448 Shares 1557 views

Pieluchy „Molfiks”: opinie i porady doświadczonych rodziców

Narodziny dziecka – wielkie święto dla całej rodziny. Od tego czasu, życie dzieli się na dwa okresy: przed i po urodzeniu dziecka. Regularne ćwiczenia i rzeczy wykluczone, dbając o drobnych okruchów – Głównym zadaniem. Zmywalnych pieluch i suwaki, ciągłe prasowanie bardzo męczące. Aby ułatwić życie rodzicom i dać mama trochę wolnego czasu, pieluchy zostały opracowane „Molfiks”. Opinie o nich są pozytywne, że przyjęły się jako doskonały środek opieki w przystępnej cenie. Wielu rodziców woli używać pieluch tej marki. Jaki jest ich zaletą, staramy się zrozumieć tego artykułu.

Co trzeba wiedzieć o pieluchach „Molfiks”

Prawdopodobnie, to trudno sobie wyobrazić nowoczesne rodziców, którzy nie korzystają z pieluch. Są rzeczywiście dużo łatwiej i bez ciężkiej codziennym życiu młodej rodziny. Jednocześnie dziecko czuje się komfortowo i przytulnie, ponieważ ciepło jest, a co najważniejsze – suchy.

pieluszki trzeba użyć „Molfiks 1”. Są one dobrze pochłaniać wilgoć, specjalnej warstwy impregnowanej ekstrakt z rumianku, nie powoduje pieluszkowe i zapalenia. Przeznaczony dla dzieci o wadze od 2 do 5 kilogramów.

Pieluchy „Molfiks”, opinii których są pozytywne, są znane z tego bezpiecznie zatrzymywania wilgoci, skóra dziecka pozostaje sucha. Jest to spowodowane strukturze trójwarstwowej.

Wewnętrzna część jest wykonana całkowicie z naturalnych, miękkiego materiału, który nie ociera skóry. Dzięki niemu, płyn bez przeszkód dostanie się w kilka sekund. W pieluchach „Molfiks” Warstwa dalej impregnowany kremu na pieluszkowego zapalenia skóry i podrażnień skóry.

Kolejna warstwa służy do pochłaniania wilgoci i szybko przekształcić się w żel.

Warstwa zewnętrzna, który widzieliśmy, umieszczenie dziecka w pieluchy, wykonany z wodoodpornego materiału, a to pozwala dziecku kapłana „oddychać”.

Ze względu na tak złożonej strukturze dziecko jest zawsze sucha, najważniejsze – aby zmienić pieluchę w czasie.

Rodzaje pieluch „Molfiks”

Wielu ekspertów doradza kupić pieluchy „Molfiks”. Producent – firma turecka Hayat Kimya Sanany AS produkuje kilka rodzajów tego produktu. Jest to bardzo wygodne, ponieważ wszystkie dzieci są różne. Dlatego rodzice będą mogli wybrać indywidualny pieluchy dla dziecka. Poniższa seria produktów „Molfiks” można zidentyfikować:

 1. Dla niemowląt z niską masą urodzeniową i wcześniaków. Tacy rodzice potrzebują pieluszki w szpitalu, nadaje się do okruchów o wadze do 3 kg.

 2. Pieluchy dla noworodków. Waga 2 do 5 kilogramów. Posiada oznakowanie na specjalny pakiet.

 3. Pieluchy dla aktywnych dzieci. Ich sekret to szeroka gumki i elastyczny pasek. Nie przytrzymać ruch dziecka. W tym przypadku nie należy podawać płynów do wyciekać.

 4. Pieluchy-majtki dla tych dzieci, które mogą chodzić i jest już przyzwyczajonych do garnka.

Pieluchy „Molfiks” Zdjęcia, które są przedstawione poniżej, aby rodzice mogli wybrać produkty indywidualnie do Twojego dziecka.

wybierz funkcje

Wśród cech tej marki pieluch można zidentyfikować następująco:

 1. Specjalna impregnowana warstwa, która chroni skórę przed ścieraniem.

 2. Solidne zapięcia wielokrotnego użytku.

 3. Nie zwlekaj zapachów. Jeśli tak się stało, że na spacerze pokakal dziecka, a nie można po prostu zmienić pieluchę, można mieć pewność, że ubrania pozostaną bezwonny. Specjalna warstwa wierzchnia posiada doskonałą oddychalność.

 4. Certyfikat ISO.

 5. Przystępna cena.

 6. Można znaleźć w sklepach i aptekach.

 7. Duży wybór produktów.

Dlaczego zalecane „Molfiks”: opinie rodziców

Rodzice z doświadczenia polecam, aby uzyskać pieluch dla niemowląt „Molfiks”. Opinie o nich są tylko pozytywne. Nie jest to zaskakujące, ponieważ producenci dbają o jakość produktów. Każdego roku, tylko ulepszone pieluszki. Najnowsze innowacje mogą być zidentyfikowane anatomiczny kształt i nowy system absorpcji wilgoci. W opinii rodziców, zmiany te przyczyniły się do pieluchy powtarza kształt okruchy ciała. I nawet przy bardzo aktywnych gier, płyn nie wypływa.

Wielokrotnego użytku łączniki nie pozwalają pielucha ślizgać się szczelnie przymocować go w pasie. Specjalna impregnacja eliminuje pieluszkowe na miękkiej skóry dziecka.

Wady pieluchy tej firmy

Braki w rzeczywistości nie bardzo dużo, ale jak w przypadku każdego produktu, są to:

 1. Ponieważ koszt produkcji jest niska, często można znaleźć fałszywe.

 2. Wiele osób skarży się, że pieluchy są zbyt grube.

 3. Jest swoistym impregnacja zapach.

Ale w ogóle, pieluchy spełnić tych, którzy już korzystali z nich.

Przy urodzeniu dziecka rodzice świata całkowicie odwrócony: istnieje wiele kłopotów i zmartwień. Aby pomóc matce, eksperci zalecają stosowanie pieluch „Molfiks”. Opinie o nich pozytywnie. Dzięki nim dziecko będzie czuć się komfortowo, suche i wygodne. Mokry tyłek i pieluchy nie będą mu przeszkadzać.