288 Shares 3304 views

"Angara" (piekarnik): opis, dane techniczne, opinie

„Meta-Bel” – firma, która powstała w 1998 roku w wyniku fuzji czterech firm specjalizujących się w produkcji i inżynierii sprzętu gospodarstwa domowego. Jako główny kierunek firmy wystaje kominki problem-pieca, w oparciu o – stali. Używanych płytek ceramicznych dekoracji, która doskonale wygładza ciemnych odcieni.

opis

Piec „Angara” różni się niskie koszty, jak również dość dobrej jakości. Obecnie firma produkuje sprzętu grzewczego „Meta”, który jest reprezentowany przez linię „Angara”. Na sprzedaż można znaleźć konwekcyjne grzejniki, których pojemność waha się od 9 do 12 kW. Procesu produkcyjnego wynosi 5 mm, z blachy stalowej, a zewnętrzna obudowa jest pokryta czarną sproszkowanego szkliwa żaroodpornego.

Ponieważ główna różnica wynosi raczej szerokie drzwi, która jest wykonana ze szkła ceramicznego odpornego na wysoką temperaturę. Funkcja ta pozwala użytkownikom cieszyć się płomienia w dowolnej odległości. „Hangaru” – piec, w którym stacja bazowa jest wykonana z blachy stalowej, w przestrzeni pomiędzy nimi i przemieszczenie ogrzane powietrze. Przepływ powietrza wprowadza się przez otwory konwekcyjne znajdują się w górnej części konstrukcji. Takie rozwiązanie pozwala ogrzać pokój w krótkim czasie na drewnianych niosek.

„Angara” – piekarnik, który znajduje się na cechach zewnętrznych, bardzo podobnej do urządzeń grzewczych „Jenisej” z tej samej firmy, ale różnice są nadal obecne. Są one wyrażone w bocznymi szybami i ciekawy design – część powierzchni bocznej kaflowym brzoskwiniowym odcieniu. Wnętrze jest czarny, który jest zmiękczony pokrojone linie. Wyjątkiem są wkłady, które nie wpływają na koszty. Wnętrze przestrzeń szamotowe pieca ozdobione płytkami, nie jest zainstalowany ruszt wykonany z żeliwa. Zgodnie z szuflady popiołu i pieca wyciąganej jest otwarta komora do drewna opałowego. Jednocześnie może położyć około 4 kg paliwa i czas spalania będzie wynosić około 7 godzin, gdy przepustnica jest zamknięta.

„Angara” – piec, znamienne tym, konserwacji, a wkładka szamot można wymienić w razie potrzeby. Opisano szereg nadaje się do ogrzewania domów i domy, budynki gospodarcze, o powierzchni nie przekraczające 120 m 2.

Cechy modele pieców „Angara” seria

Na sprzedaż można znaleźć piece od producenta „Meta”, który jest dostępny w trzech wariantach. Pierwszy zakłada, że wymiennik ciepła zawiera drugi powiększony rozmiar, natomiast trzecia różnych standardowych wymiarach.

Podstawowy model „Angar” to kątowe i z przodu, jego masa wynosi 150 kg, a wymiarach 1,01 x 0,56 x 0,51 m. Taki ognisko „Hangaru” – piec, który nie wiąże się z układu a także fundamentowej paliwo może uczynić brykietów lub drewna. Producent nie zaleca się położyć węgiel, ponieważ przy spalaniu chodzi i jego pochodne, ciepło jest uwalniane w dużych ilościach. Podobne urządzenie nie jest przeznaczony do wysokiej temperatury. moc płomienia można regulować poprzez dmuchanie amortyzator.

opinie konsumentów

Według użytkowników, piec serii „Angara” mają doskonałe parametry jakościowe i mieć rozsądną cenę. Przynajmniej kilka lat takich struktur działają bezbłędnie. Jednak inni kupujący można usłyszeć, że średnica komina trochę zbyt duży dla ciągłej produkcji, dlatego ciepło jest dosłownie „pływa”. Decyzja jest zainstalowanie przepustnicy na rurze, a następnie szybkość spalania można regulować.

Funkcje-palenisko pieca „Angar AQUA”

Piekarnik „Angara” z wymiennikiem ciepła jest przeznaczony do umieszczenia w instalacji podgrzewania wody z baterii. Jego masa wynosi 150 kg, a na rozmiary tych urządzeń :. 1,02 x 0,55 x 0,49 cm danych piec może ogrzać do 230 m3.

moc cieplna wynosi 18 kW, połowa z nich w obiegu wody.

Zastosowanie tego urządzenia może znajdować się w zamkniętych i otwartych systemach z obiegiem hydraulicznym lub wymuszonym. Układ może zatem mieć pompę. Kompleks przemieszczenie nie powinna przekraczać 130 l. Jeśli chcesz kupić piec „Angara”, musimy pamiętać, że jego wartość nie obejmuje okucia do połączenia. Cena nie obejmuje i kominy, oraz osłonę ochronną i elementy pomocnicze. Do renowacji lub wymiany płytek bocznych mogą zostać usunięte.

opinie klientów

Ze słów konsumentów oświadczył pojemność odpowiada rzeczywistych parametrów. Po całkowitym otwarciu popielnika i paliwa obciążenie pieca, grzejników ciepłe jak pół godziny. Konsumenci twierdzą, że do dalszej efektywnej pracy trzeba tylko ustawić tryb powolny rozpad, wtedy temperatura w domu będzie utrzymywana. Kupujący podkreślić, że zużycie paliwa jest na tyle duża, ale minus leży gdzie indziej – drzwi ceramiczny wędzony bardzo szybko.

Charakterystyka pieca "Angar-12"

„Angara 2012” jest jednym z największych modeli, sprzęt waży 175 kg. Jego wymiary to 1,04 x 0,7 x 0,535 m. Możesz być także zainteresowany w moc to 12 kW. Oznacza to, że ciepło z pomocą tego urządzenia może być powierzchnia domu 120 m 2. Jeśli porównać koszt pieca z ceną standardową piecu, będzie wyższy niż 30%, ponieważ komora spalania i szerokość wzrosła. „Angara 2012” umożliwia wykorzystanie drewna 50-centymetrową, które można nazwać głównym atutem.

opinie klientów

Opisany powyżej piekarnik „Angara”, którego opinie są często bardzo pozytywne, według opinii klientów, działa całkiem dobrze, konstrukcja nie jest zadowalająca. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że płytki okładzinowe mogą pękać i nieostrożne obchodzenie. To można zrozumieć czytając opinie klientów, którzy twierdzą, że po przechylając kilka sztuk udał pęknięcia, więc musiał być usunięty, ale funkcja ta nie ma wpływu na wydajność.