223 Shares 6857 views

Jak narysować pandę w etapach

Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak narysować pandę. W ostatnich latach, te duże zwierzęta zyskały ogromną popularność wśród mieszkańców planety. Jak wiadomo, są też symbolem Igrzysk Olimpijskich.

Przed narysować pandę, niech błądzić dla tymczasowego kronice ….

Giant Panda jest uznawany za najbardziej znanych i pięknych fauny w 21 wieku. I jeszcze, że zawsze reprezentował chińskiej ojczyzny. Pomimo faktu, że są one bardzo podobne do niedźwiedzi, ich anatomia jest zupełnie inna. Wcześniej to zwierzę należało do rodziny szop, ale teraz ponownie umieszczony w „związek” z niedźwiedziem, ale kwestia ich klasyfikacji nie zostanie sfinalizowana.

Giant Panda – średniej wielkości niedźwiedzia, ma okrągłą głowę, urocze małe czarne uszy i biały pysk. Oczy tych zwierząt są otoczone pierścieniem czarnego futra. Pandy mają krótkimi ogonami, które wciąż są bardziej widoczne niż w innych krewnych „Klanu Niedźwiedzia”. Te zwierzęta poruszać się na czworakach i doskonale wspinać się na drzewa, często wycofują się zdrzemnąć w gorącym sezonie. Adult jednostki osiągają długość 150 cm i waży około 90 kg, ale wiadomo, że największa reprezentatywne ważyła około 180 kg.

Te zwierzęta żyją tylko w Chinach, gdziekolwiek są one już znaleźć w świecie. Żywe czarne i białe złośliwe fauny w lasach bambusowych zapadnokitayskih góry. Są zarośla nieprzepuszczalna i bardzo grube, więc oczywiście jest to bardzo trudne, aby zobaczyć te niedźwiedzie. W wyniku swoich badań – nie jest prostym zadaniem.

Teraz przejdź bezpośrednio na najważniejszym – jak narysować pandę w etapach. Myślę, że byłoby najlepiej, aby przedstawiać urocze zwierzę w formie kreskówki.

Jak narysować Panda z ołówkiem? Śledź nasze instrukcje krok po kroku.

Krok pierwszy

Jak widać z naszego szkicu, składający się z dwóch dużych kołach, planowane linie zasilające do pyska i łap w początkowej fazie, jest to dość łatwe do zrozumienia jak narysować pandę.

Krok drugi

Teraz wyciągnąć dwa duże koła w zależności od lokalizacji linii pomocniczych, aby wskazać oczy Baby Panda. Dorisovyvat ogromne gałki oczne do naszych zwierząt. Kończymy łapy szkic, rysować urocze uszy.

krok trzeci

Jesteśmy coraz bliżej i bliżej do ostatecznego etapu. Teraz wszystko, co musimy zrobić na tym etapie – to przedstawiać nos Cute Baby Panda, potem dorisovyvat łodygi z liśćmi bambusa i trochę krótkie grube palce.

Krok czwarty

Cóż, to predzavershayuschaya etapem naszej słodkie anime rysunku, w którym mamy do reprezentowania niższe dziecko tułowia – wyciągnąć nogi (panda siedzenie), ładny mały ogon i nogi naszego zwierzęcia. Teraz usunąć wszystkie podpory i poprowadzić linię, aby przejść do ostatniego etapu naszej twórczości.

etap pięć

Tak skończyliśmy nasz rysunek. Pozostaje tylko malować Baby Panda! Mam nadzieję, że teraz wiesz, jak narysować pandę! Podobało mi się to! A jak Baby Panda? Cutie, prawda? Powodzenia w tej przyjemnej pracy!