103 Shares 9414 views

Opis charakteru rasy Siberian Husky. Jak dbać i jak trenować husky?

Nawet namiętne miłośników psów są zawsze wielkie emocje w odpowiedzi na pojawienie się szczeniak w domu, zwłaszcza jeśli jest to nieobliczalny szczeniaka husky. Jak zaakceptować swój nowy właściciel psa? Jak pomóc mu osiedlić się w nowym domu? Co do paszy, jak wyglądają i jak trenować husky? Jest to tylko niewielka część z problemów napotykanych przez ludzi, którzy chcą wziąć ich rodziny szczeniaka tej rasy. W tym artykule postaram jak najwięcej, aby podnieść zasłonę tajemnicy, która ukrywa szkolenia husky psa.

Charakter rasy: Husky kto podejście?

Siberian Husky mają charakter bardzo uparty, są niezależne i mają własne zdanie na temat wszystkiego, co się dzieje. Właściciel musi być liderem dla swojego zwierzaka, być trwałe i ścisłe w jego wychowaniu, a więc osoba ze słabym charakterem koparki psów nie radzę rozpocząć husky szczeniaka. W przeciwnym razie pies zrozumie, że jest silniejsza niż właściciel, i weźmie na siebie rolę lidera, ustanawiając zasady domu.

Na całej jego działalności i temperamentu charakter husky są bardzo mili i wrażliwe zwierzęta, doskonale nadające się do rodziny z małymi dziećmi. Podporządkować uparte psy dyspozycyjne może załadować go przez częste ćwiczenia fizyczne – spacery i na treningach. Kiedy odpowiedni poziom aktywności fizycznej i wielu świadomości, jak prawidłowo trenować husky, pies będzie łatwo stać się posłuszni i ulegli.

Właściwa konserwacja i pielęgnacja

Specjalne umiejętności i zdolności opiekujący się husky wymaga. Molting odbywa się 2 razy w roku, a okresowo trzeba przeczesać włosy z pędzla. Kąpać psa raz lub dwa razy w roku nie jest konieczne. Ciągłe wyjazdy ciekawski szczeniak często prowadzą do tego, że wraca do domu barwione, w tym przypadku, nie może obyć się bez zabiegów wodnych.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie pielęgnacja sprowadza się do badania, jak trenować husky i zdolność do podejmowania psa i zapewnienia maksymalnego wysiłku fizycznego. W żywności Husky nie jest szczególnie wybredny – zasilany przez tych samych rodzajów pasz, jak inne rasy psów. Jeszcze przed pojawieniem się w domu zwierzaka, trzeba zdecydować, jaki rodzaj żywności karmić zwierzę – albo wyschnięcia.

Jak wybrać szczeniaka Husky

Czasami właściciel może być trudno wybrać z całego miotu szczeniąt, który później byłby najlepszy przyjaciel i ukochany członek rodziny. Nie mniej trudno wyjaśnić kwestię, jak szkolić szczeniaka Husky.

Pod tym względem istnieje kilka zaleceń:

  1. Analizować charakter szczeniąt i wybrać ulubione z całego miotu potrzeby po osiągnięciu 3 tygodnie. Do tego czasu, trudno jest dokonać jakichkolwiek wniosków – szczenięta są zbyt pasywny i nie wykazują charakter.
  2. Jest to często trudne do odróżnienia od ściółki Best Puppy – może być kilka, aw procesie rosnącej zwierzę może się zmienić.
  3. Wiele aspiruje do wiodącej husky dzieciaka, żeby go podnieść się. Jednakże, jeśli z jakiegoś powodu nie był pies rodzinny dla dorosłych, nie panikuj. Jest to możliwe, aby uniknąć błędów, tak jak trenować Huskies jako dorosły nie jest konieczne – teraz już wyszkolony pies, który nie trzeba wychować.
  4. Zanim zastosuje się na podniesienie szczeniaka, trzeba prawidłowo obliczyć siły, możliwości i czasu wolnego – małe zwierzę wymaga znacznie więcej uwagi niż dorosłego psa.

Podstawowe zasady treningu

Wbrew powszechnemu przekonaniu, że ciężko być przeszkoleni husky, miłośnicy psów doświadczenie dowodzi przeciwnie. Rasa ta jest bardzo inteligentny i bystry, a jeśli zwierzę nie jest już wykonywanie poleceń, nie mówić o jego głupocie – to znaczy, że szczeniak traci zainteresowanie samego procesu. Teraz powstaje pytanie: jak trenować Huskies w domu tak nudnego szkolenia postrzeganej jako beztroskiej rozrywki?

Wykonywać jest łatwiejsze i szybsze, spróbuj zainteresować swoje dziecko gra zabawa. Polecenia głosowe magisterska z dubbingiem musi być spokojny, jasne i trwałe. Najczęściej, Husky są bardziej wrażliwe na żądanie niż zamówienia – w tym różnią się od psów serwisowych.

Kara niegrzeczny szczeniak

Husky natury dominującej. Są one jednak na tyle inteligentny, aby zrozumieć postawy członków rodziny do niej. Jeśli gospodarz zaczyna uderzeń husky zwierzę nie umknie jego – podłączenie spryt i urok, zwierzę zaczyna tworzyć wszystko to wystarczy pomysłowość.

Karanie psa nie jest to konieczne, to lepiej od najmłodszych lat, aby rozpocząć trening odpowiedni dla zwierząt. Jednak z luki w edukacji bez kary nie może zrobić, zwłaszcza, gdy agresja wobec członków rodziny lub innych psów. Jak trenować husky jeśli pies naprawdę dostał się spod kontroli? nie można pokonać zwierzaka, w skrajnych przypadkach może być trudno chwycić grzywę i wciśnięty do podłogi, pokazując swoją wyższość.

Promocja Husky szczeniak

Trzeba zobaczyć miejsce docelowe w szkoleniu jest zachęcenie kiedy właściwie wykonywane polecenia. Dla szczeniaka może być ulubionym przysmakiem, który dla dorosłego psa zastąpi słownej pochwały. Chwała pies powinien być w jakikolwiek sukces treningu miękkim i przyjaznym głosem, który różni się od tej podanej w zespole. Ostry i agresywny ton głosu muszą być usunięte – na uszach zwierzęcia, są nieprzyjemne.

W jakim wieku trenować Huskies? Optymalny wiek na rozpoczęcie szkolenia – 3 miesiące. Przy odpowiednim podejściu i odpowiedniej surowości gospodarza husky dziecko będzie rosnąć wielki przyjaciel i lubiany członek rodziny.