340 Shares 9373 views

Rozumiem, że sen śnił co kogoś bliskiego?

Prawdopodobnie często zastanawiał się, co marzyli o bliskiej osoby? Ogólnie rzecz biorąc, jest to logiczne założenie, że jeśli ktoś naprawdę kocha, a obiekt jego uczuć jest bardzo mocno osadzony we śnie. Czasami nawet nie mają do czynienia z tym człowiekiem, ale wciąż pojawiają się w nich! Takie sny mogą występować bardzo często, a czasami codziennie!


Marzyć o ukochanej osoby, z tego prostego powodu, że miłośnicy postrzegania wszystkiego, co się z nimi dzieje przez pryzmat niektóre z własnymi uczuciami, dostosowując się do niej prawie wszystkie jego realnego istnienia! Dlatego w takich przypadkach nasze sny mają często emocjonalne i psychologiczne ton, w żaden sposób przewidywania przyszłości. Jest to rodzaj projekcji życia we śnie … Jednak, jak w przypadku każdej reguły istnieją wyjątki tutaj też! O nich i porozmawiać.

Millerovskiy sonnik

Jeśli marzysz o bliskiej osoby, z którą całujesz – uwaga! Nie daleko kłótni z nim. Czasami to grozi całkowite zerwanie stosunków. W zasadzie, możliwe jest, aby spojrzeć na ten sen i dobre strony:

  • Po pierwsze, dlatego, że sen ostrzega, można po prostu w czasie, aby ukierunkować i zrobić wszystko, aby uniknąć skandali i rozpadu;
  • Po drugie, jeśli jesteś osobą, która nie może żyć bez pocałunków, to jest prawdopodobne, że projekcja rzeczywistości odzwierciedlenie we śnie.

Najczęstszym interpretacja – co marzyli o bliskiej osoby, z którą jesteś bardzo kłótnie i skandale! Dowolna interpretacja sen, w tym Millerovo, powie, że to jest prawdziwa wskazówka! Ta kłótnia czy skandal się spełni, jeśli nie przeszkadzają im w czasie! Innymi słowy, trzeba pamiętać, dlaczego jesteś sprzeczności we śnie, a nie w jakikolwiek sposób zapobiec go w prawdziwym życiu!

Sen książka Freuda, co marzyli o bliskiej osoby?

  1. Ogólne interpretacja Freuda jest to: ukochanej we śnie – symbol pełnej satysfakcji seksualnej (zadowolenie). Z tego możemy wywnioskować, że jeśli marzeniem ulubione – w swoim życiu nie ma problemu z seksem!
  2. Jeśli marzysz otrzymaniu od ukochanej prezent, i intymnej (np bielizny), a następnie w przyszłości będzie mieć spotkanie z bogatego i hojnego człowieka, który będzie twoim mężem.
  3. Jeśli po prostu całować z najbliższymi, trzeba być ostrożnym! Twoi wrogowie nie śpią, a zazdrosny – rzeczywistość przychodzi kolejny kawałek „czeladzi” z plotek …
  4. Twój sen był erotyczny? To jest złe! Czekać skandali rzeczywistość!

Co marzyłem o bliskiej osoby na sen interpretacja Tsetkova

  1. Wybór we śnie wręcza ci rękę? No, to jest po prostu super! Należy pamiętać, że w rzeczywistości intencje ukochaną osobą zupełnie szczery, on naprawdę zdradził!
  2. Tańczyć we śnie z wybrańców – do sukcesu wśród innych ludzi wokół ciebie w swoim życiu. Jeśli widzisz, że twój ukochany tańczy z inną kobietą, przygotować się do nowego testu, przygotowaliśmy dla Was! Konieczne jest, aby przejść przez wszystkie przeszkody, zanim twoje życie poprawi!
  3. Jeśli marzysz trzeba pożegnać się z najbliższymi, istnieje ryzyko, że staniesz się obojętny na to! Jednakże, jeśli ty sam były inicjatorami separacji, w przyszłości czekać na nowe Rycerze przekazali swoje przeznaczenie!