162 Shares 4875 views

Mogę czyścić zęby sodę? Jakie są zalety i wady tej metody?

Bardzo popularna metoda wybielania zębów domu jest soda wybielanie. Jest to łatwe do wyjaśnienia, ponieważ jest domem dla każdej rodziny, a także sporządzanie mieszaniny sotavlyaet łatwo. To po prostu nie każdy myśli o tym, czy możliwe jest, aby myć zęby sodą. Spróbujmy zrozumieć.

Jedną zaletą jest wysoka wydajność tej metody. Rzeczywiście, po pierwszym czyszczeniu może znacznie wybielania zębów sodą. Czynnik ten sprawia, że tę metodę wybielania tak popularne. Ponadto metoda ta jest tania i dostępna dla każdego, ponieważ soda jest znacznie tańsze specjalne paski wybielające, żele lub pasty. I, oczywiście, korzyści obejmują zdolność do prowadzenia postępowania w domu, bez konieczności wizyty w klinice dentystycznej.

Ale oprócz meritum, oczywiście, istnieją również wady. Pomimo faktu, że stosowanie sody zauważalnie wybielić zęby nawet po jednej aplikacji, wynik będzie trwać długo. Dwa dni później ponownie naloty i edukacji, jak szkliwo zaczyna żółkną. Ponadto stosowanie popiołu powodując uszkodzenie szkliwa zębów. Drobne cząstki lewo pęka i zarysowania. W związku z tym, że zęby są bardzo wrażliwe, a wahania temperatury w żywności spowodować silny ból zęba. Cóż, to jest dość silna wada, ze względu na które warto rozważyć przed wybielania zębów za pomocą sody. Ale to nie ostatnia wada tej metody. Soda jest bardzo szkodliwe dla zdrowia, a dla niektórych może to powodować alergie. W rezultacie, w niebie, dziąseł, języka i warg może pojawić się wysypka i wywoływać swędzenie, pieczenie i bolesność.

Czy to możliwe, aby myć zęby z sody ludzi z chorobami takimi jak próchnicy, chorób przyzębia, zapalenie dziąseł, miazgi i innych.? W obecności poważnych chorób takich stosowanie tej substancji jest surowo zabronione. Warto również zrezygnować z tej metody wybielania dla osób z uszkodzonym, wrażliwej i cienkim szkliwie zęba. Jeśli wy Naroscheny zęby, korony, wypełnienia lub szelki nosisz, to ta metoda też jest zrezygnować, ponieważ można uszkodzić sztuczny materiał.

Jak wybielić zęby z prawej sody?

Jeśli zdecydujesz się do przeprowadzenia tej procedury, mimo wszystkich tych wad, trzeba szczoteczkę lub wacika. Umoczy proszku lub roztworu i rozpocząć Problem obszarów czyszczących. Po trzeba dobrze przepłukać usta wodą lub bulionem z ziół. Byłoby najlepiej wywar z rumianku, kory dębu i krwawnik pospolity. Aby zmniejszyć szkody sody, to lepiej nie używać go w czystej postaci i dodać makaron.

Mogę czyścić zęby soda raz w tygodniu? Z takiego częste stosowanie powinno być zaniechane, ponieważ jest to bardzo złe. Lepiej jest podjąć działania, aby procedury te miały być użyte jako oszczędnie, jak to możliwe. To wymaga odpowiedniej opieki, zaprzestanie palenia tytoniu i napojów, takich jak kawa, herbata czarna (zamiast lepiej jest pić zielona) i, oczywiście, nie powinniśmy zaniedbywać podróż do dentysty.

Mogę czyścić zęby sodą, zależy od ciebie. Jeszcze przed użyciem należy poważnie rozważyć „za” i „przeciw” i, oczywiście, nie nadużywać tej metody.