804 Shares 5159 views

Lilith w połączeniu z Lilith i innych planet

Lilith jest obiektem niematerialne. Jego cykl wynosi 9 lat. Lilith jest obojętne planeta. Jego cykl jest związana z najbardziej odległego punktu orbity księżycowej.

Astrologowie połączyć to ciało z ciemną stroną osobowości, który można nazwać mroczną naturę człowieka. Często pojawiają się one w postaci posłuszeństwa instynktów i samoocenę. Ta część ludzkiej natury zależy od najciemniejszej strony karmy. Jest to związane z różnymi pokusami, imadła, niekorzystnymi wpływami środowiska. W momencie urodzenia każdej osoby Lilith zajmuje pewną pozycję. Ten obiekt może mieć trzy poziomy wpływ na nasze życie. Z nielicznymi wyjątkami, jest bardzo niekorzystna dla partnerstwa i małżeństwa jest uważany za związek z „Lilith Lilith”.

pierwszy poziom

Na tym poziomie, ludzie wydają się być świadomy, że jego działania są ujemne. On działa nieuczciwie, ubogo, ale nadal dokładnie w tym samym duchu. Człowiek po prostu cieszyć swoje działania, natomiast uzasadniać każdą drogę.

drugi etap

Człowiek nie chce skrzywdzić siebie i innych. On dokłada wszelkich starań, aby powstrzymać, aby pozbyć się złych nawyków. Jednak ludzie wciąż padają ofiarą zemsty karmicznych – kara za ich destrukcyjne działania w obecnych lub przeszłych wcieleń. Tacy ludzie są często wyprzedzony przez „ciosami losu”. Lilith może negatywnie wpływać na samopoczucie człowieka. Jednak nastroje w oczyszczeniu i pozbycie się złych nawyków pomaga zmniejszyć jego skutki.

trzeci poziom

Co do zasady, ludzie są w stanie oprzeć się negatywny Lilith. On uznaje swoje wady, i umie się oprzeć i nie je pogorszyć. Człowiek uczy się je z daleka i jest rozładowany, jest ogrodzony. Tacy ludzie mają zwykle pełny cykl karmiczny związany ze stanowiskiem Lilith. Są one w stanie powstrzymać zło w sobie, gdy jest jeszcze w powijakach. Jednak tacy ludzie nie są powszechne.

Najczęściej można znaleźć różnego rodzaju. Mężczyzna ma już pomysł, jak oprzeć się złu i kontrolować swoje wady. Jednak wciąż jest na etapie uczenia się, ponieważ nie wszystkie zrealizowane. Oznacza to, że ludzie są nadal aktywnie rozwijany. Jeśli chce zachować swoją dobrą i spokojną przeznaczenie, nie musi biec do winy, winy, winy coś sobie i innym. Kiedy ludzie zdają sobie sprawę, że ich życie jest dotknięte przez Lilith, stopniowo stają się „odporny” na swojej trucizny – odporność przed negatywnymi wpływami. W tym przypadku, ciemny księżyc staje się obojętny, nie mogąc wpływać na osobowość.

Lilith w połączeniu z Lilit do małżeństwa i partnerstwa

To połączenie bardzo dziwne i jest uważany za ujemny. Jeśli nasze ciała niebieskiego w połączeniu z Lilith Lilith obcy – jest to niekorzystne unia. Z reguły, partnerzy są prowokatorzy dla siebie. Mocniejszy wpływ na drugiej czyni mężczyznę, którego planeta była w lepszej sytuacji. Podłączyć Lilith Lilith sprawia, czego uczymy się z ryzykiem ich partner coś negatywnego, niepotrzebne, nieprawidłowe w życiu. Lilith w połączeniu z Lilith jest prawie zawsze uważane za zły znak. Wzajemne negatywny wpływ niszczy ludziom życie. Z wyjątkiem kombinacji „w połączeniu z Lilith Lilith” jest roczniaki Unii. Takie relacje są często skuteczne.

Związek Lilith konstelacja. Połączenie Słońca

To połączenie sugeruje podprogowych zwątpienia. Człowiek stara się zrekompensować to, wyzywająco pokazując siłę woli, siły charakteru, dumy, ambicji, a czasem przemocy. On stara się kontrolować swoje przeznaczenie, aby kontrolować swoje otoczenie i okoliczności. Podstawą leżącym u podstaw tego, co do zasady, jest strach przed nieznanym. Nieufność i podejrzliwość wobec innych może uodpornić człowieka. Ten aspekt może także mówić o wadę, która jest związana z moim ojcem. Te osoby obu płci mają problemy z percepcją. Oni zawsze przeznaczony do zwalczania jego wpływów.

