413 Shares 9230 views

Obecny trener „Paris Saint-Germain” Loran Blan i najciekawsze rzeczy o swojej karierze

Loran Blan urodził się w 1965 roku w dniu 19 listopada. Do tej pory jest on trenerem, „Paris Saint-Germain,” ale w przeszłości był dość obiecujący playing football.


kariera seniorska

Zaczął pracę jako zawodowy piłkarz Loran Blan w „Montpellier”. Francuz zabrał pomocnik później okazało się, stając się jednym z kluczowych graczy, a poza tym strzelcem zespołu. Wspólnie z klubem, wstał od pierwszego do wielkich lig. To było w 1987 roku. Kolejnym osiągnięciem było wygrać Puchar Francji w 1990 roku.

W 1991 roku przeniósł się do Loran Blan bardziej szlachetnego i znanego klubu – w „Napoli”. Tam grał 31 meczów i wydała sześć bramek. Opuścił zespół po zakończeniu sezonu. Wyjaśnił to mówiąc, że miał silne pragnienie, aby grać dla drużyny narodowej. W 1995/95, grał dla FC „Auxerre”, a wraz z nim honorowym francuskiej statusu mistrza. Następny zaczął sezon w Katalonii „Barcelona” i dotarł do finału Pucharu Zdobywców Pucharów, zdobywając trofeum w wyniku. Potem grał w Marsylii „Olympic”, włoskiej „Inter” i „Manchester United”. W 2003 roku przeszedł na emeryturę i postanowił zająć coachingu.

Na międzynarodowej kariery

Loran Blan, która dostarczyła na zdjęciu powyżej, wiele uwagi poświęciła swoją pracę dla francuskiej drużyny narodowej. Debiutował w 1989 roku. On pokazał dobrą grę, ale po śmiertelnym niebezpieczeństwem dla gracza do „Parc des Princes” przez izraelski zespół był w rodzaju pokłonu. Jednak przy wsparciu nowego trenera Eme Zhake Loran Blan znów uwierzyć w siebie.

Po wygrał w 1998 World Cup zwycięstwa, że od jakiegoś czasu przestał grać dla zespołu. Ale potem, po namawianie Roger Lemerra, nowego trenera narodowej drużyny, powrócił do składu. Dla zespołu grał 97 mecze i wydała 16 piłek. Nawiasem mówiąc, interesujący fakt związany z tym odtwarzaczem. Grać jeden raz z Loran Blan i Fabien Barthez, bramkarz, były znane ze swojej niezwykłej rytuału. Za każdym razem, Laurent przed meczem bramkarz biorcy „zadatki” w koronie. Tradycja! A gracze nie rozpocznie szkolenia, nie palić. Pralnia „Manchester United” w godzinach porannych był stały smog.

O coachingu kariery

Od 2007 Loran Blan stał trener FC „Bordeaux”. Pod kierunkiem tego klubu człowiek po raz pierwszy w ciągu ostatnich dziesięciu lat dokonał francuski tytuł. 201 lat Laurent został mianowany trenerem reprezentacji Francji. Z nim zespół pomyślnie przeszedł przez meczów eliminacyjnych Euro 2012 i awansowała do ¼ finału. Po tych mistrzostwach Blanc zrezygnował z reprezentacji.

Począwszy od 2013 roku trenował najbardziej utytułowany francuski klub – „Paris Saint-Germain” W pierwszym meczu drużyna wygrała Super Bowl kraju. Na pierwszej próbie Blanc z klubem zdobył Puchar i Puchar Ligi we Francji. I po jakimś czasie ogłoszono, że zespół przedłużył kontrakt z trenerem aż do lipca 2016 r. Sezon 2014 zakończył się sukcesem dla Francuzów – wygrali wszystkie cztery trofea kraj. Superpuchar i Puchar, Mistrzostwo i Puchar Ligi. Cóż, można założyć, że pod przewodnictwem takiego utalentowanego trenera będzie osiągnąć znaczący sukces.