blondyn córką Lisą (bo marzyła o takim właśnie Oksana). Pracuje niestrudzenie, t. Aby. Uważa, że Słowianie nie może strzelać głupie „mydło” w życie jego intelektu.

Filmy Oksana Bayrak prawdziwe i dramatyczne. Reżyser uważa się za „anomalia” i jego 50-lecie – wynik 5: 0 na ich korzyść. Ona „za” chirurgii plastycznej, ale wobec komórek macierzystych. Do tej pory, zapach lawendy Oksana Bayrak jest związany z dzieciństwa, jak jakikolwiek sposób obierania można go łatwo zastąpić „maskę Nefertiti” w domu receptury matką. To zmienia pościel codziennie, zbiera maski totem i nie lubi ograniczonych przestrzeniach.

Celebrity Biografia

Oksana Bayrak – słynny ukraiński reżyser, producent i scenarzysta. Urodzony w 1964 roku w lutym Intelektualista rodziny lekarzy nauki i ekonomii. Miasto – Symferopol. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Dragomanow Kijów. Pracowałem przez dwa lata, logopedy, a następnie ponownie postanowił uczyć się i złożyła dokumenty w teatrze. Miała szczęście, aby dostać się do warsztatu twórczego i Serebrenikova Marczenko.

W latach instytutu Oksana Bayrak poznała swojego przyszłego męża Aleksandra Kopeykina. Jego pierwszy zespół – „Rejs lub rozwód Travel” – miały one jeszcze jako student w 1991 roku. Tak zaczęła produkowanych filmów Oksany Bayrak, których wykaz jest kierowany przez malowanie.

Studio Bayrak

W 1991 roku założył własne studio Bayrak – dyrektor studia produkcyjnego, który jest nadal największym ukraińska instytucja tego typu.

Druga praca to obraz Oksana 1992 „Płatne z góry”. Następnie dyrektor był zafascynowany dokumentalnych, aw 1999 roku ujrzała światło filmów społecznych Oksana Bayrak „Alenkina Dreams” i „Spotkanie z chimera”. Jednak gatunek gwiazd nadal wierzą melodramat. Tam na niezależnym studiu produkcyjnym Studio Bayrak nakręcono ponad 20 filmów i seriali. W latach 2003 – «miłości śniegu lub spać w nocy zimowej«”intuicji damska»; w 2004 roku – „Zabij mnie! Och, proszę „” Dwa kilometry od Nowego Roku „” Ty, naprawdę „; w 2005 roku – „intuicja-2 damskie” i „Zemsta nietoperza”. W 2006 roku – "Niemowlę" i "Aurora"; w 2007 roku – „intuicja męska”; w 2008 roku – „The kardiogram miłości” i „Chcę mieć dziecko”; w 2009 roku – „To ja” i „Kopciuszek z Dzhereba wyspy.”

W 2012 roku reżyser popełnił taśma „My new life” – chodzi o złożoność relacji i, oczywiście, o miłości, jak wszystkie filmy Oksana Bayrak. 2013 był rokiem pojawienia się na ekranach z serii „Później skruchy” o trudnej historii obu rodzin. Obecnie produkcja jest obraz „dzielić się szczęściem jego” macierzyństwa zastępczego, który zadebiutował w kasie planowane jest na 2014 rok.

"Aurora"

Filmy Oksana Bayrak zawsze emocjonalne. „Aurora” obraz nie jest wyjątkiem. Została wydana w 2006 roku, stało się tematem Czarnobylu. Film został wyreżyserowany przez Sama zauważyć, dostała z wielkim bólem. Chodzi o dziewczynę, dostać dużą dawkę promieniowania w czasie katastrofy, o dążeniu do swoich marzeń i zdolność do zmiany swojego życia w każdym najbardziej niespodziewanym momencie. Robienia zdjęć w Kijowie i Doniecku, Kramatorsk i Los Angeles.

Film był nominowany do Oscara „Ukrainy” jako najlepszy film zagraniczny, ale ze względu na szereg naruszeń nie przeszedł wszystkich niezbędnych procedur. W oparciu o „Aurora” Bayrak napisał książkę.

Filmy Oksana Bayrak. Lista nagród

2007 był triumfem Oksana Bayrak. Była w stanie uzyskać kilka nagród:

  1. Najlepszy krajowy toczenia filmu. Zaczęli malować „Aurora” z opłat od $ +296.512.
  2. Człowiek Roku w branży filmowej.
  3. Najlepsza strona do filmu.

W 2007 roku według magazynu „Focus” gwiazda została uznana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet na Ukrainie, w rankingu był na 98. miejscu.

projekty telewizyjne

W 2007 roku kanał telewizyjny „Inter” uruchomił osobisty dyrektor projektu „sentymentalne ballady poważnych mężczyzn.” Prowadząc stało się bardzo Oksana. To był napiętnowany projekt, który opowiada o najlepszych ludzi WNP i Europie. goście transferowe były Michaiła Gorbaczowa, Władimira Żyrinowskiego, Vladimir Presnyakov, Oleg Menshikov, Nikolai Eremenko i wiele innych. Od 2009 do 2012 roku była pierwszą przeniesienie „Niech Get Married” w STB. Od 2011 – projekt „wszystkie swoje”.

pięćdziesiąta rocznica

16 lutego 2014 słynny reżyser obchodził swoje 50-lecie na tradycji – na planie. W Odessie, trwają prace nad nowym filmem o macierzyństwa zastępczego. Aktorzy dali prezenty, a załoga kolorowych balonów urządzony pokój w hotelu i jego ulubiony samochód. Salute na cześć urodzin dziewczyny, wspaniałe bukiety i unikalne prezenty Oksana dotknął do łez.

Ona nadal pracować na swoich obrazach, robić plany na przyszłość, zachowuje wizerunek silnej kobiety, ona cieszy fanów jego twórczości, który zawsze czekam, kiedy pojawią się nowe filmy Oksany Bayrak.