737 Shares 1159 views

Varvara Jakubowicz: biografia, rodzinę i hobby

Nasza bohaterka – Barbara Jakubowicz, córka słynnego prezentera telewizyjnego i kochany przez wielu. Chcesz wiedzieć, kiedy się urodziła? Czynieniu teraz? Jesteśmy szczęśliwi mogąc dzielić się informacjami.

Rodzice kochają historię

Leonid Jakubowicz i Marina Vido spełnione w pracy. Oni nawiązałem romans biurowy. Młody dziennikarz i znany showman stał blisko podczas jednej z wypraw. Leonid Abramowicz rozwiódł się ze swoją żoną, matką jego syna Artem. Marina była wolna kobieta.

Przez chwilę, para nadal spotkać. Ale po to zdał sobie sprawę z pozycji „ciekawe” Marina Jakubowicz wykonane jej ofertę. To był wspaniały ślub. Miłośnicy just married w jednym z urzędów stanu cywilnego w stolicy.

28 marca 1998 urodził się ich wspólnego dziecka – uroczy córka Barbara. W tym czasie, Marina wynosił 34 lat, a Leonid Arkadevichu – 52. Wraz z pojawieniem się gospodarz dochurki z „Fields of cudów” dosłownie odmłodzony 10-15 lat.

Gotowanie wzrosła aktywny i ciekawy dziecko. Rodzice zepsute ją kupując najlepsze zabawki i kosztowne stroje. Leonid Jakubowicz syn z pierwszego małżeństwa często przyszedł do ich domu. Udało mu się znaleźć wspólny język ze swoją macochą i pół-młodsza siostra.

formacja

Varvara Jakubowicz absolwent elitarnej szkoły z angielskim stronniczości. Kilka razy w tygodniu uczęszczała kręgi: taniec, rysunek, rzemiosło i tak dalej. Wszystko to przyczyniło się do pełnego rozwoju jej osobowości.

Obecnie córka Jakubowicz On jest studentem jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w kraju – Państwowego Instytutu Moskwie. Jeśli uważasz, że nie poszła do ciągnięcia, jesteś w błędzie. Ona pomyślnie egzaminy. Przygotować się do wejścia pomogło profesjonalnych opiekunów.

Zdolności twórczych i plany na przyszłość

Od najmłodszych lat Varya wykazało zainteresowanie sztuką. Dziewczyny lubią zorganizować koncerty domowych opatrunku i parodie gwiazd muzyki pop. Jako nastolatka, córka Jakubowicz miał sen – odtwarzanie w filmie. I to jest realizowane. W 2013 roku wraz z bratem Varya Artem zagrała w komedii „dziadek z moich marzeń.” Mieli epizod. Ale dzieci nie są zdenerwowany Jakubowicz. Po tym wszystkim, zdobyli bezcenne doświadczenie w ramce.

Teraz inny sen Barbary – aby stać się sławny prezenter telewizyjny. Aby zrealizować ten pomysł, że idzie od razu po ukończeniu studiów.

domatorstwo

Od kilku lat Leonid Jakubowicz wybudowany dwukondygnacyjny dom w osadzie Penaty osady znajduje się na przedmieściach. Teraz mieszkają tam swoją ulubioną dziewczynę – żona Marina i córkę Varya. I prezenter przychodzi do niego w weekendy. Napięty harmonogram nie pozwala robić to częściej. Stałego zamieszkania Leonid Abramowicz jest mieszkanie Moskwa w autokarze Lane.

Marina nadal pracować w telewizji. Ale, w przeciwieństwie do małżonka, to za kulisami. Zarząd docenia inicjatywę kobiety, punktualny i odpowiedzialne podejście do każdej firmy. Wszystkie te cechy są i Barbarzyńcy, ich, nasza bohaterka odziedziczyła po matce.

obecny

Varvara Jakubowicz – dorosłą kobietą. Ma atrakcyjny wygląd. Ma długie, ciemne włosy, wysoki, szczupłą sylwetkę i piękną twarz.

Gotowanie aktywnie korzystać z sieci społecznych. Dziewczynka ma dużo abonentów, z którymi dana osoba prezentuje fotografie jego życia. W wolnym czasie nasza bohaterka zajmuje się jazdy konnej.

Leonid Jakubowicz i jego córka Barbara razem często przychodzą do stajni. Są karmione konie jabłka, marchew i cukru. Prezenter telewizyjny lubią oglądać jak Varya przechowywane w siodle. Kocha swoją krovinushku i zachowuje wszystkie swoje sukcesy.

Konkludując

Varvara Jakubowicz – jasny, ciekawy i celowy dziewczynka. Nie ma wątpliwości, że będzie jasna przyszłość.