386 Shares 4118 views

Social Network Social Up: Opinie

Dla wielu ludzi w XXI wieku, social networking stała się integralną częścią codziennego życia. Na tym tle, istnieje więcej różnych rodzajów takich projektów. W przeważającej części są podobne do siebie w celu i funkcjonalność – tylko różne wykonanie projektu, a następnie nie zawsze. To wyróżnia się z tłumu social network Social-UP.

Recenzje tego projektu podburzyli cały społeczności internetowej. Sieć społeczną, która płaci za komunikację? Jak? A co najważniejsze – dlaczego?

Pierwsze spojrzenie: Co to jest Social-UP?

Sama nazwa «Społeczno-UP» – skrót od angielskiego wyrażenia upheveal społecznej, co tłumaczy się jako „rewolucji społecznej”.

Taki wspaniały nazwa projektu było nie tylko. Ponieważ Społecznej-up – jest to pierwsza sieć w Rosji, która nagradza najbardziej aktywnych uczestników. A nie jakieś efemeryczne i niezrozumiałe premie i prawdziwe pieniądze!

Od początku prac (13 lipca 2013), Social Network Social-UP zjednoczona pod jego setek poleceń tysięcy użytkowników, którzy lubią i przychodów finansowych od komunikacji.

Zostań członkiem Społecznej-up jest niezwykle proste!

Aby rozpocząć, należy zakończyć proces rejestracji. Aby to zrobić, przejdź do linku polecającego (zapewnia on osobą zapraszającą), zgłosić podstawowe informacje o sobie i zapłacić za abonament.

Ważne! Wszystkie informacje podane podczas rejestracji muszą być prawdziwe i poprawne. Szczególnie starannie należy sprawdzić swój e-mail (e-mail). Pamiętaj, że zależy od dochodów osobistych!

Należy również pamiętać, że w „zaproszony” mieć imię i nazwisko „zapraszający”. Administracja projektu natychmiast ostrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione w rejestracji nowych użytkowników.

Ponieważ projekt społeczny-up – dość młody, często pojawia się pytanie, jak się zarejestrować, jeśli żaden z Twoich znajomych może wysłać Ci link zaproszenie. W tym przypadku, można poprosić o pomoc któregoś z użytkowników sieci społecznych, tech stronie zespołu wspierającego lub liderów projektu.

Po zarejestrowaniu się i płacić abonament, będzie można porozmawiać z innymi uczestnikami Social-UP.ru. Opinie użytkowników wskazują, że znalezienie nowych przyjaciół i partnerów biznesowych zaprosić swoich znajomych do udziału w różnych konkursach i udziału w szkoleniach on-line przez administrację projektu – to naprawdę ciekawe, pouczające i przyjemne!

Jak zacząć zarabiać z pomocy społecznej-UP?

Ale teraz w większości „sok”. Oczywiście, można przestraszyć że opłaty rejestracyjnej w projekcie i wykonane tylko przez zaproszenie. Ale teraz patrzymy na to w ten sposób: jesteś już zarejestrowany i mieć dostęp do wszystkich funkcji systemu.

Proszę http: // społecznej-up. ru, nie będzie widoczny przycisk „Rejestracja” znajomą. Oznacza to, że nikt nie jest twoim przyjacielem i nie będzie mogła stać się stroną bez linku polecającego. Twój link referencyjny!

Jedyne, co jest wymagane od Ciebie – to aktywność. Zaproś nowych ludzi, rozmawiać, stworzyć swój własny krąg społeczny – każde działanie będzie generować dochody dla Ciebie.

Ile można zarobić?

To wszystko zależy od ciebie: nie ma żadnych ograniczeń, a to – Główną zaletą projektu społeczno-UP. Recenzje musiał się zarejestrować i zacząć zarabiać członkowie świadczą, że już w ciągu pierwszych 2-3 miesięcy, można dać sobie dobrą dodatkowy dochód. 3-6 miesięcy – do opuszczenia wysokiego regularnych dochodów!

Załóżmy, że z jakiegoś powodu były w stanie zaprosić tylko 5 osób. I skierowań szczęście nawet mniej – każdy z nich wyciągnął tylko Społecznej-UP dwóch nowych członków. A więc – do poziomu 5. Nawet w tej sytuacji w ciągu ostatniego miesiąca można zarobić $ 325!

Ale to – nie jest daleko limitu! Załóżmy, że jesteś człowiekiem, po raz kolejny, w stanie zaprosić wszystkich pięciu przyjaciół. Zainteresowany zwiększeniem własnych dochodów, ale także prowadzić do projektu 5 osób. Z kolei, ich przyjaciół i przyjaciół przyjaciół (do 5-tej rundzie) jest również przyciągać Społecznej-UP netto 5 nowych członków. A teraz, kwota będzie znacznie bardziej interesujące – potencjalny poziom zarobków w miesiącu osiągnęła $ 19.540!

Nie jest źle?

Kolejna piramida lub obiecujący projekt?

Niestety, nie każdy rozumie mechanizm społeczny Social Network-UP. Opinie użytkowników często nawiązują do tego, że ten projekt to kolejna wersja piramidy.

Czy to prawda?

Przede wszystkim, nie masz obiecuje zapłacić pieniądze „z powietrza”. Oznacza to, że aby zarobić dochód, nie wystarczy, aby zapłacić za abonament. Musisz uczestniczyć w życiu społecznym sieci, reklamować go, aby przyciągnąć nowych członków i ogólnie uczynić życie bardziej ciekawy projekt – tylko w tym przypadku z pomocą Społecznej-UP można rzeczywiście zarobić. Pozostawia jedną partię – i stracić część swoich dochodów.

Śmiało. Większość piramid gwarantuje ogromne zyski w pierwszych kilku tygodni / miesięcy. Z kolei Social-UP skupia uwagę na fakt, że wszystko zależy od nich. Możesz otrzymywać comiesięczne $ 50-100 (dobrym rozwiązaniem dla studentów i uczniów – rodzaj premii za wydatki bieżące). I można pracować trochę i doprowadzić poziom ich dochodów przez kilkaset lub nawet tysiące dolarów miesięcznie.

Ważne jest, aby zrozumieć, że nikt nie zrobi dla ciebie. Ty sam tworzysz swoją przyszłość!

Dlaczego warto zarejestrować się w Social-UP teraz?

  • Sieci społecznościowe dziś wymagać więcej niż kiedykolwiek wcześniej – trudno znaleźć kogoś, kto by nie cieszył co najmniej jedną taką usługę.

  • Uczestnicy otrzymują nagrody dzięki wyrafinowanej programu partnerskiego, na podstawie miesięcznego abonamentu (swoją drogą, to tylko 15 $).
  • Praca w Social-UP mogą być łączone z innymi klasami – jesteś promowania projektu i przyciągnąć nowych członków, gdy jest to wygodne dla Ciebie.
  • Nie trzeba łamać głowy myśląc o tym, jak przyciągnąć nowych członków – posiada wieloletnie doświadczenie zarejestrowanych użytkowników oraz seminaria edukacyjne, które są prowadzone z góry projektu, pomoże Ci szybko znaleźć chcąc.

Wszystkie pieniądze można w każdej chwili doprowadzić do osobistego elektronicznej WebMoney torebkę i QIWI.

Masz już doświadczenie w wynagrodzenia Social-UP sieci społecznej? , Własne obserwacje i osiągnięcia pozwolą Ci przyciągnąć opinie innych użytkowników i zapewnić w ten sposób stały dochód.