235 Shares 7865 views

Jak usunąć muzykę z iPhone?

Gratulacje! Możesz stać się dumnym właścicielem nowym iPhone, marzyli tak długo! Ale mniej niż miesiąc, jak rozumiem, że aby pobrać najnowszą grę w telefonie, lub po prostu pojawiła się w filmie kasie, spadają w iPhonie nie ma wystarczająco dużo miejsca. Tylko jedno wyjście – aby usunąć z niej część swoich plików muzycznych. W tym artykule dowiesz się jak usunąć muzykę z iPhone, a tym samym uwolnić sami potrzebują miejsca do nagrywania filmów, gier, zdjęć i e-książek.


Trzeba powiedzieć, produkty Apple są teraz duże zapotrzebowanie na całym świecie, a iPhone stał się jednym z najbardziej popularnych i pożądanych telefonów. Niemniej jednak, wiele szczęśliwych właścicieli tych telefonów do czynienia z pewnymi problemami w ich stosowania, z których najczęściej – jak usunąć muzykę z iPhone.

Usuwanie muzyki z metodą iPhone starych „przestarzały” (po podłączeniu telefonu do komputera i łatwego usuwania wybranych plików), nie będzie działać z prostego względu: System operacyjny iOS, w ramach którego w rzeczywistości działa urządzenie to system plików osiedle. W konsekwencji – komputer nie rozpoznaje telefonu iPhone jako dysk wymienny, uniemożliwiając dostęp do informacji zawartych w telefonie, edytować lub usunąć. Wszystko, co można zrobić – to zrzucić telefon do obrazów komputerowych i fotografii.

Ale nie panikuj, wierząc, że nic się tak hiper telefon. W rzeczywistości, usunąć muzykę z iPhone jest całkiem realne, a to nie jest wielka sprawa. Wszystko, co musisz zrobić – jest zainstalowany na komputerze programu iTunes, który można pobrać w globalnym Internecie. Jeśli chcesz zaktualizować program, można to zrobić po instalacji.

Tak więc, jak usunąć muzykę z iPhone? Wszystkie utwory muzyczne pobrane będziesz w aplikacji „Music”. Oczywiście, nie jest konieczne, aby przesłać muzyka jest tam. W takim przypadku musi on zostać usunięty z zainstalowanych programów – czasami jest to łatwiejsze, ale nie należy polegać na nim. Wystarczy przesunąć palcem kompozycję muzyczną, będzie ikona „usuń” i dotyk piosenki zostaną usunięte. Ta sama metoda może pracować z „Music” aplikacji. Ale jak tylko podłączyć telefon do komputera i otwórz iTunes, wszystkie utwory zostaną pobrane ponownie usunięto iPhone. Ktoś może uznać tę wadę iPhone i będzie źle: iPhone tak zaniepokojony o bezpieczeństwo swojej biblioteki muzycznej.

Wróćmy jednak do naszego problemu, jak usunąć muzykę z iPhone. Jak wspomniano powyżej, przede wszystkim, trzeba zainstalować iTunes na komputerze wygodnego i uruchomić program.

Podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB. Itune wykryć telefon – można go zobaczyć w sekcji „Urządzenia”. Rozpocznie synchronizację urządzeń. Po jego zakończeniu, należy kliknąć na napis «iPhone” w iTunes «Devices” odcinek programu. Aktywuj sekcji „Przegląd” w menu telefonu. W tej sekcji będzie można zobaczyć wszystkie informacje o telefonie. W sekcji „Ustawienia” zaznaczyć koniecznie, co chcesz synchronizować wybrane utwory, a następnie przejdź do muzyki (już z iPhone, ale nie w iTunes) i zbesztać, co chcesz synchronizować.

Następnie należy przejść do iTunes «Muzyka». Wybierz pliki, które chcesz usunąć. Ważne: jeśli trzymać wciśnięty klawisz Ctrl, można wybrać nie tylko pojedynczych utworów muzycznych, a nawet całe albumy.

Kiedy wybór plików do usunięcia jest kompletna, naciśnij klawisz Delete na klawiaturze. Wszystko jest gotowe. Nie trzeba się muzyka została usunięta z biblioteki iTunes programu. Jak widać – nic trudne. Oczywiście, jeśli spojrzeć, ale jak to zrobić.

Mam nadzieję, że teraz nie będzie miał żadnych problemów z telefonem, i jak usunąć muzykę z iPhone, już wiesz.