148 Shares 7764 views

Jak prawidłowo wyrywanie brwi?

Oczy, ignorując zwierciadłem duszy, mimo wszystko, nie są najbardziej wyrazista część twarzy. Wyraz twarzy daje brwi. Na twarzy ma wpływ nie tylko na kształt brwi, grubość, szerokość, a nawet kolor. Moda to jako wyraziste części twarzy przez wieki ciągle zmienia – które były w modzie szerokie krzaczaste brwi, i mieli do butów, są zerwane, dzięki czemu wątek.

Z pomocą brwiami można wizualnie zmienić kształt twarzy. Na prostokątnej twarzy bardziej nadaje brwi średniej szerokości, a dla osoby mającej kształt serca, najlepiej są cienkie, z lekkim zakręcie. W przypadku okrągłej twarzy, brwi powinny być proste, lekko przechylił dół. Kwadratowe i gruszka twarz dopasowanie nie jest zbyt gruby łukowate brwi, zwracając się do wydłużonego cienką linię. Brwi powinny być naturalnie wygięte, szeroko rozstawione, nieco lżejsze rzęsy i mieć czystą linię.

Kiedy oskubane brwi lub po prostu źle neuhozheny, psują wszystko wrażenie. Jeśli nie wiesz jak zrywać brwi lub nigdy nie zostało to zrobione, pierwszy raz jest lepiej zwrócić się do salonu piękności, gdzie model nie jedyna forma, ale również powiedzieć nam, jak malować brwi poprawnie. Zmiana koloru brwi może być farba odporna który trwa kilka tygodni, a każdy dzień można malować na nich atramentem lub ołówkiem. Nie każdy wie, jak malować brwi ołówek. W odpowiednim miejscu trzeba zwrócić małą kreska równolegle do wzrostu włosów i grzebienia szczotki. Tak cieniowane paski i stają się prawie niewidoczne.

Kształt brwi muszą stale dostosowywać, wyrywanie, odpowiednio, nadmiar włosów. Ale jak tweeze brwi? Przed dokonaniem piękne brwi, aby złagodzić bolesne procedury tridinga może być za kilka minut umieścić na brwiach, namoczone w gorącej wodzie i wyciśniętą wacików do powiększonych porów i włosy łatwiej wyciągnąć. Aby uniknąć obrzęk i zaczerwienienie po zabiegu konieczne jest, aby przetwarzać brwi i skórę wokół nich z kostkami lodu, wykonane z bulionu kojących ziół – rumianku, szałwi, lub po prostu umieścić wacikiem zamoczonym w zimnej wodzie. Oprócz efektu zamrażania można smarować znieczulenie brwi. Triding najlepiej jest wykonywać po kąpieli lub pod prysznicem.

Dla tridinga potrzebują duże lustro, aby zobaczyć siebie oczami dwóch, pincety i balsam do dezynfekcji. Musimy przeprowadzić korektę w świetle dziennym lub przy dobrym oświetleniu. Przed jak tweeze brwi, traktować skórę wokół nich i pincety balsamu.

Aby włosy nie są zerwane, to delikatnie chwycić pęsetą u nasady i nie zbyt ostry ciągnąć na wzrost włosów, trzymając skórę wolną ręką. Do brwi były symetryczne, konieczne jest, aby wyciągnąć kilka włosków brwi i stale porównać ze sobą. Musimy wyciągnąć z dołu, zaczynając od wewnętrznego kącika oka, a skończywszy na zewnątrz. Naruszać górna granica brwi nie są zalecane, ponieważ może on zmieniać mimikę. Możesz przyciąć długimi włosami małych nożyczek, ale golić brwi nie może, ponieważ włosy rosną szybko, stają się sztywne.

Teraz wiemy, jak tweeze brwi poprawnie. Ale jak zrobić piękne brwi – za to istnieją pewne zasady i prawa.

Klasyczny kształt brwi jest określona przez trzy linie, które trzeba wydać na twarz, aby określić początek i koniec brwi, a także określania punktu maksymalnej zginanie. Pierwsza linia połączy skrzydła nosa i wewnętrznego kącika oka i jest przedłużony aż do brwi, określania jego pochodzenie. Włosy na zewnątrz linii w kierunku mostka – usunięte. Druga linia połączy skrzydła nosa i zewnętrznego kącika oka. W punkcie przecięcia z brwi jest punktem, który wyznacza koniec. Wszystkie włosy poza punktem – po prostu usunięte. Jeśli brwi nie osiąga ten punkt powinien być dorisovyvat z makijażem. Trzecia linia biegnie od skrzydła nosa poprzez tęczówki prawym oku patrzącego. Punkt przecięcia jest miejscem największego zginanie. Po zagięciu brwi cieńsze.