614 Shares 5641 views

Jednym z ulubionych bohaterów dziecięcych – Pokemon. Dawn – koordynator stworzenia

Każde dziecko wie, co dzisiaj Pokemon. Świt – koordynator tych stworzeń. Jest znany także do wszystkich facetów. Dziewczyna wybrała koordynującą rolę Joanny – matką. Dowiadujemy się o nim więcej.

„Pokemon”: Era – jasny dziewczynka

Wiele dzieci ma wielką przyjemność w oglądaniu anime o nazwie „Pokemon”. Świt – to bohaterka filmu animowanego, dziesięcioletniej dziewczynki, która mieszka z matką i kotem w Tvinlif Town. Dawn chce stać się najlepszym koordynator. A wszystko dlatego, że jej matka zdobyła Grand Festival. Dobrze, geny już odgrywał rolę.

Ale najpierw umiejętności i ruchy w stosunku do Pokémon ona nie jest zbyt udany. Dziewczyna nie może nawet prawidłowo rzucać pokebol. Pierwszy znak spotkają się w jej stronę – Pokemon Pikachu. Świt próbuje go złapać, ale on odmawia jej rower, spalenie go. Dziewczynka idzie szukać trenera Pikachu. Więc ona spotkał się z Ashem.

wygląd

Nawiasem mówiąc, słuchać tej atrakcyjnej dziewczyny w przyszłości jest daleki od bycia pokemon. Świt radzi sobie z kilkoma podmiotami. Nie jest to zaskakujące.

Po tym wszystkim, że dziewczyna wygląda bardzo ładnie trenera. Nie można nie zwrócić na siebie uwagę w pierwszej kolejności, jej niebieskie włosy. Świt zawsze wie, kiedy i co się ubrać. Zdobi fryzurę, to najczęściej żółte szpilki, kotwiczenia włosy po obu stronach. Nosi białą czapkę z dzianiny z wizerunkiem różowej pokebola znajduje się w centrum miasta. Nad białym koszulkach zwykle nosi krótką czarną i różową sukienkę. Na szyi dziewczyny – schludny mały karmazynowy szal. Na stopach – różowe buty na czarnym zakolennikov.

W niektórych seriach, bohaterka pojawiła się w innych strojach. Na przykład, pokojówka lub cherlidershi. To wszystko zależy od szeregu działki.

Biorąc udział w bitwie, stawia na pięknej różowej sukience z białym kołnierzem i żółtym paskiem. Ten strój matka wysłała.

charakter

Dziewczyna boi raczej szanuje każdego Pokemona. Świt – natura jest celowe, ale bardzo porywczy. W zasadzie, interesy swoich podwładnych jest ona również przestrzegane. Bohaterka dość dobra i dla nich miły. Oto tylko przetrwanie, może rozpocząć się złościć, nerwowy i panika. Zdarza się, że ona nawet traci zaufanie. Chociaż, w rękach odbywa się natychmiast, udając, że nic się nie stało. Szybkie decyzje są podejmowane niezależnie od złożoności sytuacji. Aby pomóc innym przychodzi bardzo często.

dziewczęta Pokemon

A teraz trochę więcej niż drugorzędny charakter. Pokemon Świt – kilka zabawnych rzeczy:

  • I najważniejszą z nich jest Piplap. Jest to pierwszy znak, wstał dla dziewczynki. Kochanek pochwalić wystarczająco silny posiadająca dane artystycznych. Obojętny na Pikachu.
  • Pacherisu – elektroniczny niewiarygodnie szybko białko. Jest prawie niemożliwe, aby złapać. Emituje niebieskie błyskawice w walce.
  • Dla silnych walk Świt wykorzystuje z reguły Buizelya. Pokemon, zamieszkały w szkoleniu. Bardzo pewny siebie.

Ponadto, Świt ma następującą Pokemon: Eynom, Togekiss świnia Svinab z ewolucją właściwości. To samo odnosi się do Sindakvila. Ten pokemon może ewoluować w Kvilavu. Każda istota wiernie świcie. I są gotowi przyjść z pomocą w każdej chwili.

taśmy

W ogóle, to nie ma sensu dyskutować z faktem, że prawie każde dziecko zna Pokemon. Sezon (Świt pojawił się w dziesiątą), w którym spółka polubowne uzupełnia tę wspaniałą dziewczynę, która spadła apel do wszystkich fanów anime.

Poprzez udział w walkach, jeśli wygra, dostaje specjalną taśmę, stopniowo zbliżając ją do tytułu koordynatora. Ona otrzymała następujące wyróżnienia: Deybrek, Chokovayna, Selestik Town, Aqualand, Flaroma miasta.

Znajomość znaków anime

Różne Pokemon Ash i Dawn spotkały się ze sobą przez Pikachu. Ta postać w walce z Puplipom przypadkowo wpadł jej piorun rowerowej. Nowy Pokemon zmęczony, a dziewczyna odszukał jego trener. Poznaliśmy chłopaków w lesie, z którym udał się do profesora. Więc nie było znajomość Świt, Ash i Brock (przyjaciel Asha). Potem razem udał się do innego miasta.

Ash jest głównym bohaterem serii „Pokemon” każdy sezon. Mężczyzny marzenie – aby stać się wielkim trenerem. Jego drugie imię – Satoshi. Na cześć twórcy tego, że zdobył serca dzieci, serii. W arsenale Ash – luzem Pokémon. Wszyscy mu szacunek i miłość.

Następny bohater stoi Dawn – to Paul. Płeć – negatywny charakter. Ash wróg, jeden z antagonistów. On wybiera najlepszą Pokemona. A ci, którzy nie chcą stosować, jak wyrzuca śmieci. Paul Doane ma za bardzo ciepłe uczucia. Ale dziewczyna nie reaguje w naturze faceta. Bo on jest wkurzony na Ash i próbuje walczyć wszelkimi możliwymi sposobami.

w końcu

Wspominaliśmy już o każdej porze „Pokemon” pojawia Doane. W dziesiątym. Ash zamierza podjąć tylko Pikachu, ale za to jest związane bardziej i Eypom. Kilka dni później bohaterowie i dołączył Brock. To właśnie w tym momencie są one wprowadzone do początkującego koordynatora Pokémon nazwie Dawn.

Podróżując przez Sinnoh ikon dla facetów wielokrotnie spotkałem Gary'ego, pomaga je stale. I raz – maja. Świt z kolegami próbuje oprzeć Team Galaxy. Ta organizacja przestępcza zatrudniony hunter Pokemon – J. Doane, wraz z Ash, Brock, detektyw Looker i Sinnoh League Champion wygrywa lider zespołu Galaxy Syriusza. W tym czasie dziewczynka zbiera pięć zespołów i wziąć udział w Wielkim Festiwalu. Jednak w gorzkiej walce traci swoją dziewczynę, a jednocześnie, rywal, Zoey.

Po przegranej w półfinale Ash, Świt w sprzeczności z nim i Brock. Każdy wybiera własną drogę. Dziewczyna decyduje się pozostać w Sinnoh, aby zrobić zdjęcia jednego z jego Pokemon – Buniri – wzór do naśladowania. W skrócie, jej życie bogate i interesujące.