Z Księżyca

Lilith w połączeniu z Księżyca często wskazuje na niestabilność emocjonalną i umysłową. Takie osoby są podatne na częste zmiany nastroju, zły humor. Podstawą tego, co do zasady, są doświadczenia z dzieciństwa i obawy, które są związane z zachowaniem ludzkich matek. Odkąd wczesnego dzieciństwa, ludzie próbowali, ale nie był w stanie nauczyć się kontrolować swoje działania. Próbował zwrócić uwagę manifestacji matki emocji. Zwiększona wrażliwość tych ludzi jest często przyczyną nerwowych załamań, halucynacje, opętania i innych podmiotów cienką planu.

z rtęcią

Ta kombinacja często przejawia trudności w wyrażaniu myśli i miłość czarnego humoru. Tacy ludzie są spostrzegawczy, ale natura z nich nie jest elastyczny. przywiązuje też nadmierne sztuczki, które mogą stanowić zagrożenie dla sam.

z Wenus

Lilith w koniunkcji Wenus często mówi o wyzwaniach i doświadczeń związanych ze sferą stosunków miłosnych, które wydają się być tylko wytworem ludzkiej wyobraźni. Pragnienie, aby znaleźć idealnego partnera stwarza wiele problemów w domu. Jeżeli osoba kultywatory duchowo, to połączenie może wywołać pokusę bogactwa materialnego. Tacy ludzie często mają wielkie talenty w sztuce i kreatywności.

Lilith Mars

Ta kombinacja sugeruje odważny, buntowniczy lub ryzykanctwo. Może również wskazywać na skłonność do przemocy. Kobiety urodzone pod tym połączeniu często mają charakter męski, skłonnej do emancypacji, a mężczyźni mają chorobliwe zainteresowanie seksem, lub skupić się na ideał. Ta kombinacja sugeruje brak poczucia bezpieczeństwa. Osoby te rozwinęły wyobraźnię twórczą, pragnąc stać się sławny, ale często poszukują przygód.

Lilith-Saturn

Tacy ludzie mają bolesną potrzebę porządku, podobnie jak w całej jasności i dokładności. często są one narażone na depresję, mają tendencje samobójcze.

Lilith-Uran

Więc ludzie mają tendencję do anarchizmu, reformizmem, buntu, uzależnienie od rewolucji i wyzwania społeczeństwa. Mają tendencję do uproszczenia rzeczy, dla których procesy są podzielone na części składowe.

Lilith-Ascendent

Lilith w połączeniu z Ascendent tworzy podstawową pragnienie bycia różni się od innych. Często mówi o niezwykłym wyglądzie, atrakcyjności i chęć poczuć kusiciela.

Lilith-Neptun

Więc ludzie mają tendencję do poszukiwania Boga i czasami theomachism. Są bardzo wrażliwe na temat religii i duchowości. Boją zjawisk jak nadmierny materializm i bezmyślnego fanatyzmu religijnego.

Lilith-Pluton

Połączenie sugeruje, że dana osoba jest samo można tendencję do skrajnych form władzy absolutnej. Tacy ludzie mają skłonność do przemocy i totalitaryzmu. Powodem tego jest często rannych ambicji.

Lilith-Selena

Tacy ludzie są indywidualistami i mają tendencję, aby wyróżniać się z tłumu. Często robią to nawet nieświadomie. Zazwyczaj są one zawsze głęboko przekonany o słuszności swojej drodze.

Lilith-MS

Kombinacja ta jest uważana za źródło niestabilności, niestabilność w relacjach z rodzicami, bossów, a także możliwych upadki planów życiowych. Osoby te charakteryzują się okresami depresji i apatii. Jednak robią dobrym psychologiem. Zadaniem takiej osoby może być również do dyspozycji przestarzałych struktur społecznych.

Lilith-Rahu

Ta kombinacja wskazuje na brak zaufania, a społeczeństwo, jak również wysoce podejrzane. Poprzednie wcielenia takich osób często kończyły się przedwczesnej śmierci na skutek wypadku lub morderstwa.