632 Shares 5721 views

Estel thermokeratin: Liczba fryzjerzy i klienci

Co to zabieg kosmetyczny Estel Thermokeratin? Opinii niektórych dziewcząt spróbować, może stworzyć wrażenie, że jest panaceum, rozwiązać wszystkie możliwe problemy z włosami. Ale czy to rzeczywiście, bo wiele pań powiedzieć, że keratinirovanie nie różni się od laminowania, z wyjątkiem ceny.

Gdzie jest prawda? Spójrzmy na naturę samego termokeratinirovaniya i rozważyć swoje wady i zalety.

Termokeratin: zamiennik naturalnej keratyny

Jak wiadomo, podstawowym elementem kształtowania włosów oraz zapewnia elastyczność i wytrzymałość – keratyny. Częste stylizacja, farbowanie, agresywne czynniki środowiskowe – to wszystko prowadzi do jego zniszczenia w strukturze włosa. W efekcie pojawia się problem posechennyh kończy, łamliwe i matowe włosy. Można rozwiązać ten problem poprzez radykalną fryzury, można spróbować odzyskać zdrowy wygląd włosów głowę z Estel Thermokeratin. Przeglądowi dowody, że po włosy są gładkie i błyszczące. Ale zobaczmy, a tym samym osiągnięcie deklarowanym efektem.

Estel Thermokeratin: opinie i środki działania

Powód entuzjastyczne recenzje – w mechanizmie działania keratinirovaniya. Sztuczna keratyny w strukturze oznacza otacza włosy na zewnątrz, dając mu gładkie i jedwabiste łuski powodu priglazhivaniya trzonu włosa. To jest jego podobieństwo do laminowania.

Ponadto, w wysokich temperaturach, termokeratin osadzony w samym włosów ze względu na wysoką zdolność przenikania. Innymi słowy, warkocze są wzmocnione nie tylko na zewnątrz, ale również stają się silniejsze od wewnątrz. Procedura przez Estel Thermokeratin, opinii, które – jeden lepszy od drugiego, ma efekt kumulacyjny. Im częściej to się robi, tym lepiej i zdrowiej w końcu wyglądać jak włosy. Osiąga się to poprzez zdolność keratyny do gromadzenia się w głębszych warstwach włosy i trzymał tam. Ponadto slicked łuski włosów „wlutowane” do siebie, tak, że efekt po termokeratinirovniya trwa znacznie dłużej niż po prostej laminowania.

Charakterystyka termokeratina aplikacji

Zabieg ten salon dbać o słabych i zniszczonych włosów, ale można to zrobić w domu za pomocą zestawu Estel Thermokeratin. Opinie świadczą, że gdy postępując zgodnie z instrukcjami wszystkie elementy efekt zastosowania domowego nie jest gorszy niż postępowania salonie kreatora. Home zrobić pierwsze postępowanie nie jest zalecane, i ustawia na celu przede wszystkim utrzymać efekt uzyskuje się po leczeniu w salonie. Podobnie jak w przypadku jakiejkolwiek substancji chemicznej termokeratin mogą powodować uczulenia.

Dlatego przed pierwszym uruchomieniem należy przeprowadzić krótki test na zgięciu łokcia, powodując trochę pieniędzy i czekać 25-30 minut. Tutaj, delikatna i cienka skóra, która natychmiast reaguje zaczerwienienie i swędzenie, jeżeli agent nie pasuje.

Co jest wliczone w termokeratinirovaniya kit?

Ta konstrukcja maski włosów, aktywator bezpośrednio keratynowych środka w roztworze utrwalacza, rękawice do stosowanych środków, balsam-utrwalacza. Procedura odbywa się na czyste włosy. Do mycia użyć szampon, który jest zawarty w zestawie. Przygotowuje włosy do dalszych substancji ekspozycji i termokeratina-zbrojarzy. W kolejnym etapie – maskę nasycania włosów substancje czynne. Po maską – keratyny roztworze działają jedynie w wysokich temperaturach. Ocieplenie efekt zapewnia termoaktivator który jest stosowany do następnego etapu. Wtedy wszystko wyprane i włosów jest keratyna plenochka. Zaleca się, aby wysuszyć włosy suszarką z gorącym dla najlepszego efektu. To będzie analogiem prostowania włosów w salonie. Następnie woda jest stosowana keratynę, promowanie zachowania nasyconego koloru po barwieniu. Należy pamiętać, że nie mogą być stosowane do korzeni włosów Estel Thermokeratin. Recenzje potwierdzić ten fakt.

Co trzeba pamiętać?

Jak w przypadku każdego zabiegu, keratinirovanie ma swoje wady i zalety.

Zestaw procedur Estel Thermokeratin, opinii, z których najlepsze, ma pewne wady, które nie mają czasu lub stylista twarz, albo nie płacone należytej uwagi. Po pierwsze, że włosy po zabiegu szybko stają się zaniedbane. Keratyna plenochka bardziej lepkie niż łoju tak aktywnie stosować pył i brud. To jest główny powód, że nie mogą być stosowane do termokeratin korzeni. Po drugie, włosy stają się cięższe i mogą zacząć opadać pod własnym ciężarem, ponieważ żarówka włosy nie może poradzić sobie z obciążeniem. To jest problem utraty włosów keratinirovanie nie całkowicie rozwiązać.

Kolejną wadą procedury Estel Thermokeratin, których opinie są trudne do znalezienia – mały czas. Ze względu na szybki zanieczyszczenia główki należy umyć częściej, a wilgoć jest znane zniszczenia warstwy keratyny. Z tego samego powodu nie keratinirovanie zaleca się jesień i zima, ponieważ zwiększenie wilgotności szkodliwy wpływ na warstwę ochronną keratyny. Na koniec, kompozycja według toksyczności. Wiele, że nie zatrzyma się, ale aby zrobić test na reakcje alergiczne przed nałożeniem opieki konieczne.