430 Shares 3272 views

Dlaczego peep czerwone uszami suwaki: przyczyny oraz prawo do opieki nad zwierzętami

Często właściciele zwierząt nie w pełni zrozumieć zachowanie swoich zwierząt. Wielu ludzi jak żółwie, a jeden z gatunków są Krasnouhie. Zwierzęta mają swoje osobliwości zachowań, opieki, karmienia. Dlaczego peep czerwony suwaki uszami? Aby dowiedzieć się, trzeba odwiedzić weterynarza. Specjalista ujawni przyczynę odrzucenia i zalecić leczenie. W niektórych przypadkach jest to możliwe do ustalenia na własną rękę.


przyczyny

Często zwierząt wydziela pisk, jak wołania mewy. Jeśli zwierzęta są kilka, a następnie zidentyfikować osobę, która produkuje dźwięki trudne. Mogą być różne powody, dla peep czerwone uszami suwaków. Może to wskazywać na obecność choroby, dlatego konieczne jest zbadanie zwierzęcia.

Negatywne cechy to obrzęk oczu, wydzielina z nosa, ślina rozciąganie, żółte płytki nazębnej wrzód. Może to prowadzić do choroby, takie jak zapalenie płuc. Niezależne działanie nie jest warte podjęcia. Trzeba profesjonalnej pomocy.

Dlaczego peep czerwone uszami suwaki, jeśli nie ma żadnych oznak choroby? Czasami tak się dzieje, kiedy spożywanie soczyste żywności. Taki dźwięk jest wytwarzany podczas odtwarzania. Zwierzę może „wywołać” osobnik płci przeciwnej. Dojrzewanie u mężczyzn zwykle zaczyna się w wieku 10 lat, ale może wystąpić w 8.

Dlaczego peep czerwone uszami suwaki, jeśli nie pochodzą hodowli sezonu? Przyczyną może być uraz, że należy się zająć. Zwierzęta wydawać dźwięki w leczeniu, na przykład, gdy zastrzyki. Oznacza to ból.

Co jest wymagane dla żółwia?

Pet fine mieszkają w domu mniej niż 30 lat, a czasami nawet do 50. Wystarczy tylko jakość i ciągłość opieki. Jeśli tak się nie stanie, wówczas długość życia zwierzęcia jest znacznie zmniejszona. Aby żółw był zawsze wygodne, należy postępować według prostych zasad:

  • Potrzebuje wolnego akwarium, około 150-200 litrów, ze względu na małe zwierzę z czasem rośnie duży żółwia;
  • w przestrzeni zbiornika powinna być ziemię: nawet jeśli zwierzę jest uważane za wodę, ale nie może przetrwać bez gruntu;
  • To potrzebuje lampy ultrafioletowe, w ciepłym sezonie trzeba chodzić zwierzę na ulicy, ale nie na otwartym słońcu;
  • woda musi być stale się zmienia, powinna być zawsze czysta.

Jeśli te proste zasady, a następnie zwierzę zawsze będzie wygodne. Wtedy mało prawdopodobne, aby pojawić się piski czerwonymi uszami suwaki.

zasady treści

Po zakupie żółwia powinna być umieszczona w akwarium czyste, bronił dzień, popijając wodą. Wskazane jest, aby zainstalować pompę filtra, a także żółw będzie rosnąć szybciej. Ze może to być akwarium ryby, ale tylko wtedy, gdy zwierzę staje się trochę bardziej.

Konieczne jest ustalenie odpowiedniego mostka do ziemi. Wskazane jest, aby wybrać produkt o chropowatej powierzchni, ponieważ jest to bardziej wygodne, aby wspinać. Ale wyroby ze szkła lub tworzywa sztucznego nie nadają, ponieważ są one śliskie. Mostek powinien być umieszczony mniej niż 30 cm od ściany akwarium.

Dla żółwia ważnej ciepła, temperatura w pomieszczeniu nie zawsze jest wygodne dla niego. Na wyspie 10 cm należy zainstalować oprawę oświetleniową z żarówkami o 40 watów. Taka temperatura jest korzystna dla niego.

Cechy energetyczne

Karmienie psa jest również bardzo ważne. Te jak drapieżniki surowego mięsa, ochotka, granulowanej paszy. Ale ważne jest, aby dieta obejmuje ryby i z powodów:

  • uzupełnianie wapnia: ryba należy do kości, które nie są niebezpieczne dla zwierzęcia;
  • konieczność stosowania ryb chudych i tłustych odmian może być udzielona jedynie sporadycznie.

Ważne zróżnicowane menu, żółw dostaje wszystkie niezbędne witaminy i minerały ją. Na przykład, jeśli dany składnik wynosi brakuje, to istnieje ryzyko jakiejkolwiek choroby. Leczyć to nie jest tak łatwo.

Dla młodych osób potrzebują jedzenia zwierząt, ale z wiekiem trzeba dać roślinę. Do 2 lat na karmę dla zwierząt domowych 1 raz dziennie, a następnie trzy razy w tygodniu. Jedzenie powinno być umieszczone na małej wyspie w wodzie przez długi czas był czysty.

Dlaczego czerwone uszami suwaki ćwierkania, poznać się z lekarzem. Pozwoli to czas, aby zidentyfikować chorobę, jak również szybko je wyeliminować. Oraz utrzymanie wygodne życie zwierzęcia, aby pomóc proste zasady dotyczące zakwaterowania i wyżywienia.