263 Shares 4257 views

Kto jest najbardziej elastycznym człowiekiem na świecie?

Możliwości ludzkiego ciała do tej pory nie badano dokładnie i nie są ujawniane. Nic dziwnego, że co roku w Księdze Rekordów Guinnessa spaść ludziom, pokazuje niewiarygodną siłę fizyczną i zdolność zmysłów. Czy wiesz, kto obecnie posiada tytuł „najbardziej elastycznym człowiekiem na świecie”? Spróbuj dowiedzieć się i znaleźć.

Człowiek-wąż Mukhtar Gusengadzhiev

Mężczyzna pokazując ogromną elastyczność, urodził się w 1964 roku w Dagestanie. Nazywa się Mukhtar Gusengadzhiev, a historia jego życia i sukcesu jest niesamowite. Los postanowił, że rekordzista, nie jest ich wina, był w wieku 22 lat w więzieniu. To właśnie tam zaczął szkolenie, dzięki któremu udało mu się rozwinąć niesamowitą elastyczność. Dziś Mukhtar znany na całym świecie i można je łatwo złożyć na pół, wykonując klasyczne struny, i jest w stanie zrobić z drugiej strony, na pierwszy rzut oka, niesamowitych sztuczek. Od samego początku, człowiek-wąż przeszkolony w jego własnym systemie, intuicyjne wymyślać ćwiczenia, które, jego zdaniem, pozwalają mu stać się silniejszym i rozwijać elastyczność. Jednak opinia publiczna nie od razu rozpoznać ten niezwykły talent i pozytywnie odpowiedzieli na nią.

Aleja do sławy

Zdając sobie sprawę, że jego zdolność do wykracza poza wspólne, Mukhtar Gusengadzhiev zaczęły walczyć o swoje miejsce pod słońcem. Przed próbuje podbić Moskwę, poszedł do pracy na Syberii, gdzie przebywał przez rok. Capital wziął sportowiec i aktor neradushno. Po raz pierwszy mieliśmy spać gdziekolwiek mogą pewnego dnia przyjęcia schronienia, wykąpać i spać prawidłowo przed pójściem do niekończących się rozmów. Cyrk jest najbardziej elastycznym człowiekiem na świecie nie było potrzebne, bo był samoukiem, był dość „stary” (25 lat) i nie pasuje do klasycznych gatunków sztuki. Pieniądze stopniowo dobiegła końca, topi się razem z nimi i nadziei. Podczas pobytu w Moskwie, Mukhtar był w stanie poznać nowych przyjaciół, a przynajmniej dobrych przyjaciół, krewnych, nawet na odległość bez wsparcia i wezwał do porzucenia swoich szalonych pomysłów. Ale gdy kontaktuje się z artysty z „Cyrk na scenie” i zaproponował, aby przejść na wycieczkę.

Błyskotliwa kariera

Dziś Mukhtar Gusengadzhiev – nagrać książkę Guinnessa, ale jego osiągnięcia nie koniec. Ponadto, jest on znany artysta cyrkowy i aktor. Spędza czas z człowieka-węża i praktyki jogi jako nauczyciel. Według niego, najważniejsze – aby być w stanie wykazać w osobie wszystko, czego uczyć. Ciekawostka: Mukhtar współpracował z wieloma gwiazdami Hollywood, ale mimo to, a teraz prowadzi seminaria otwarte dla wszystkich chętnych rekordu w różnych miastach na całym świecie. Champion wśród wszystkich swoich osiągnięć podkreśla pracować w Cirque du Soleil, a także inspekcji mijania w Centralnym Instytucie Ortopedii i Traumatologii. Priorova. Eksperymenty medyczne wykazały, że najbardziej elastyczny człowiek świata różni się od wszystkich innych, nie z powodu zjawisk naturalnych. Niesamowita elastyczność i wytrzymałość, możemy zaobserwować – owoc ciężkiej pracy nad sobą i wielu latach treningu.

W jaki sposób człowiek żyć węża?

Mieszkanie Mukhtar trochę mebli. Chodzi o to, że nie korzysta z krzesła lub sofy. Kiedy chcesz się zrelaksować i odprężyć, aktor jest na podłodze. Siedzącej lub leżącej na odcinku pisze, czytanie, rozmowy z przyjaciółmi i partnerami biznesowymi na telefon lub za pośrednictwem Internetu. Najbardziej elastyczny człowiek świata trenuje codziennie co najmniej jedną godzinę. Klasy są zazwyczaj w swoim harmonogramie po przebudzeniu. Mukhtar próbuje wstać, nie później niż 9:00 i do wszystkich ćwiczeń poczętego, nawet nie myśl o śniadaniu lub duszy. Człowiek-wąż nie przywiera do żadnego konkretnego systemu elektroenergetycznego, twierdzi on, że jeść co serce chce. Ale w tym samym czasie problem nadmiaru nieznanego mu wagi, i nie można mówić o niskiej skuteczności szkolenia.