293 Shares 3484 views

Norman Park: biografia wojownikiem mieszanych sztuk walki (MMA i UFC)

Norman Park – profesjonalnych mieszanych sztuk walki (MMA i UFC) z Irlandii Północnej, działając w kategorii wagowej lekki (70 kg). Statystyki wojownikiem mieszanych sztuk walki jest następujący: 23 zwycięstw (4 przez KO), 6 strat i 1 remis. Irlandia Północna fighter jest zwycięzcą turnieju rozbija, która odbyła się w 2012 roku w Londynie. Od 2006 roku służy jako MMA. Walczył pod auspicjami różnych promocjach w całej Irlandii i Wielkiej Brytanii na kontynent. We wrześniu 2016 roku zawodnik rozpoczął pracę z organizacją DIA.

Norman Park: Irlandii Północnej sportowiec biografia

Urodzony sportowiec 22 grudnia 1986 w miejscowości Bushmills (County Antrim, Irlandia Północna). Wychowywał się w rodzinie protestanckich unionistów (forma nacjonalizm obywatelski Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej). W wieku szesnastu Norman Park rozpoczął studia judo. W tej dyscyplinie sportu, stał mistrz krajowy dwukrotnie w okresie od 2009 do 2010 i od 2011 do 2012-ty. Później zaczął boks, równoległe uczenie mieszane sztuki walki.

Przed podpisaniem kontraktu z UFC Norman Parke działał w amatorskiej ligi MMA, gdzie miał statystyki 16 zwycięstw i 2 straty. Tutaj ustąpił tylko doświadczony wojownik i niepokonany Gregor Lohranu Joseph Duffy.

Triumf turnieju rozbija

W grudniu 2012 roku, Norman Park podpisał kontrakt z rozbija (wersja regionalna Ultimate Fighter, gdzie walczył brytyjskich i australijskich żołnierzy). Pod turnieju ¼ walczył z australijskiego Richie Vakulikom. Podczas bitwy, park jest stale wyrzucił w „stajni” i po raz kolejny znaleźli się na szczycie przeciwnika, odbyła serię ciosów, po którym Richie została popękaną skórę na wierzchu. Jednak sędzia nie zatrzymał walkę. W drugiej rundzie Norman Park powodzeniem zaatakowany Richie i znokautował go. On ostatecznie zapewnił sobie bilet do półfinału turnieju.

W półfinałowej konfrontacji Park spotkał się z Brytyjczyka Brendana Lahnane. Tutaj Norman wygrał przez decyzję. W finale walczył Brytyjczyk Colin Fletcher i wygrał na punkty w 3 rundy walki.

Walka: Rustam Habil – Norman Park

27 lutego 2016 w Londynie w turnieju «UFC: Anderson Silva vs Maykl Bisping„odbyło się walka między rosyjskim Rustam Habilovym (Dagestanu) i bojownika z Irlandii Północnej Norman Park. Podczas meczu rosyjski sportowiec ciągle dominuje, ale Park walczył do ostatniego okresowo „klinchuya” przeciwnika. W rezultacie, w 3 rundy walki wygrał przez jednogłośną decyzję Rustam hab.