281 Shares 7335 views

Jak przyzwyczaić psa do ulicy z szczenięctwo

Z pewnością każdy miłośnik psów do czynienia z pytaniem, jak uczyć psa na ulicy. Powinno to być zrobione szybko, w przeciwnym razie zwierzę będzie przyzwyczaić się nie przeszkadza i będzie obchodzić swoje potrzeby bezpośrednio na dywanie lub nawet butów.

Jak uniknąć takich przykrych konsekwencji? Przede wszystkim, trzeba nauczyć się rozpoznawać pragnienia swojego psa. Wyjaśnijmy. Jeśli zauważysz, że twój pies jest niespokojny, przyczajony na tylnych nogach i próbuje uciec z pola widzenia – nie czekaj do wstydu, Przynieś ją na ulicę! Jest oczywiste, że o tym, jak szkolić psa na ulicy, często nie wiedzą, hodowców, którzy nie mają doświadczenia w utrzymaniu zwierząt.

Gdy pies obudził się i nie powinien wahać się chodzić. Wyprowadzić psa na ulicy, a po powrocie do domu karmione. Karmić psa przed spacerem nie warto, ponieważ nie można powstrzymać, a jeśli chodzi o lekarzy weterynarii, jest to niepożądane: ryzyko volvulus na karmienie wzrasta dramatycznie.

Przed uczyć psa na ulicę, zorganizować jej codzienne: szczeniak musi wiedzieć podczas chodzenia, karmienie, a powrót do domu. Przyzwyczajeni do takiej rutyny, to będzie dużo łatwiej dostosować się do potrzeb ich naturalnego rozkładu.

I drugiego. Jeśli masz zamiar podnieść normalnego psa, nie karcić szczeniaka przez kilka przypadków jego „przebicie”. On jest jeszcze małe, i kontrolować ich pragnienia nie mogą. Ponadto, wracając do domu i znalezienie basen (albo nawet kilka), beat szczeniak nie jest konieczne, choćby dlatego, że wciąż nie jest w stanie zrozumieć przyczyny zachowaniu. Naukowcy twierdzą, że jeśli karać psu tylko kilka sekund po jego „występki”, że nie zrozumieć przyczyny. Nawiasem mówiąc, w postaci kary najlepiej jest użyć głośne hałasy, krzyki i handclaps. Nie trzeba bić psa przez strony, jak powinien zaufać całkowicie.

Po ustanowieniu odpowiedniego stosunku zaufania między Ciebie i Twojego zwierzaka, będziesz miał mniej problemów z jak uczyć psa do pyska.

Pies będzie ci ufać, to będzie łatwiej przyzwyczaić się do nieznanego przedmiotu.

W ogóle, psy uczą się na ulicy powinno być stopniowe. Nie należy wymagać od jej natychmiastowego zrozumienia.

Aby ułatwić proces przyzwyczaić polecić szerokie wykorzystanie traktuje. Gdy szczeniak będzie jego sprawy, daj mu coś smacznego i pochwały. Więc pies szybko zrozumieć, co jest wymagane od niego.

Więc jak uczyć psa na ulicy jest znacznie prostsze jeszcze szczeniak, wskazane jest, aby dopasować swoje umiejętności przed zakupem psa w wieku, który nie został przyzwyczajony do mycia się w zagrodzie. Angażować się w szkoleniu dorosłych zwierząt powinny być tylko ci, którzy mają bogate doświadczenie w tej dziedzinie. W przeciwnym razie, lepiej dwa razy pomyśleć.

Natychmiast ostrzega: myśląc o tym, jak uczyć psa na ulicy, trzeba ustawić, że trzeba dużo cierpliwości i morze spokoju. W przeciwnym razie będzie powodować urazy psychiczne nie tylko dla siebie ale również dla psa. Z ekspozycji będzie zależeć od powodzenia imprezy, tak że mniej nerwowy!