512 Shares 9030 views

Gdy szeroki kostnego. giperstenicheskom dodatek

Obserwacje życia każdego z nas z pełnym zaufaniem potwierdza fakt, że ludzie w bardzo różny sposób tuczu. Jednym z nich jest na tyle jeść trochę słodki, a waga zaczyna się zwiększać. Inni nie stracić elegancję swojego kształtu nawet po obfitym obiedzie. Dlaczego tak się dzieje? W większości przypadków, to zależy od organizmu człowieka. A wiadomo, ze względu na charakter każdego z nich.

Sklasyfikować trzy typy konstytucji: asteniczny, normostenichesky i hypersthenic. Ustal osoba należąca do żadnej z tych kategorii jest dość prosta. Z tego obwodu zmierzonej wartości nadgarstka, która działa. W przypadku, gdy liczba ta wynosi między szesnastym a osiemnastym i pół centymetra, możemy mówić o normostenicheskaya ciała. ludzka postać o następujących parametrach ma zasadniczo odpowiedni stosunek proporcjonalności i jego części.

Jeżeli obwód na nadgarstku mniejszej niż szesnaście centymetrów, a następnie sklasyfikowanie (asteniczny tonkokostnoe) dodawanie. Dla takich ludzi istnieje przewaga ciała na wzdłużne wymiary poprzeczne. Oni wydają się być lekki, długa szyja i piękne, małe długie nogi i ramiona, a mięśnie są słabo rozwinięte.

Szeroki kości (zdjęcie można zobaczyć poniżej) wskazuje przynależność Ponadto giperstenicheskom.

Osoby należące do tego typu mają poprzeczne wymiary ciała jest znacznie większa niż astenikov i normostenik. Nadgarstka człowiek, którego obwód szerokości kości, ponad osiemnaście i pół centymetrów. Ten rodzaj nadwozia charakteryzuje się szerokimi bioder, ramion i klatki piersiowej. Podczas dużych kości, jest również trudniejsze. Hypersthenics bardziej inni mają tendencję do nadwagi.

Istnieje również proporcje ludzkiego wzrostu do długości nóg. Istnieją również pewne proporcje. W przypadku, gdy długość ludzka noga jest mniejsza ilość niż połowa jego wzrostu, są one uważane za krótki. Kobiety nie powinny być zdenerwowany na to. Wszystko może być skorygowana przy pomocy wysokich obcasach. Osoby z kości szerokie i dwie nóżki, cztery centymetrów ponad połowa wzrostu może być uważana za postać piękne. Dla normostenik ta znajduje się w przedziale od czterech do sześciu, oraz astenikov – sześć do dziewięciu cm.

Prawidłowe proporcje ciała do tych, którzy mają szerokie kości są w następujących zakresach:

– obwód klatki piersiowej na osiem do dziesięciu centymetrów ponad połowie wzrostu;
– pas jest w siedemdziesięciu siedemdziesięciusześć cm (wzrost o 166-168 cm);
– obwód bioder w tej samej wysokości – dziewięćdziesięciu pięciu – stu czterech centymetrów.

Dla asteniczny typu budowy ciała i normosthenic tych figur są nieco niższe.

Dziewczyny z dużymi kości może mieć piękną i atrakcyjną figurę. Różnią się one od przedstawicieli innych typów ciała jest tylko szerokość nadgarstka, biodra i ramiona. W tym przypadku, wszystkie kobiety powinny pamiętać, że tłum każdy z nich jest wdzięczne chodu, posadzone płaską głowę, dumną postawę, jak również biegłość w organizmie zdolność zamiast wskaźników idealnej figury.